Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
smhsmncim tatlımmm mağazadaki kıza sormuştm bende denedinz mi die evt gözümde o var demişti devanası gibi kirpikleri vardı ama onlar 10 kat ssürdükleri için çok yapaydı ama çok güsel dedi kıs fiyatını duyunca bende kalsın ya o ne öle demiştim givenchy e değişmem:)

max-factor-model.jpg

false_lash_effect_mascara.jpg

bende gördüm bunu alip almayimmi diye düsündüm ama evde cok rimelim var bitince belki denerim, fircasi gercekten büyük
güzel birseye benziyor bence
ama masterpiece gibi cabuk bitecekse kötü

bende gördüm bunu alip almayimmi diye düsündüm ama evde cok rimelim var bitince belki denerim, fircasi gercekten büyük
güzel birseye benziyor bence
ama masterpiece gibi cabuk bitecekse kötü

gramajı 13.1 di galiba özellikle baktım
ben deki max faktorun bi önceki çıkanıydı memnunum açıkcası
denemeyi düşünüyorum
elimdeki biraz daha azalsında
belki fiaytı düşer diycem ama :sm_confused:

ay biri alsın kullansın da önerilerde bulunsun :roflol:

ben alix avien.e güvendim saf gibi aldım zaten dökülen kirpiklerim yaprak dökümü 3. sezon gibi dökülmeye başladılar :a015:

smhsmncim tatlımmm mağazadaki kıza sormuştm bende denedinz mi die evt gözümde o var demişti devanası gibi kirpikleri vardı ama onlar 10 kat ssürdükleri için çok yapaydı ama çok güsel dedi kıs fiyatını duyunca bende kalsın ya o ne öle demiştim givenchy e değişmem:)

givenchy gercekten tek kelimeyle harika bir rimel canim... tek yapmam gereken fircayi istedigim yere goturmek oluyor top seklinde oldugu icin... acayip derecede memnunum =)

sende givenchy den memnunsun yaa
onun fiyatı ne kadar peki tatlım:uhm:

Vielen Dank canim =)
baktim herkes almanca konusmaya baslamis =D

amanin biri daha biliyor :))))))) delikafadulden

gramajı 13.1 di galiba özellikle baktım
ben deki max faktorun bi önceki çıkanıydı memnunum açıkcası
denemeyi düşünüyorum
elimdeki biraz daha azalsında
belki fiaytı düşer diycem ama :sm_confused:

bende masterpiece kullandim dedigim gibi cok sevdim, hangimiz önce alip kullanirsa yorum yapalim okismi kaydirigubbakcemile

ay biri alsın kullansın da önerilerde bulunsun :roflol:

ben alix avien.e güvendim saf gibi aldım zaten dökülen kirpiklerim yaprak dökümü 3. sezon gibi dökülmeye başladılar :a015:

canim kirpiklerin dokuluyorsa, asiri kurumayan ve kirpigi agirlastirmayan bir maskara denemelisin. rimmel glam eyes mascara'yi oneririm, 16,99 fiyati, ayrica bu gune kadar ne zaman surduysem insanlar cok dogal buldu. kirpikteki varligi hissedilmiyor bile, kirpikler hem yumusacik hem de tek tek ayri duruyor. gunluk kullanim icin cok ideal, agir maskaralari gece surersin =)

chocolatestar - tatlım kusura bakma yeni görüdüm sorunu. ben diorshowdan çokkk memnunum. daha kuruma yapmadı. alalıda baya oldu bide ben değişik maskaralarda kullanıyorum ama genelde onu kullanıyorum. özellikle fırçası ve kokusuna bayılıyorummm. devasa yapıyo kirpiklerini.

chocolatestar - ay ne güzel şeyler almışsın. ya ben dahaaaa inglota gitcem. sözde burası büyük şehir ama mağazası öle dandik yerlerdeki öfffff..hepsini iyi günlerd ekullan canımcım.

kızlar ya buarada bu sayfalar ne çabuk ilerliyo hızına yetişene aşkolsun valla. yarın bende çıkcamm alışverişe daha ne alcaksam:mymeka:

hacercim kirpiklerin dökülüosa acil hint ve badem yağı sür derim dökülmelerini izleme ve rimel kullanma dinlensinler biras bence
givenchy 45 tl kıslar sephora daha kolay bulursunz ve memnun kalmayan yok etrafımda

kıslar pudra almak istiorm sanki yokmuş gibi clinique dende çok memnunum ama sizin fikirlerinizi aliim dedim

boş bir rimel kutusu bulsam düzenli kullanacağım ama her gece hint ve badem yağını karıştırıp kirpiklerime sürmekten gına geldi :bbo:

cnm ihmal etme ya kirpik çok önemli bişi anlatiimda gülelim:) ben bikere rüyamda lolipop yiorm birden kaşıma ve kirpiğime yapışıo nasıl oluosa:) bi çekiorm şekeri kaşımın yarısı ve kirpiklerm yok aman ne ağlıorm anlatamam şok vaziyette:):)):)rüyada bile kötü yani

cnm ihmal etme ya kirpik çok önemli bişi anlatiimda gülelim:) ben bikere rüyamda lolipop yiorm birden kaşıma ve kirpiğime yapışıo nasıl oluosa:) bi çekiorm şekeri kaşımın yarısı ve kirpiklerm yok aman ne ağlıorm anlatamam şok vaziyette:):)):)rüyada bile kötü yani

ya çok güldümmm kaydirigubbakcemile3 haklısın canım kaydirigubbakcemile3

damlasss canım bodyshopun toz pudraları çok güzel tavsiye ederimhihoyyythihoyyyt yada şöyel signature mineralin finishing powderları süpermişş

buarada kızlar sakın o yağları gözlerinize kaçırmayın çok sakıncalı Şeniz

boş bir rimel kutusu bulsam düzenli kullanacağım ama her gece hint ve badem yağını karıştırıp kirpiklerime sürmekten gına geldi :bbo:

canim mavalanin kirpik bakimini kullandinmi hic?
ben kullaniyorum bir iki haftadir ve hem dökülmesi bitti
hemde biraz gürlesti

hcr35 canım ben bi güzellik uzmanına sormuştum dediki ykm de hatta, cecile flormar pastel kullanın hatta pastel ve flormar çok eskidir ama alix avien falan kullanmayın dedi. canımcım nacizane tavsiyem hele kirpiklerine ve tenine kullandıklarına çok dikkat et. hele rimelde petrol türevi var. ŞenizŞenizonun dışında allık far ruj okadarda önemli değilmiş ama işte böyle ten ürünleri ve rimel iyi olmalıymış.a.s.

X