Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sağol canımcım alıyoz işte öle ama abartıyorum ben bazen

canımcım mat far arıyosan en güzel inglotun süperrrsüprizzzzz

hımm ben bi bakayım onlara aman ya paramda kalmıyor.Nişanlıma doğum günü sevgililer günü hediyesi bu ay epey bi çulsuz kalıcam Çok üzgünüm çoook ama değer aşkıma ben hediyelerimi aldıktan sonra kendimide hediye alıcam kaydirigubbakcemile3

slmslmslmmm!!!hihoyyythihoyyyt:lepi:
bizim burayada she gelmiş çok şaşırdımmlülülülülülü:1shok: amaaa sadece oceleri gelmişşşşsırnaşık şey oda ayrı komedi napalım şimdilik ojeleriyle idare edecez

işte bunları aldım şakkıdı

]http://http://img88.imageshack.us/img88/1214/grnt0043pu9.jpg[/IMG]fotograf için kusura bakmayın çok net çıkmamış
la roche posay yüz yıkama jelim çok memnunum larocheun setini kullanıyorum
estee makyaj temizleyicim ..çok memnunum
clinique tonigim hiç sevmedim çok alkol var pişşman oldum
clinique fondoten
frieda nın dergiden aldıgım testerı çok güzel bi serum bayıldım

bourjois, ''bonjur'' diye mi okunuyormuş ? :1shok:

günaydın-merhaba ile sesteş mi o zaman ('bonjour'')

ben 'burjuva' anlamına geliyor diye düşünüyordum. şapşırdım. CADIARZU

benim bildiğim de burjuva anlamına geldiği burjua-burjuva arası bir şey okunduğu tatlım.

brcinn çok güzel canım ya she'nin moru ben de dışarı çıktığım bigün alacağım. Güle güle kullan ojelerini

Son düzenleme:
aybikecimm üsüldüm ya memnun kalmamana orda denemedin mi sen rengi tüm yüze kullanamaıosan cnm allık olarak kullan herzmn kullandığın pudra veya fondötenin üstüne ben çok seviorm sundisk i ama renk uymayınca kötü olur ediğin gibi
farketmesss teşekkür ederm cnm alıp duruoz işte bakalım bişiler Allah sonumuzu hayır etsin:):):)
senin aldıklarının resimlerini göremedm cnm buarada
burçincm güle güle kullan tatlımmm

kıslar bu rosense in pudrası ne kdrdı bende denicem bide allıklarına baktım netten ikili çok tatlı görünüo:)

damlass dün bende netten baktığım ve gördüğüm kadarıyla allıkları 29 tl. pudraları 23 tl. rujları 19 tl glossları 14 tl civarı olması lazım aklımda kalanlar bunlar.
Benimde çok hoşuma gittiler bakmak istiyorum ama nerelerde var onu öğrenemedim.

canım biraz büyük olmuşş
boyutunu biraz küçültsen
gözleirm acıdı yaw kafamçokkarıştı

semyıl cnm teşekkürler rosense in kendi sitesnde nerelerde satıldığı yazıo bayilerimz kısmında
çıbıkcım benimki clinique almost powder cnm45 e almıştm indirimden şimdi 58

damlacım teşekkürlerr bakıcam bii pudaraya
ya cream puff yada clinique alıcamm

farketmess canım fotoyu yüklediğin yerde "size" yazan yerden boyutunu seç tekrar yükle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…