Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
grnt0088hs9.jpg

oldu sanırım çubukçum:içelim:

evet canım oldu şimdi
yalnız 1 önceki sayfadaki büyük fotoyu silde sayfa düzelsin tatlım :))

Belki 10 yıldır, bittikçe aldığım tek kozmetik ürünü creme puff benim. Onun yanında birçok başka ürün alıp denememe rağmen...
Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Belki 10 yıldır, bittikçe aldığım tek kozmetik ürünü creme puff benim. Onun yanında birçok başka ürün alıp denememe rağmen...
Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Teşekkürler gys . . .
Kesinlikle deneyeceğim çünkü fondoteni icad eden markanın Max olduğunu duymuştum bende yani kapatıcı ürünlerde başarılı bulunuyor genellikle . . .
Umuyorum belli olmaz yüzde duruşu . . . :Saruboceq:

semyıl cnm teşekkürler rosense in kendi sitesnde nerelerde satıldığı yazıo bayilerimz kısmında
çıbıkcım benimki clinique almost powder cnm45 e almıştm indirimden şimdi 58:KK43:

damlascım sitesinde bayilerimiz satış noktalarımız kısmına dün girememiştim bir daha bakınıyım.

denedin mi cnm karar kıldım demişsn rosense fln baktın mı yada clinique e
bide kıslar goldenrose un jumbo kalemlerinden kullanan varmı far gibi hani

denedin mi cnm karar kıldım demişsn rosense fln baktın mı yada clinique e
bide kıslar goldenrose un jumbo kalemlerinden kullanan varmı far gibi hani

tatlım denemedim ama arkadaşımda gördüm çok güzeldi çok doğal duruyordu
ee bide herkesten olumlu şeyler duydum cream puf hakkında
bide ben max factorü seviyorum
lasting performans fondötenide var bende onuda çok seviyorum
senin clinique pudra sadece sephorada varmış
burda sephora yok malesef :KK43:
rosenseyede hiç bakmadım niyeyse benneyaptımki

catherine arleyin pudrasıda güzel ya. ondan kimse bahsetmemiş ama denemek için bile alınabilir. yumuşacık bir yapısı var. onuda bir deneyin derim:)

tamam canım olaarr :))
ama anca bu ayın sonunda alıcam maaşı bekliycem dee kaydirigubbakcemile3

tmm çıbığım . . . zaten bende bu aralar zor . . . bi de çıbığım hangi diet topiğini takip ediosun ? diet topiklerine dalıcam ama tanıdık olsun istedim yabancılık çekmiim . . .

bende var damlam ama ben hergün kullanan biri değilim yani zor geliyor sürekli makyaj yapmak o kadar tembelim:KK70:
ama ilk aldıgımda üstü üste kullandım ters bi etkisi olmadı + cildim kurumadı normalde pudra biraz cildi gerer ya o olmadı bu pudrada ama ucuz diye kafanızda soru işareti kalabilir yinede denemeden almayın ben 6.50 tlye almıştım
hatta biliyorum kızıcaksınız ama aldıgım pudra 2renkliydi koyu rengini cildime açık renginide gözaltıma sürüyodum. doğru bişey değil ama herhangi bir sorun yaşamadım:)

tmm çıbığım . . . zaten bende bu aralar zor . . . bi de çıbığım hangi diet topiğini takip ediosun ? diet topiklerine dalıcam ama tanıdık olsun istedim yabancılık çekmiim . . .

canım ben 9.takımdayım diyet gruplarında
aynı zamanda ayda 10 kilo verme yöntemi ve zayıflıyorum çok mutluyum topiklerindede bulunuyorum beklerimm hihoyyyt

X