Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selaammm canlarım :lepi:
cumartesi tekin acara gittim ve john frieda'nin son kalmis olan 3al 2odesini de ben kaptim hihoyyyt
tek kelimeyle mukemmel :lepi:
saclarim ipekk gibi oldu, muttesem parliyolar :asigim:

herkese tavsiye ederim
bu urunu ilk piloşumdan duymuştum, kulaklari cinlasin senağlama

arkadaslar bonjur fransizcada bon jour diye yazilir. bourjois, burjuva diye telafuz edilir =) ukalalik olsun diye soylemiyorum, uzun bir sure fransizca ogrendim, simdi pek kalmasa da =)

cumartesi tekin acara gittim ve john frieda'nin son kalmis olan 3al 2odesini de ben kaptim hihoyyyt

herkese tavsiye ederim

oohh çok sevindim
güle güle kullan bebişimmmkaydirigubbakcemile5

max factor den yeni rimelini aldım 2 ürün alana bu fırçaseti ve çanta hediyeydi.
p1000847rf9.jpg

Nihayet direkt bi cvp alamasamda benim ilgilendiğim ürünü alan oldu
semyıl güle güle kullan Ama acısını senden çıkarıcam Soru yağmuruna tutabilirmiyim seni:eek:
Bu eyelineri istiyorum Sen kullandınmı fikrin ne
Kaça aldın Ben 29 ve 32 fiyatları aldım piyasadan
Nette bir yerde 20 ye buldum
Eminönündeki kozmetikçiye sordum 23 dedi Tabi yolum düşünce gidebilirm Yoksa tek onun için gitmek semeriyle seksen olur anlamsız olur:smiley-cool:

herkese tavsiye ederim

aldığın ürünlerin fyatını yazarmısın canım.bende alıcam galiba artık.herkes kullanıyo baya iyi galiba

cevahirx canım bir yanlış anlama var galiba ben eyeliner almadım rimel aldım yanlışmı yazdın yoksa yanlış mı gördün.

chocolatester rimel için güzel diyebilirim tek tek ayırıyor ve gerçekten uzatıyor ama benim çok sinir olduğum uyuz kirpiklerim vardır inatçı şekilde düzler kıvrılmıyorlar o kadar çok rimel denedim ki kirpik kıvırıcısı da kullanıyorum ama rimeli sürünce yine düzleşiyor.
sende bir dokundun bin ah işittin gibi oldu ama yine kirpiklerim ve sinirlerim durumu.....

cevahirx canım bir yanlış anlama var galiba ben eyeliner almadım rimel aldım yanlışmı yazdın yoksa yanlış mı gördün.

oopsss Ben yanlışım canım
Kaç gündür bu topicte max factor eyeliner soruma cvp alamadım diye sitemliydim
Birden seninkini görünce rime lokuudmsada aklımda eyeliner varya işte ondan oldu
Bide şeklinide inceliyorum inceliyorum farklılık var diyorum Hay benim aklımakafamçokkarıştı
Tmm şimdi sitem edebilirim artık
Yaaaa kızlar neden kimse bana cvp vermedi "Hiç bi bilgim yok kullanmadım" bile idyen olmadı
Takım dışımıyız yani siz kadar çok kozmetik fln almıyoruz diye :Küsen üye cevahirx smileyı :

iyi de herkesin tek tek kullanmadım bilmiyorum demesine ne gerek var.. bahsettiğin ürünle ilgili bir bilgisi olan zaten yazar. sitem etmene gerek yok yani demek ki bu konuda fikri olan biri yok henüz.

chocolatem hoş geldin bebişim iyiki geldinhihoyyyt yine aldıklarını ekle gözümüzü şenlendir burda canımŞeniz

semyıl yaa aynısı aynısııııı benimdee şu kirpikleri kıvıramadık gittikötükedihüso bende her önüme gelene atlıyorum ama ı-ıh gene düz yinee düzzzz:mymeka:

cevahirx küsme kız bize. bilmiyomuş kimse demekki yorum yapamamış. ama bak bende eyeliner arayışındayım avonun var şuan ama pek iyi değil. bikaç yorum okudum burda golden rose ve cecilin iyimiş sanırım istersen onlara bi bak hem daha uygun ama max alırsan yorumda yap okişakkıdı:1hug:

chocolatem hoş geldin bebişim iyiki geldinhihoyyyt yine aldıklarını ekle gözümüzü şenlendir burda canımŞeniz

semyıl yaa aynısı aynısııııı benimdee şu kirpikleri kıvıramadık gittikötükedihüso bende her önüme gelene atlıyorum ama ı-ıh gene düz yinee düzzzz:mymeka:

cevahirx küsme kız bize. bilmiyomuş kimse demekki yorum yapamamış. ama bak bende eyeliner arayışındayım avonun var şuan ama pek iyi değil. bikaç yorum okudum burda golden rose ve cecilin iyimiş sanırım istersen onlara bi bak hem daha uygun ama max alırsan yorumda yap okişakkıdı:1hug:

Küserim tabii insan hiç olmadı yaşıma hürmet cvplar beni:eek:
Bu eyelinerın sürüşü hoşuma gitti ince çeklebiliyor Bana zaten kalın gitmiyor
Bide kahve ve grisini alıcam inşlh Alır kullanırsam yazarım
Dediklerininde süürşlerini deniicem bi ara

Kirpik konusunda bende bi düz kirpiğim Kıvırıcı aldım Ama azcıkta uzaması lazım bunların
Üşenmeyip sürekli kullansam belki badem yağı bana yardım edecek işte

X