Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hanımlarrrr . . .
Everyday kiti geldi . . .

Minik minik çok şirin . . .
Conceal ı çok beğendim . . .

Far ı biraz daha parıltılı bekliyordum ama göz pınarları için gayet uygun . . .

06ımmmm Şeniz

güle gülee kullan cancan:)kapaklarını açarken heyecandan bi kısmını dökmüştüm ben :KK70: o kadar minikler yav

conceaları nasıl uyguluyosunuz bu arada kullananlar, ben pek beceremedim:KK43:

image_4.jpg

money moneyyyyyyyyyyyy

güle gülee kullan cancan:)kapaklarını açarken heyecandan bi kısmını dökmüştüm ben :KK70: o kadar minikler yav

conceaları nasıl uyguluyosunuz bu arada kullananlar, ben pek beceremedim:KK43:

Hakikaten çok minnak hap gibi . . .

brcmcmcmcm ben con u serçe parmağımla uygulayacağım sanırım . . . göz altlarına ve pınarlara biraz aydınlık kazandırmak adına . . . ya da makyaj pamuğu ile pamuğa biraz termal su sıkarak con u da pamuğa aktararak . . .
termal suyuda bitirdim gerçi 1 haftada nsl dayandıysam bitti . . .

:çok üzgünüm:

cnmcm sen fondoları nasıl uyguladın ?
ıslak-kuru ?
tekniği ?

Kızlaarr herkes aldıklarını güzel günlerde kullansın..
çilekten parfümüm geldiiii delikafadulden bayıldım parfümün kokusunaa çok güzel tam istediğim gibi.lipglossta harika süreli 2 saat oldu sürdüğüm gibi duruyor ayrıca tadı çok güzel dudağımı yiyebilirim her ankaydirigubbakcemile3.Vücut losyonunu da henüz kullanmadım.

Son düzenleme:
çilekten parfümüm geldiiii delikafadulden bayıldım parfümün kokusunaa çok güzel tam istediğim gibi.lipglossta harika süreli 2 saat oldu sürdüğüm gibi duruyor ayrıca tadı çok güzel dudağımı yiyebilirim her ankaydirigubbakcemile3.Vücut losyonunu da henüz kullanmadım.
dsc06109vl0.jpg

güle güle kullan cnmcm hangi parfümü aldın, fiyatı nedir ?
çilekten bende parfüm düşünüyorum . . .
kozmetiklerden o kadar memnun kaldım ki . . .

:asigim:

Sabuncum tşkkr ederim,Britney Spears Curious parfümün adı.Kargoda dahil sadece 75 tl tuttu ekstra %10 indirim var parfümlerde. Ben aldıktan bi kaç gün sonra Curiousın kofresini kaldırmışlar ama sadece parfümü var şu anda.

Sabuncum tşkkr ederim,Britney Spears Curious parfümün adı.Kargoda dahil sadece 75 tl tuttu ekstra %10 indirim var parfümlerde. Ben aldıktan bi kaç gün sonra Curiousın kofresini kaldırmışlar ama sadece parfümü var şu anda.

hmm mm mm evet cnmcm bu parfüme bakmıştım hatta yanında minik minik yavrularıda vardı sanırım . . . Spears ın kokularını bilemediğim için alamadım tabi . . .

sevgililer günü kampanyasını bekledim yılbaşından beri ama benim kullandığım kokularda avantaj olmayınca alamadım tabii ii . . .

canım hangi kokuları kullanıyorsun?cheapsmellsde de baya uygun fiyatlar var ama ne kadar güvenli orjinal mi bilemem bi gözat istersen.

tşk ederm arkadaşlar umarım bi daha hastalanmam çünkü benim çok ağır geçiyo. ayrıca sizi nasılda özlemşim ya:eek::eek:

bu cheapsmells si bende merak ediyrum ama sipariş vermedimgamyoncuiremsu

Hanımlarrrr . . .
Everyday kiti geldi . . .

Minik minik çok şirin . . .
Conceal ı çok beğendim . . .

Far ı biraz daha parıltılı bekliyordum ama göz pınarları için gayet uygun . . .

