Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
a.jpg

aldıklarımın resimlerini koyayım dedim
guerlain pudraların hediyesi guerlain fırça, rengine bayıldım =)
pudralar ustten alta pink fresh, begie chic, mythic
sephora farı prag sephora'dan aldım, rengi acayip güzel =)

b.jpg

farın rengi yaklaşık olarak böyle

Onlar pudramı cnm bayıldım valla ne güzeller :1rolleyes:
fiyatlarını öğrenebilir miyim :uhm:

Bu pudraların kullanımı nasıl oluyor
Şeker gibi 1 tane ağzına atıyorsun öylemi renk veriyorkaydirigubbakcemile3
Hiç kullanmadım bunlardan
Güle güle kullan
Çok şekerler ama gerçi kutusu bile al beni dyor

Bu pudraların kullanımı nasıl oluyor
Şeker gibi 1 tane ağzına atıyorsun öylemi renk veriyorkaydirigubbakcemile3
Hiç kullanmadım bunlardan
Güle güle kullan
Çok şekerler ama gerçi kutusu bile al beni dyor

ahhahaha cok tatlisin =DDD
canim buyukce bir fircayi (allik ya da pudra fircasi, kabuki dedigimiz) o kutunun icinde ceviriyorsun fazla bastirmadan, sonra pudrayi renk vermek istedigin yerlere suruyorsun. icinde cesit cesit renk oldugu icin daha naturel bir goruntu veriyor cilde. o pembeli mavili olan taze bir goruntu icin, pembeli bronzlu olan tahminimce gunesten yanik tene daha uygun, bir de bej olan var, o en az belli olani ama daha natural renkler sevenler icin =)

astarea .!.:
damlasss ve chocolatestar güle güle kullanın cicilerinizi

tesekkur ederim canim =)

Son düzenleme:
island cım yaa onun normal zamandaki fiyatlarıda aşagı yukarı 30 felan birde indirim diyorlar yaa:eek:klava::eek:klava: başka hangi ürünlerde nasıl kampanya varmış biraz bilgi verirmisin hayatım bende yarın uğramayı düşünüyorum da..kaydirigubbakcemile

Canım yeni çıkan bir parfüm YENİ MOROCCAN ROSE SERİSİNDE 2 AL 1 ÖDE,
AROMATERAPİ SERİSİNDE KISA BİR SÜRE İÇİN % 30 İNDİRİMLİ,
Çilek Body Butter ve Duş Jeli alana, vücut spreyi hediye,
Şubat ayı boyunca Badem el ve tırnak kremi %30 indirimli.
Şimdilik bu kadar hihoyyyt
Mineralli allıkların duruşu nasıl bir bakıver be bacım:eek:
Sen de yarın gidince ne ne yok bana rapor ediyosun:nazar:

hosbulduk canim sagol =)))))))
senin siparislerin geldi mi gecen haftaki? hakiki miymisler =) ben de dusunuyorum o siteden biseyler ismarlamayi, ozellikle lancome piha black gloss cok istiyorum =D siyah renkte =D

yok tatlım yaaa gelmedii.:KK43: hafiften bendede meraklanma başladı.bu haftada gelmezse eğe soru mailleri başlıycak:KK70:

nisan cnm yaa. istanbulda bahariyede rosenseniin tükkanı vardı ya gidip alışveriş yapmışlıgımızda vardır kapandımı orasıki:KK43:

Canım yeni çıkan bir parfüm YENİ MOROCCAN ROSE SERİSİNDE 2 AL 1 ÖDE,
AROMATERAPİ SERİSİNDE KISA BİR SÜRE İÇİN % 30 İNDİRİMLİ,
Çilek Body Butter ve Duş Jeli alana, vücut spreyi hediye,
Şubat ayı boyunca Badem el ve tırnak kremi %30 indirimli.
Şimdilik bu kadar hihoyyyt
Mineralli allıkların duruşu nasıl bir bakıver be bacım:eek:
Sen de yarın gidince ne ne yok bana rapor ediyosun:nazar:

tatlışım bunlara ben de netten baktım ama sen minerallerde indirim var diyince bende çok sevinmiştim laelaelaelaelaebugün bi gidip dagıtmam lazım body shopu delikafadulden ...haber ederim yawrumm etmemişakkıdı

damlass güle güle kullan aldıklarını farın avonun sanırım renk vermediğini söylüyorlardı kullanınca sende söylersin nasıl olduğunu var pudranın markası ve kapatıcılığı hakkında bilgi verirsen sevinirim.

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın aldıklarınızı.hihoyyyt sayfaları okumak baya zaman aldı çoşmuşuz yine. çikolata bu arada hoşgeldinŞeniz. ben çok hastayım 3-4 gündür yoktum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın aldıklarınızı.hihoyyyt sayfaları okumak baya zaman aldı çoşmuşuz yine. çikolata bu arada hoşgeldinŞeniz. ben çok hastayım 3-4 gündür yoktum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

06ımmmm geçmiş olsun fıstığım . . .
çıbık çok haklı . . .
yokluğun müthiş belli oldu . . .

fisfisfis

almagaster az önce yazıcaktım nerelerdesin diye bu kadar olur yani çok geçmiş olsun yokluğun çubuğunda dediği gibi belli oldu.

tatlışım bunlara ben de netten baktım ama sen minerallerde indirim var diyince bende çok sevinmiştim laelaelaelaelaebugün bi gidip dagıtmam lazım body shopu delikafadulden ...haber ederim yawrumm etmemişakkıdı

yokk canım ya nerdee mineralli seri indirime gircek:nazar:
Ama allığın fiyatı 29 tl'miş burdan bir arkadaş söylemişti.
Makyaj ürünleri kolay kolay indirime girmiyor ya...
Tamam tatlım sen bak bugün, ben de cuma günü gitmeyi düşünüyorum...hihoyyyt

yok tatlım yaaa gelmedii.:KK43: hafiften bendede meraklanma başladı.bu haftada gelmezse eğe soru mailleri başlıycak:KK70:(

bence endiselenme, bu site amerikada oldugu icin normal air mail ile yolluyor, 10 is gununu bulmasi normal =) benim kaygim acaba urunler orijinal mi, orada almak istedigim siyah bir gloss var =)

Hanımlarrrr . . .
Everyday kiti geldi . . .

Minik minik çok şirin . . .
Conceal ı çok beğendim . . .

Far ı biraz daha parıltılı bekliyordum ama göz pınarları için gayet uygun . . .

06ımmmm Şeniz

satın almadım ama hediye geldi irlandadan.orda unlu bir markaymıs.rengi cok hosuma gitti glossun.Beaut Beauty Basics Twinkle Lip Gloss
BB3.JPG

Resim alıntı

X