Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar beyaz tenli arkidişler eğer bronz allık isteyipte denediklerinzi koyu buluosanz bence avonun bronz incilerine bakın beyaz tenlikerde harika duruo onun kdr doğal bronzluk hafif yani diğer markalarda rastlamadım aklınızda olsun

kızlar cumartesi akşamı rosensin pudrasını aldım fiyatı 18.50 tl ve bir alana bir bedavaydıa.sdün sürdüğümde herhangi bir rahatsızlık hissetmedim

kapatıcılığı fln nasıl pudranın cnm memnunmsn yani yapısı yumuşaklığı fln

çok yumuşak önce innova kullanıyodum ondan bile yumuşak dokusu kapatıcılığıda fena değil bence benim yüzümde sivilce ve izlerinin yoğun olduğunu hesaba katarsak:roflol:

anladım cnm ben bulamıorm bi türlü rosense heryerde cilt ürünleri var makyaj yok deli oldum:)

aslında rosensenin kendi dükkanı yani sırf rosense satan dükkan kesin vardır izmirde ya rosense gördüğün aktardan falan sor bende öyle öğrendim yada internetten bak kendi sitesinden ordada var

canım indirimde mi degilmi bilmiyorum ben alalı 3 ay oluyo ama en fasla 20 21 felan oluyo normal allıklar ama mineraller 30 küsür ..bende gitmeyi düşünüyorum bugün ama indirimde ne var ne yok bilseydim iyi olurduu,,yoksa her gördügüme sarılıyomdelikafaduldendelikafadulden

kıslar beyaz tenli arkidişler eğer bronz allık isteyipte denediklerinzi koyu buluosanz bence avonun bronz incilerine bakın beyaz tenlikerde harika duruo onun kdr doğal bronzluk hafif yani diğer markalarda rastlamadım aklınızda olsun

damlammmm öneri için teşekkür ederiz . . . Beyaz değilim ben fakat beyaz arkadaşlar dikkate alırlar . . .
Bu termal su ne çabuk bitti bende :1no2: 1 hafta oldu alalı 50 ml puf . . .

İyi gelip gelmediğini bile anlayamadım . . .

Gurbağ Tekin e gidicekti ne aldı acaba ?
Uğramadı topiğe . . .

benneyaptımki

damlam sende eklicektin aldıklarını . . .

farketmess cnmm sen biliomsn izmirde alsancakta rosense nerde :)

damlass alsancakta rosense reyhan pastanesinin yanında tatlm weya şöyle tarif edeym sevinç pastesinden karşıya geçiosun gül sokak tarafına doğru,hatta bi okul war karşısında ama adını tam hatırlayamıorum okulun o sokak üstünde,bi mağaza war yan tarafda jumbo olabilir çok ilgimi çekmediği için emin değilim..umarım anlatabilmişimdir

canım indirimde mi degilmi bilmiyorum ben alalı 3 ay oluyo ama en fasla 20 21 felan oluyo normal allıklar ama mineraller 30 küsür ..bende gitmeyi düşünüyorum bugün ama indirimde ne var ne yok bilseydim iyi olurduu,,yoksa her gördügüme sarılıyomdelikafaduldendelikafadulden

Anladım canım sağol. Mineralli allığı 29 tl'miş.Gerçekten doğal ve mineralliyse çok uygun fiyatı.a.s
Şuan indirimde olanlar bunlarmış tatlım

Son düzenleme:
arkadaslar bir haftadir yurtdisindaydim, dun dondum... fiyatlar avrupada daha uygundur saniyordum, ama orada da o kadar uygun degilmis, ozellikle MAC... Daha pahaliya geliyor buraya gore. Lancome Chanel vs daha uygundu ama. ben de duty free'den bunlari aldim:

GL_facePowder_miniatures.jpg

guerlain meteorites minyatur koleksiyon, sadece havaalaninda vardi. fircasi da icinde. gercek resimlerini de koyarim =)

sephora'dan chlorophyll green tekli far aldim, nette resmini bulamadim, onu da koyarim cekince.

nd.1483.jpg

Bir de Chanel Chance Eau Fraiche aldim, hayatimin parfumunu buldum sanirim =)

simdi geriye donup yazilanlari okuycam, nasi olucaksa o kadar sayfayi okumak =)

arkadaslar bir haftadir yurtdisindaydim, dun dondum... fiyatlar avrupada daha uygundur saniyordum, ama orada da o kadar uygun degilmis, ozellikle MAC... Daha pahaliya geliyor buraya gore. Lancome Chanel vs daha uygundu ama. ben de duty free'den bunlari aldim:

guerlain meteorites minyatur koleksiyon, sadece havaalaninda vardi. fircasi da icinde. gercek resimlerini de koyarim =)

sephora'dan chlorophyll green tekli far aldim, nette resmini bulamadim, onu da koyarim cekince.

nd.1483.jpg

canım güle güle kullan aldıklarını parfümünü de free shopdan mı aldın? bir de ne kadara aldın ?

canım güle güle kullan aldıklarını parfümünü de free shopdan mı aldın? bir de ne kadara aldın ?

evet canim sephora haric diger iki urun duty free'den. ben cok asiri parfum bitiren bir insan olmadigim icin 50 ml aldim, 46 euro. bana iki sene yeter, abartmiyorum =)))) bes yil once emporio armani elle almistim, 100 ml, hala bitmedi =) ama bu bitebilir cunku sahane bir koku...

nd.1483.jpg

koko güle güle kullan pragdaydın di mi ?
hoşgeldin . . .

a.s.

X