Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Evet çıbık haklı bi fotosunu görseydik 212 nin . . .

Bu arada 06 soruyodu sanırım ısıtsak mı kirpik kıvırıcıyı kullanmadan önce diye ki bu işlemi uzun zamandır yapmıyordum savsaklıyodum, bu sabah ısıtarak denedim ve özüme dönmüş gibi hissettim . . .

:1shok:

Bu kadar mı fark eder hanımlar deneyin dua edin . . .

:asigim:

Çok merak edene akşam evden fotoda koyabilirim . . .

bende bugun ruj aldım kendimehihoyyyt hep pembe ruj istiyodum tam istediğim renk değil ama ona yakın,, hasta hasta tutamadım yine kendimi
2side golden rose renkler flaş yüzünden tam rengi değil. boyu daha kısa olan rujun sürümü çokkk güzel yumuşacık ya ben çok sevdim bilmiyorum onun renginede vuruldum hatta severken yere düşürdüm renkli yeri oldugu gibi kutudan ayrıldı neyseki tekrar yerine sokabildim az hasarlı kurtardıkdelikafadulden
pembe olan 4,50 tl diğeri 7tl (perfect shine) bu serinin 212 nosu var aldıgım yerde sadece tester vardı ondan bulmalıyım çoook güzel bi renktidelikafaduldencokacimcoook

pic0210hc3.jpg

(2 ruj için amma yazmışım:uhm:)

burçin cim bu pembe rujdan bendede var.ama pek kimse beğenmiyo çok cırt duruyomuş rengi fisfisfis öyle diyolar
bende pek kullanmıyorum öylee binde bir denk gelirse oda üstne şeffaf parlatıcı sürüyorum

burçin cim bu pembe rujdan bendede var.ama pek kimse beğenmiyo çok cırt duruyomuş rengi fisfisfis öyle diyolar
bende pek kullanmıyorum öylee binde bir denk gelirse oda üstne şeffaf parlatıcı sürüyorum

tatlımm pembeyi çok severim banada yakışıyor bu renkte yüzüme gitti. ben dahil herkes beğendi annem biraz dikkat çekiyor dedi o kadar hatta bugun gittim 212de aldım eklemeye çalışırım kızlar fotosunu

tatlımm pembeyi çok severim banada yakışıyor bu renkte yüzüme gitti. ben dahil herkes beğendi annem biraz dikkat çekiyor dedi o kadar hatta bugun gittim 212de aldım eklemeye çalışırım kızlar fotosunu

merakla bekliyoruz canım hihoyyyt

Christina Aguilera'nın ruju bu bu o pembe mi brc ????
O pembeyi çok seviyorum . . .

burçncm bende aldım 212 hemdeee 2 tane:KK70: ve 3,5 tl inanamadım ben diğer goldenroselarımı 7 tl ye almıştm:KK43: pide pastelin bronz petek allığından aldım akşam resim eklerim:)

burçncm bende aldım 212 hemdeee 2 tane:KK70: ve 3,5 tl inanamadım ben diğer goldenroselarımı 7 tl ye almıştm:KK43: pide pastelin bronz petek allığından aldım akşam resim eklerim:)

neeee 3,5 tl miii :1shok:
ne kadar ucuzzzzz
damlacım bu 212 ne renk canım
birde bu goldenrose un hangi serisinden yani varmı öyle serisi falan
hani maybelline de varya watershine-watershine diamonds falan gibi

ha bide damlacım allığı sür bakalım nasıl olcak memnun kalıcakmısın
sen memnun kalırsan bende alıyım bari
bronz allık istiyorum bende
pastelide seviyorum ben high glossları terracota farları falan çok güzel

çubukcm goldenrose 212 diince veriolar tatlım bilmiom serisi varmı inanki pembe böle narçiçeğine yakın çok şeker bi renk akşam resim eklicem
allığıda orda elime denedimm çok güseldi akşam onuda deneyip yorum yazarım onuda 23 tl ye aldım tatlım pasteli bende severm eskiden bi bronz allığı vardı harikaydı ama artık yok:KK43:

çubukcm goldenrose 212 diince veriolar tatlım bilmiom serisi varmı inanki pembe böle narçiçeğine yakın çok şeker bi renk akşam resim eklicem
allığıda orda elime denedimm çok güseldi akşam onuda deneyip yorum yazarım onuda 23 tl ye aldım tatlım pasteli bende severm eskiden bi bronz allığı vardı harikaydı ama artık yok:KK43:

tatlım sağol bende yarın bakayım şu 212 ye :jeyyar:

allığada bakiimm,aslında bu aralar max factor 220 numara allığı istiyorum ben o allığa bayılıyorum harika duruyor yüzümde,olmazsa olmazım o benim çok seviyorum

maybelline allık faciamdan sonra max factor hiç aklıma gelmedi şekil şemalleri benziodu çünkü birbirlerine senin beğendiğin ne renk cnm max ta

X