Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selam herkeseee işte golden rose 212 ve219 :asigim:

pic0215wy1.jpg

ay çok dağınığım kusura bakmayın arkadakide golden rose oje oda yeni ama fotoda gözükmek istememiş:1shok:

selam herkeseee işte golden rose 212 ve219 :asigim:

pic0215wy1.jpg

ay çok dağınığım kusura bakmayın arkadakide golden rose oje oda yeni ama fotoda gözükmek istememiş:1shok:

böyle olmaz böylee olmazz dudakta görmek lazım rengini:)İyi günlerde kullan .

30012009676hi4.jpg
[/URL]
w320.png
[/IMG]
kıslar akşam ekliyemedm resimleri kusura bakmayın goldenrose 212 ve pastel mozaic powder
rujada pastelede bayıldım tevsiye ederm

güle güle kullan damlacım.
pudra ne güzel görünüyor öyleeee yaaa burda olmayan şeyleri almayın yaaaaaa :'(

ayy kızlar varya bu siteye gireli iyice manyak oldum ben ya.dün işten 6 da çıktım ve nayaptım tahmin edin :roflol:evimin tam ters güzergahındaki kozmetikçiye doğru yol aldım.ne için 212 ruj için delikafaduldençok tatlı ama ya çok beğendim ben:asigim: önerileriniz için sağolun arkadaşlar.Allah sonumu hayır etsin:roflol:

iyi günlerde kullanın brcinn ve damlasss (pudra gerçekden cok güzel bende pastelin allığını kullanıyorum ve cok memnunum ve cok kalıcı) 219 rujun rengine hiç de yabana atılacak gibi değil, 212 brcinn dudak rengiyle cok güzel bütünleşmiş

ayy kızlar varya bu siteye gireli iyice manyak oldum ben ya.dün işten 6 da çıktım ve nayaptım tahmin edin :roflol:evimin tam ters güzergahındaki kozmetikçiye doğru yol aldım.ne için 212 ruj için delikafaduldençok tatlı ama ya çok beğendim ben:asigim: önerileriniz için sağolun arkadaşlar.Allah sonumu hayır etsin:roflol:

hadi hayırlı olsuun tatlımmmm. en kısa zamanda aldıklarını ekle bekliyoruz....

iyi günlerde kullanın brcinn ve damlasss (pudra gerçekden cok güzel bende pastelin allığını kullanıyorum ve cok memnunum ve cok kalıcı) 219 rujun rengine hiç de yabana atılacak gibi değil, 212 brcinn dudak rengiyle cok güzel bütünleşmiş

saol bebişim. 219 numerada güzel bir renk ben sevdim
ayrıca teşekkürler:))

teşekkürler kıslar burçncm sende ii günlerde kullan tatlım pusrayı allık olarak kullanıorm cnm harika ya bronz allık derdindende kurtuldum sonunda :)

pastelin allık ları - pudraları mükemmel sabah yapıyorum makyajı akşam iş çıkışına kadar hep aynı kalıcılıkda hatta iş arkadaşlarım şaşırıyorlar banada bir arkadaşım hediye etmişti 1yıldır kullanıyorum hala bitmedi :) yalnız numarası silinmiş bir daha nasıl bulurum bilmiyorum bitmeden yedeklemem gerekecek sanırım :)

evt cnm bende memnunum eskiden daha çok kullanırdım seneler sonra aldım bu mozaik olanı eskisinden dahada kaliteli allıklarıda çok hoş pembe tonları fln

brcinn çok güzel rujların dudaklarınında maşallahı var hani öyle özeniyorum ki benim dudaklarımın çerçevesi dış kısmı dağınık ruj sürerken bile çok zorlanıyorum neyse evet bence 219 un rengide çok tatlı.
damlass bende pastelin şeftali tonu allığı var çok hoşuma gidiyor. gerçektende kalıcı. mozaik görünüşü ne kadarda güzel ama zaten bu mozaik görünümlü allıklarıda var diye biliyorum ben iki tonda sen onlarada bakmışmıydın.

cnm bendekide bronz mozail allık pembe mozaik de vardı diğer allıklarınada baktım hepsi çok güseldi:)

amanın neler almışız kızlar öyle. sırnaşık şeysırnaşık şey hepinzi güle güle kullanın. bu defada golden rose a akın ediyoruzz.brcinn akılımza bide bunu soktuk :roflol::roflol: bende alcam şu meşhur 212 den:teytey: smhsmh ya john frieda bana iyi gelmedi ya saçlarım bi garip oldu. öncesinde alterna kullanıyorum acaba saçım mı alışamadı -tatlicadiarzu-

almagestercim, diorshow allik kuruyor mu? bende var ama su an givenchy phenomen'eyes kullaniyorum, bu yuzden onu bekletiyorum. sen cok seviyorsun ve kullaniyorsun biliyorum =) kuruma yasiyor musun? ne kadar sure icinde bitirilmesi gerek? cok bitirebilen bir insan degilim yillarca kullaniyorum esyalarimi ben...

X