Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hulum biz nerden bulcaz bumarkayi douglasta hic görmedim böyle marka bulursan banada haber et tatlim

valla tatlim ben bu markayi ne gördüm buralarda nede duydum, ilginc arastirmak lazim

hehehe :) belki almanyada da vardır he?
isviçre sınırına yaksınsan bi kap te geliver oda olursırnaşık şey

yakinim aslinda ama bir rimel icin 2-3 saat yol degermi delikafaduldendelikafadulden

valla tatlim ben bu markayi ne gördüm buralarda nede duydum, ilginc arastirmak lazim

yakinim aslinda ama bir rimel icin 2-3 saat yol degermi delikafaduldendelikafadulden

şekerim yakınsan dediydik demiidelikafadulden
biz çok yakınız annem Türk bakkalından bişi isterse bisikletime atlar alır gelirdim 10 dk da
almanya sınırına yürüme mesefesi yarım saattik :teytey:

Son düzenleme:

şekerim yakınsan dediydik demiidelikafadulden
biz çok yakınız annem Türk bakkalından bişi isterse bisikletime atlar alır gelirdim 10 dk da
almanya sınırına yürüme mesefesi yarım saattik :teytey:

delikafaduldendelikafadulden bende 2-3 saati yakin diyom:sm_cool::roflol:

hulisim bu markayi duydum ama hic görmedim sarkici rihanna cok kullaniyormus bu markayi ne yapsak rihannayimi arasak

aybikecm güle güle kullan tatlımm bizim içinde sürsürüştür emi:)
farketmes cnm beyaz tenliysen evt hoş durmamıştr tahmin edebiliorm bence bronz yerine şeftali rengi allık kullan derim cnm ben beyaz tenlilere gitmio yapay bronzluk ama şansın varsa bourjios a bak tatlım bronz allıklarına çok çeşit var biri uyar belkimm

kızlar ben hiç allık kullanmadım almayı düşünüyorum aşırı beyaz tenliyim hangi marka allık ve ne renk önerebilirsiniz bana?

kızlar ben hiç allık kullanmadım almayı düşünüyorum aşırı beyaz tenliyim hangi marka allık ve ne renk önerebilirsiniz bana?

ben şeftali tonunda allığı cok begeniyorum canım..şakkıdı
bronz tonu fln..:nazar:
avonda var ama kullanmadımm nasıldır bilemicem
:eek:

sweety eva bence sana açık pembe,pembe tonları hoş olur.deneyerek alman daha sağlıklı olur sanırım.

arkadasım hayırlı olsun çok güzellermiş ya o goz kaleminden bende alcam ne zaman bitiyo acaba bi bilgin var mı kampanyası ruj paletinde süperr oda mı avondan delikafadulden

çikolata kusura bakma yeni girdim nete biraz geç bi cevap oalcak ama evet hepsi avondan kalem cok hoşuma gitti devasa büyük ve yumuşacık sürülüyor şubat sonuna kadar devam ediyormuş kampanyası 3,90tl tavsiye ederim

aybikecm güle güle kullan tatlımm bizim içinde sürsürüştür emi:)
farketmes cnm beyaz tenliysen evt hoş durmamıştr tahmin edebiliorm bence bronz yerine şeftali rengi allık kullan derim cnm ben beyaz tenlilere gitmio yapay bronzluk ama şansın varsa bourjios a bak tatlım bronz allıklarına çok çeşit var biri uyar belkimm

canım ben de body shopun şeftalisi var hem yapısı güzel hem duruşu :icecream:eek:nla kıyasladıgımda bu çok fos çıktı yaa .:1no2:.benm aldıgım mozaik degil simleri var böyle yanar döner gibi aslında hiç almaya niyetim yoktuda işte indirim felan var diye aldım ööle delikafadulden..napalım yazın bronzlaşınca sürüp sürüştürürüm artıkın laelaelaelaelaesaol bitanem borjous a da bakıcam kaç numarayı önerirsin varmı bildigin bronz

çikolata kusura bakma yeni girdim nete biraz geç bi cevap oalcak ama evet hepsi avondan kalem cok hoşuma gitti devasa büyük ve yumuşacık sürülüyor şubat sonuna kadar devam ediyormuş kampanyası 3,90tl tavsiye ederim

tesekkurler canım bende gri kalem alıyım diyorum bide palaetten

ImageShack - Image Hosting :: 1001636400x300bj0.jpg
arkadaşlar resim ekleyemediğim için bağışlayın anca böle ekleyebiliyorum
bugün bunları aldım
golden rose 212 rujum sonunda kavuştum
yaaaa kıslar mac kalem aldım 10 tl kadına dedimki 33 ytlmiş bunlar kadın dedi hem bunlar biraz küçükğü hemde kampanyalı falan dedi %100 gerçek kime istersen sor dedi güvendim ama anlayanlar bi sölesin yav
taksimde 2 katlı bi yerden aldım bunları
bu arada herkes aldıklarını güle güle kullansın

canım ben de body shopun şeftalisi var hem yapısı güzel hem duruşu :icecream:eek:nla kıyasladıgımda bu çok fos çıktı yaa .:1no2:.benm aldıgım mozaik degil simleri var böyle yanar döner gibi aslında hiç almaya niyetim yoktuda işte indirim felan var diye aldım ööle delikafadulden..napalım yazın bronzlaşınca sürüp sürüştürürüm artıkın laelaelaelaelaesaol bitanem borjous a da bakıcam kaç numarayı önerirsin varmı bildigin bronz

Canım Body Shop'un hangi allıkları indirimde ben mineralli allığını alıcam dagamyoncuiremsu

X