Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
chocolatestar güle güle kullan canımcım hepsini. o seyahat kit lerinden bende de var içine ruj falan koyuyorum ben miniklerin çokk seviyorum onları bendelikafadulden

bende bugun ruj aldım kendimehihoyyyt hep pembe ruj istiyodum tam istediğim renk değil ama ona yakın,, hasta hasta tutamadım yine kendimi
2side golden rose renkler flaş yüzünden tam rengi değil. boyu daha kısa olan rujun sürümü çokkk güzel yumuşacık ya ben çok sevdim bilmiyorum onun renginede vuruldum hatta severken yere düşürdüm renkli yeri oldugu gibi kutudan ayrıldı neyseki tekrar yerine sokabildim az hasarlı kurtardıkdelikafadulden
pembe olan 4,50 tl diğeri 7tl (perfect shine) bu serinin 212 nosu var aldıgım yerde sadece tester vardı ondan bulmalıyım çoook güzel bi renktidelikafaduldencokacimcoook

pic0210hc3.jpg

(2 ruj için amma yazmışım:uhm:)

ayy brcinn ne tatlı onlar öle ya valla öle senin her ürün benim aklıma yiyecek getiriyor. ya o pembe var ya bayılıyorum ama ben sürsem habeş maymunundan bir nesil sonrası gibi olurumdelikafadulden. ikisinide iyi günlerde kullan kuzum

brcinn pembe rujun özellikle çok tatlı ve 212 nolu rujun methini çok duydum benimde aklımda. çıktığım bir vakit alıcam

bende bugun ruj aldım kendimehihoyyyt hep pembe ruj istiyodum tam istediğim renk değil ama ona yakın,, hasta hasta tutamadım yine kendimi
2side golden rose renkler flaş yüzünden tam rengi değil. boyu daha kısa olan rujun sürümü çokkk güzel yumuşacık ya ben çok sevdim bilmiyorum onun renginede vuruldum hatta severken yere düşürdüm renkli yeri oldugu gibi kutudan ayrıldı neyseki tekrar yerine sokabildim az hasarlı kurtardıkdelikafadulden
pembe olan 4,50 tl diğeri 7tl (perfect shine) bu serinin 212 nosu var aldıgım yerde sadece tester vardı ondan bulmalıyım çoook güzel bi renktidelikafaduldencokacimcoook

pic0210hc3.jpg

(2 ruj için amma yazmışım:uhm:)

rujlar cok guzelmis canim, plastikten gibi duruyorlar =) gule gule sur! ben nerede abuk renk var gidip onu aliyorum.... en son aldiklarim altin, pembe/bronz ve bordo ici pembe simli gibi renkler =)

ayy brcinn ne tatlı onlar öle ya valla öle senin her ürün benim aklıma yiyecek getiriyor. ya o pembe var ya bayılıyorum ama ben sürsem habeş maymunundan bir nesil sonrası gibi olurumdelikafadulden. ikisinide iyi günlerde kullan kuzum

kuzuuu rejimdemisin yoksam benim gibi hadi ben rejimdeyim die her gördüğümü yemeğe benzetiyorumcokacimcoook de sana noliyyiiiidelikafadulden

ayrıyetten hiç maymuna falan dönmezsin sana öyle geliyodur:mymeka:
brcinn pembe rujun özellikle çok tatlı ve 212 nolu rujun methini çok duydum benimde aklımda. çıktığım bir vakit alıcam

evet canım ama 212 ondan daha tatlı emin ol. al canım zaten çok pahalı bişey değil bulunsun çantadakaydirigubbakcemile5

rujlar cok guzelmis canim, plastikten gibi duruyorlar =) gule gule sur! ben nerede abuk renk var gidip onu aliyorum.... en son aldiklarim altin, pembe/bronz ve bordo ici pembe simli gibi renkler =)

teşekkürler canım benimmmm. ama senin aldıkların hiç öyle abes durmuyor ben bayılıyorum hepsine çok zevkli seçimler yapıyosuncokacimcoookŞeniz

chocolatestar sen mi abuk renk alıyosun ay hepsi harika hihoyyyt
buarada valla barbie bebklerin yanında rujları olurya onlara benziyo kaydirigubbakcemile2
brcinnn keşke diyette olsam midem hasta bişey yiyemiyorum:1no2::1no2:

ay sen çok tatlı bi kızsın ya delikafadulden :roflol: Şeniz

burçincim rujlar gerçekten çok değişikmiş canım ya, güle güle kullan canım =)

burcin güle güle kullan canım rujlarını kalıcıkları iyi mi ne kadar kalıyor?küçük olanın no su kaç canım?

burcin güle güle kullan canım rujlarını kalıcıkları iyi mi ne kadar kalıyor?küçük olanın no su kaç canım?

saol canım. daha bugun aldım canım iş çıkışı o yüzden kalıcımı değilmi bişey diyemem nosu:221

burçincim rujlar gerçekten çok değişikmiş canım ya, güle güle kullan canım =)

saol canım

burçinsm güle güle kullan haaytım rujlarını bende seviorm golden rose rujları 6 tane birden almıştm hatta:KK70: bunların nosu kaç bende bakıcam 212 ye aklımda hep:)

burçinsm güle güle kullan haaytım rujlarını bende seviorm golden rose rujları 6 tane birden almıştm hatta:KK70: bunların nosu kaç bende bakıcam 212 ye aklımda hep:)

saol bebişim. küçük olanın no'su 221 diğerininde 57i .
ayy hepimiz 212 edinelim ya pembiş pembiş delikafadulden:asigim:

X