Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pilar neden ayrıldığını sölemio kıslar ama asla geri dönmicem dio :KK43:
burçncm allığı ne kdra almıştn tatlımm

Damlammmm . . .
Fondoten bronz etki yaratmak için oldukça güzel . . .
Sıvı baya akışkan yapıda . . . Nemlendirici ile 1 pıs sonra üzerine kullanılan pudra ya da allık cillop gibi olur . . .

Nemlendiriciyide sevdim güneş kremi olduğu için yoğun ağır bi krem bekliyordum ki tam aksi oldukça kolay emilen yumuşacık bi krem fakat göze temas etmemeli sabah yandımmmm !
Bi kaç gün daha kullanacağım nemlendiriciyi eğer bi aksilik olmazsa sivilce pötürlü patırlı oluşumlar gibi yaz için 1 tane daha spariş vermeyi düşünüyorum . .
.

YA MİLLET bu stila allık çok mu yoğun ne, bi dokunduruyorum peçeteye fazlasını almak zorunda kalıyorum. böle giderse anlaşamıcaz biz bunla-tatlicadiarzu-

YA MİLLET bu stila allık çok mu yoğun ne, bi dokunduruyorum peçeteye fazlasını almak zorunda kalıyorum. böle giderse anlaşamıcaz biz bunla-tatlicadiarzu-

:roflol::roflol::roflol:

06 analaşamicaksınız demek . . .

Çok güldüm vallahi ağırlık çökmüştü iyi geldi çok hoşuma gitti anlaşmak . . .
Pudrayla karıştırabilirsin belki 06ım . . . Pek çok kişi kullandığı allığı yine kullandığı pudra ile karıştırıyor bu biçimde daha doğal duruyor . .

teşekkür ederm sabuncm açıklamaların için
burçincm çok iimş ya fiyatı bende iki katı fln sanıodm ii günlerde kullan tatlım pastelin veya golden rose un petekli pudrasını kullanan oldu mu kıslar aramızdaaa

ahaaa stiladanmı bahsediyosun bende fırçayı on kere batırdıgım için sinir oluyorum benimkindemi sorun var acaba sür sür renk vermiyor-tatlicadiarzu-
değişekmi kuzu:smiley-cool:

moto0042br6.th.jpg

kararsız sen bu ürünleri makyaj ürünlerimiz bölümüne ve daha büyük boyutta koyarsan daha iyi olur canım çok küçük çıkmışlar.

cnm ürünlerin çok hoş görünüo ama makyaj malz.bölümüne ve daha büyük eklersen daha ii seçebilrs

uriage.jpg

Burayla biraz alakasiz ama yine de koyayim dedim:
Watsons bebek mendili, islak mendil olarak hosuma gitti =)
Uriage yuz temizleme losyonu, goz cevresinde dahi kullaniliyormus, kesinlikle bunu onerdiler sabah aksam yuz temizligi icin.
Uriage termal su, kucuk olanindan aldim.
Noviderm haftalik peeling
Watsons seyahat kiti, icine temizleme losyonu, goz makyaji temizleyici vs koymak icin.

Birkac hafta sonra da uriage cildi sakinlestiren nemlendirici ve uriage kil maskesi alicam, su an elimde tester'lari var.

uriage.jpg

Burayla biraz alakasiz ama yine de koyayim dedim:
Watsons bebek mendili, islak mendil olarak hosuma gitti =)
Uriage yuz temizleme losyonu, goz cevresinde dahi kullaniliyormus, kesinlikle bunu onerdiler sabah aksam yuz temizligi icin.
Uriage termal su, kucuk olanindan aldim.
Noviderm haftalik peeling
Watsons seyahat kiti, icine temizleme losyonu, goz makyaji temizleyici vs koymak icin.

Birkac hafta sonra da uriage cildi sakinlestiren nemlendirici ve uriage kil maskesi alicam, su an elimde tester'lari var.

sabah kullanmak için böyle bişey bana da lazım canım kullan bakalım memnun kalırsan bizede tavsiye edersin

yakında yolculuk var heraldee seyehat setide alınmış:KK70:

sabah kullanmak için böyle bişey bana da lazım canım kullan bakalım memnun kalırsan bizede tavsiye edersin

yakında yolculuk var heraldee seyehat setide alınmış:KK70:

evet ya :eek: haftaya seyahate cikiyorum bir haftaligina da koca seyleri goturmeyeyim dedim patlar falan bavulda =) uriage'i cok tavsiye ettiler, bebek, cocuk ve yetiskinlerin sac yuz ve vucut temizliginde kullanilan bir kremmis. kivami cok guzel sut gibi, kokusu da yok. rimelimi falan sildikten sonra goz cevrem de dahil yikayabilecegimi soyledi. ben de yok gozune degdirme, yok bilmemne gibi seylerden cok hoslanmiyorum, sanki cildimi uzun vadede kendine bagimli kilan urunlermis gibi geliyor. satan eczaci da zaten ne olursa olsun cildimin genc ve problemlerimin kucuk oldugunu, henuz cok ciddi cilt urunlerine gereksinimim olmadigini soyledi. clinique bilmemne alirsan yaptigin tek sey ekstradan para odemek olur dedi. bu yuzden bunu aldim =)
temizleme kremi 31 lira, termal su 11 lira, peeling 38 lira arkadaslar, cok asiri gelmedi bana. haberiniz olsun =)

X