Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

inglot integra far, gecen hafta almistim ama resmini koymayi unutmusum

uriage hassas ciltler icin nemlendirici, clinique goz makyaji temizleyici ve inglot acik pembe allik.

hadi ya bir konus yoksa ben alip gönderem nolcak ki kalin zarfin icinde gider herhald

gelir tabi cnm kaybolmaz ama sana zahmet olur ne kadara gelirki posta acaba bide ben sana nasıl ödicem sorun burda ne şekilde yani:)

gelir tabi cnm kaybolmaz ama sana zahmet olur ne kadara gelirki posta acaba bide ben sana nasıl ödicem sorun burda ne şekilde yani:)

ask olsun tatlim ya ne demek ben bir kere burda sarj göndermsitim 5 euro kargo vermistim
buda okadar tutmaz bile lafimi bile olur, sen teyzenle bir konus yoksa ben hallederim burdan Şeniz

ayyyyyy huli ya mahçup oldum çok çok iyisin tatlımm teyzemle konuşur sana yazarım yrn arar muhtemelen ayy çok mutlu oldm ya ben ümidi kesmiştm artık teyzemden bulamas biliorm :)rahat uyurum bu gece artık istediğim oluo ya

tmm canim benim ben senden haber bekliyorum
tabi insalah burda da kaldiysa ama ayni magazadan bir kac tane var bakarim artik
Şeniz

kıyamam yaaa mağaza mağaza dolaşcn benim için:) yarın akşama haber vermiş olurm cnm çok teşekkür ederm ii niyetn için

kızlar ne sorucam
bugün gördüm
max factor
yeni mascara çıkarmış
fırçası kalın çook beğendim
yalnız fiaytı 39.90 dı
çok değilmi yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…