06ımmmm Şeniz

aaa sabunn hayırlı olsun kuzumm.kaydirigubbakcemile2 tatlış fırçana maden suyuda sıkabilirsin.brcin avcuna döküyo ben bi çay tablasına ,sonra fırçaya 10 sn yedirip yuvarlak hareketlerle yüzüme sürüyorumhihoyyyt

almagester geçmiş olsun.:teselli:
cheapsmellsde gerçekten çok uygun fiyatlar ama fazla çeşit yok çilekteki gibi.

Son düzenleme:
gamzeli-çikolata-sabun cicilerinzi güle güle kullanın
pudram alix avien çok memnunum kapatıcılığından fln far paleti hafif makyaj için istemiştm tamda öle geldi şansıma
almagestercnm geçmiş olsun hayatımmm

aldıklarım kıslar
09022009696di3.jpg
[/URL]
w320.png
[/IMG]

cnm cok güzel güle güle kullan far setinin renklerine bayildim

a.jpg

aldıklarımın resimlerini koyayım dedim
guerlain pudraların hediyesi guerlain fırça, rengine bayıldım =)
pudralar ustten alta pink fresh, begie chic, mythic
sephora farı prag sephora'dan aldım, rengi acayip güzel =)

b.jpg

farın rengi yaklaşık olarak böyle

tekrar iyi günlerde kullan canim, pudralarin renklri cok hos cok tatli

satın almadım ama hediye geldi irlandadan.orda unlu bir markaymıs.rengi cok hosuma gitti glossun.Beaut Beauty Basics Twinkle Lip Gloss
BB3.JPG

Resim alıntı

iyi günlerde kullan canim rengi cok hosmus gercekten

dsc06109vl0.jpg

cnm sende iyi günlerde kullan kaydirigubbakcemile

Canım burdaki rosense mağazalarının satıcılarını sanki bilerek seçmişler hepsi öyle suratsız öyle ilgisizki -tatlicadiarzu-

Hani vardır ya almazsan alma kardeşim,yada ne güzel internette dolaşıyordum niye geldin der gibi bakıyorlar.

Hele arkadaşımla gitmiştik ben vitrindeki ürünlerine bakarken bana ordan bakma buraya koyduk ürünleri burdan bak dedi azarlar gibi bende şok oldum bişey diyemedim :1shok:

Hatta bir arkadaşın üniversitede ödevi rosense'nin tarihini araştırmaktı kız o kadar çabalamış en üst makama ulaşmak için adam eline ufacık dergi tutuşturup başından savmış.
Yani burdaki rosense üretici ve satıcılarını görsen almaktan korkarsın ürünleri gamyoncuiremsu

Bende köpüğünü almıştım çokta fark edilir etkisi yoktu arkadaşımda tonik ve nemlendiricisini aldı hiç etkisi olmadığını söyledi sonra vazgeçtim almaktan.
Zaten o satıcıların muşmula suratlarına katlanmaktansa hiçbişey almam daha iyi.Ispartada her yerde gül ürünleri satan dükkanlar dolu, gül ürünü alacağımda da onlardan alıyorum hihoyyyt

anladım canım, iyi yapıyorsun bence, zaten bi dolu gül ürünü satan mağaza vardır orada ne güzel =))
gurbaa demişti ya, makyaj ürünlerinin ham maddesini Chanel'den alıyor diye, ben de pudra istiyordum dursun kenarda diye :) öyle sipariş ettim bakalım.
cilt ürünleri konusunda sadece Gülsuyunu kullanıyorum zaten, diğer ürünleri tam doğal değil malesef :KK43:

damlasss,huli teşekkür ederim kızlar.a.s.
far setin gerçekten çok tatlı damlasss güle güle kullan sen de.

yok tatlım yaaa gelmedii.:KK43: hafiften bendede meraklanma başladı.bu haftada gelmezse eğe soru mailleri başlıycak:KK70:

nisan cnm yaa. istanbulda bahariyede rosenseniin tükkanı vardı ya gidip alışveriş yapmışlıgımızda vardır kapandımı orasıki:KK43:

gerçekten mi cnm yau ?? :1shok:

ben netten bi dünya baktım ama İstanbul'da mağazası olduğu yazmıyor...

ben de netten sipariş virdim. eğer varsa çok sevinirim cnm...

X