Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
whiterose ve sabun güle güle kullanın aldıklarınızı.
whiterose bende farın renklerini seçemedim çok naturel tonlarda sanırım.Bende aldığın parfümü hiç görmemiştim eminim güzeldir çiçek kokularına bayılırım.

kızlar yağsız bir nemlendiriciye ihtiyacm var
cildim yağlı ve sivilceli
kullananlr varmı aranızda hangi ürünü tavsiye edersiniz

semyıl
aybike_zehra
murgiz
brcinn
whiterose

Teşekkürler . . . Teşekkür butonunun kalkması hiç iyi olmadı . . .
:1no2:

Fondotenin rengi evet biraz koyu fakat fırsat ürünü olduğu için tercih söz konusu değil . . .
Bronz görünüm için nemlendirici ile kullanmayı düşünerek edindim yani az miktarda ve üzerine vazgeçilmezim Amway ARTISTRY Pürüzsüz Örtücülük Sağlayan Toz Fondöten ile . . .

sabuncum versus duş jelini daha önce kullanmışmıydın nasıl bi ürürn
murgizcm dior farın aynısı bendede var renkleri çok doğal ve güsel ben seviorm çok özellikle pembesi ve bronzu harika ii gnlerde kullan

sabuncum versus duş jelini daha önce kullanmışmıydın nasıl bi ürürn
murgizcm dior farın aynısı bendede var renkleri çok doğal ve güsel ben seviorm çok özellikle pembesi ve bronzu harika ii gnlerde kullan

Damlam Versace Time for Energy Nemlendirici Vücut Jeli ni duş için değil nemlendirmek için edindim ama hata mı ettim bahsettiğin gibi duş jeli mi acaba ?
Versace cilt ürünlerini daha önce hiç kullanmadım fakat methini duydum şimdi tekrar çileğe baktım ürünün detayı için fakat ürün tükenmiş bu nedenle ayrıntı alamadım ama nemlendirici vücut jeli demek nemlendirici vücut jeli demektir di mi yani jel fomunda nemlendirme yoksa duş jeli mi ? :1shok:

cnm genelde jel nemlendirici ben duymadım hiç direk duş jeli molarak düşündüm öle bile olsa ürün güselse kullanması hoş olur versace yle duş alıorm ayoool dersin :KK70:D::KK70:

kıslar givenchy de bi ruj denedim harika bi pembeydi böle şeker pembe 40 tl flndı aklım onda ama rujlar yığınla dayanamayıp alıcm heralde bide clinique 110 allık almayı planlıorm almassam çatlıcam heralde alıcam:KK70::KK70::KK70:

cnm genelde jel nemlendirici ben duymadım hiç direk duş jeli molarak düşündüm öle bile olsa ürün güselse kullanması hoş olur versace yle duş alıorm ayoool dersin :KK70:D::KK70:

Takıldı Damlam kafama ya 200ml duş jeli için fiyatı pahalı . . . Ürünün detayını hatırlamaya çalışıyorum temizlemekten ya da arındırmaktan falan bahsetmemişti ama gelsin görürüz n yapalım artık . . . Nettende araştırdım ama bulamadım ürün çilekte bitti ya hiç bi yerde yok . . .

arındırma temizleme diosa cnm duş jelidir o büyük ihtimal sıkma canını artık olan oldu tatlım buarada kıslar eczaneye ilaç almaya gittim termal su aldım çıktım:KK70:

ay cnm yanlış okumuşum ya bahsetmiosa korkmana gerek yok nemlendirici tarzında bişidir.termal su avene marka aldım cnm bunu önerdiler bakalım denicem işte fiyatı 50 ml 9,90 tl küçük aldım memnun kalmassam ya die kullanınca yorum yazarım artık

kzm2149493da8.jpg

Dün akşam üzeri eve giderken ablama da CECİLE - 3D Effect Lip gloss aldım . . .
Sabahta deneme sürüşü yaptım . . .
Tüm vaad ettiklerini gerçekleştirdi . . .

a.s
.

kızlar yağsız bir nemlendiriciye ihtiyacm var
cildim yağlı ve sivilceli
kullananlr varmı aranızda hangi ürünü tavsiye edersiniz

lancome un nemlendiricisini tavsiye edebilirim kesinlikle nem verdiyor yağlı ciltlere özel yağlanmayıda dengeliyor hoş bir ürün

birde termal su bu konuda iyi benim de cildim yağlı ben yıkadıktan sonra termal su sıkıyorum pürüzsüz yaptığı gibi nemlendiriyor dahihoyyyt

ay cnm yanlış okumuşum ya bahsetmiosa korkmana gerek yok nemlendirici tarzında bişidir.termal su avene marka aldım cnm bunu önerdiler bakalım denicem işte fiyatı 50 ml 9,90 tl küçük aldım memnun kalmassam ya die kullanınca yorum yazarım artık

Ben avene kullanıyorum, memnunum, umarım sen de memnun kalırsın.

kıslar givenchy de bi ruj denedim harika bi pembeydi böle şeker pembe 40 tl flndı aklım onda ama rujlar yığınla dayanamayıp alıcm heralde bide clinique 110 allık almayı planlıorm almassam çatlıcam heralde alıcam:KK70::KK70::KK70:

yaa bende pembe ruj arıyorum ya böyle şeker pembe istiyodum nerden bulucamki givenchyÇok üzgünüm çoook
Takıldı Damlam kafama ya 200ml duş jeli için fiyatı pahalı . . . Ürünün detayını hatırlamaya çalışıyorum temizlemekten ya da arındırmaktan falan bahsetmemişti ama gelsin görürüz n yapalım artık . . . Nettende araştırdım ama bulamadım ürün çilekte bitti ya hiç bi yerde yok . . .

sabun tatlım bende okumuştum açıklamasını duş jeli değildi kadifemsi yapar cildi düzgünleştirir felan yazıyodu şutarafagitti yani %100 konuşmıym ama hatırladıgım o

brcinn aynı pembe rujdan bende istiyorum bilen bulan varsa söylesin lütfen.
hatta istediğime benzer kardelen arkadaşımız başka bir topiğe koymuştu ordan aldım.
pshinea4xh1.jpg

Son düzenleme:
X