Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkür ederim burada lancome baktım yok dediler ama pastel markasını severim....ona bi bakayın netten

1002381kx9.jpg
[/IMG]

canım bunlar benim pastel far paletleri sana fikir olsun

Almagester06 arkadaşım ne kadar düşüncelisin...ikisinide çok beğendim...çok ağır göze batan renkler değil sanırım...ben gündüze uygun sade makyajı seviyorum...benim ihtiyacımı karşılar mı bu anlamda? çok teşekkürler

Almagester06 arkadaşım ne kadar düşüncelisin...ikisinide çok beğendim...çok ağır göze batan renkler değil sanırım...ben gündüze uygun sade makyajı seviyorum...benim ihtiyacımı karşılar mı bu anlamda? çok teşekkürler

:eek::eek: rica ederim canım.bende pastelin bi kaç tane daha küçük farı var ben memnunum. zaten bizim prof. gurbik tavsiye ediyodu o kötü şey tavsiye etmez tonları da çok güzel adı gibi pastelkaydirigubbakcemile5

sunuc3.jpg

w250.png

damalcımm kullanınca yprum yap demiştin kokusu falan çok güzel de renk bana gitmedi
ben çok beyaz tenliyim soluk beniz deler hatta tupturuncu oldu yüzüm folrmarın ki daha güzel bronz effect veriyo:çok üzgünüm:

kizlar bügün bodyschopa gittim far aldim bakir ranginde sürünce cok güzel duruyor 08 numara bodyschop ürünü alana fircalar %50 indirimde ben nature;s minarels aldim yikanabiliniyor belki bakmak isterseniz haber etmek istedim

kizlar bügün bodyschopa gittim far aldim bakir ranginde sürünce cok güzel duruyor 08 numara bodyschop ürünü alana fircalar %50 indirimde ben nature;s minarels aldim yikanabiliniyor belki bakmak isterseniz haber etmek istedim

ya ben bu bodyshopun çalışanlarına ne diyim daha iki gün önce ordaydım insan bi söle ya inidrmde diye öfffkötükedihüso

bu arada güle güle kullan canım resimleri bekliyoruzdelikafaduldendelikafadulden

cnm mesela bir ürününü aldık bütün fırçaları %50 indirimle alabiliyormuyuz?

yelizcim senin aldıklarını görmemişim ne güzel far öle ya hele aplikatörü çok güzel şeker gibi sanki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 iyi günlerde kullan canım:1hug:

bourjois, ''bonjur'' diye mi okunuyormuş ? :1shok:

günaydın-merhaba ile sesteş mi o zaman ('bonjour'')

ben 'burjuva' anlamına geliyor diye düşünüyordum. şapşırdım. CADIARZU

Eudorabeta canım ben kullanıyorum ama aplikatör değilde fırçayla alıp düzeltiyorum ya ondan öle görünüyo ama bide şey var bana pembe tonları pek gitmiyo dayak yemiş gibi oluyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben seviyorum pastelin farlarını. bende çok far olduğu için bazen bazılarına dokunamıyorum sıra gelmiyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 öyle göz kapağında birikme falan yapmıyorkaydirigubbakcemile5

canlarum, yeni ürünlerinizi güle güle mutlu mutlu kullanın kaydirigubbakcemile5

Şeniz

yelizcim senin aldıklarını görmemişim ne güzel far öle ya hele aplikatörü çok güzel şeker gibi sanki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 iyi günlerde kullan canım:1hug:

çok teşekkür ediyorum cnm far gerçekten çok güzel denedimde ışıl ışlı parlıyor...bende sevinmiştim body shop indirimine ama burda değilmiş neyse sağlık olsun...

Eudorabeta canım ben kullanıyorum ama aplikatör değilde fırçayla alıp düzeltiyorum ya ondan öle görünüyo ama bide şey var bana pembe tonları pek gitmiyo dayak yemiş gibi oluyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben seviyorum pastelin farlarını. bende çok far olduğu için bazen bazılarına dokunamıyorum sıra gelmiyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 öyle göz kapağında birikme falan yapmıyorkaydirigubbakcemile5

doğru walla o kadar çok farın varki onlara sıra gelmemiş kaydirigubbakcemile3 ben pembe makyajı seviyorum ama banada gitmiyor.Ben mor güzel sürülen soft renk far arıyorum.Mat olsunn bide onlardan istiyorum benneyaptımki çok şeymi istedim nee benneyaptımki

verdiğin bilgiler için çok saol a.s.

merhaba kızlar ne zamandır buraya bakamıodumkötükedihüso
ne güzel şeyler alıyosunuz
özellikle almagaster damla ve gurbik ..
imreniorum waladelikafadulden
hepiniz cicilerinizi güle güle kullanın tatlışlarım:1hug:
ben de son aldıklarımı çekip eklemek istiyorum ama fotograf makinem bozk malesefki:sm_confused: tele kaldık yine iyimi:eek:klava:

doğru walla o kadar çok farın varki onlara sıra gelmemiş kaydirigubbakcemile3 ben pembe makyajı seviyorum ama banada gitmiyor.Ben mor güzel sürülen soft renk far arıyorum.Mat olsunn bide onlardan istiyorum benneyaptımki çok şeymi istedim nee benneyaptımki

verdiğin bilgiler için çok saol a.s.

canımcım mat far arıyosan en güzel inglotun süperrrsüprizzzzz

X