Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hulicim sanırım benim yanlış gördüğüm şey kremdi :) brçincm ruj paletimde dün geldi ldıklarımın hepsini eklicem akşama:) rahat dururmym ben hiç

ekle canım merak ediyorum. delikafadulden

maaşım yatsın bende kudurucaktım alıcaktım baya bişey ama dün şirketimizin kapanma durumu olduğunu öğrenince bütün hayallerim suya düştü.senağlama harcamalarıma dikkat etmem lazım. bi termal su alsam yeter şimdilikdiyorumama sally hansen lipgloosta istiyorum temizleme sütünede ihitiyacım var off dünden beri karaa kara düşünüyorum onu alsam şunu şimdilik almasam falan diye:çok üzgünüm:
nerden çıktı şu krizkötükedihüso:eek:klava:

TMM BURÇİNCM EKLİCEM sally hanseni bende denedim beğenmedm bende işe yaramadı eğer şirketinz kapanıcaksa bencede harcamalarına dikkat et cnm sonra daha çok üzülme:KK43:

kızlar sally hansen concealer kullanan var mı acaba...
ben loreal kullanıyorum ama sally hansen almayı düşünüyorum...memnun musunuz?

pilar vede almagester yok topic öksüz kaldı valla:KK43:
aybike hülyalı white rose güle güle kullanın cicilerinizi
aybikecim bende sipariş vercem everydaysdan izmire gitcem gelcem o zaman vereyim dedim de renk seçeneği çok nasıl seçtin sipariş vercem sana seni rahatsız edebilirim müsaden olursa
hülyalı canım bende she rujlarından istiyorummmmm

tatlım shenin bütün ürünlerinin ambalajlarına ben aşık oldum valla :asigim:
bende alcam rujlarından denicem :ecrin_bebek:

a79d687821cac445cf4f84514c7206ea.jpg

a079eb09c6d585918e7f4235f930b41e.jpg

kızlar ekledim sonunda aldıklarımı:lepi:
dior far- avon açılı allık fırçası- far fırçası- beyu kalem- bourjois kalem
tous gold parfüm(muhteşem bi koku:asigim:)-talika göz makyajı temizleyici-j.f frizz ease

05895080902lu9.jpg
w350.png

0368828660303yu9.jpg
w350.png

Time for Energy Nemlendirici Vücut Jeli 200ml
biozg1.jpg
w350.png

Güneş Çoklu Etkili Kırışıklık Karşıtı Güneş Kremi SPF8 UVB/UVA+++ 75ml
stibp1.jpg
w350.png

Parlatıcı Aylaynır - #05 Mor Pembe 3ml HEDİYE .. .. ..

Az önce spariş verdim . . . Hepsi 66.50 TL !

a79d687821cac445cf4f84514c7206ea.jpg

a079eb09c6d585918e7f4235f930b41e.jpg

kızlar ekledim sonunda aldıklarımı:lepi:
dior far- avon açılı allık fırçası- far fırçası- beyu kalem- bourjois kalem
tous gold parfüm(muhteşem bi koku:asigim:)-talika göz makyajı temizleyici-j.f frizz ease

canım çok güzel aldıkların güle güle kullanhihoyyytsür sür güzelleşdelikafadulden
canım ya dior farı stawbwerrydenmi istettin rengi ordada belli değil burdada belli değil pek nasıl beğendinmi a.s.

sabun güle güle kulaln canım color ideal çok koyu görünüyor ya daha önce kullanmışmıydın rastgelemi istedin ben fondoten kullanmaya biri oalrak rengi kestiremem yani o yğzden çekindim yoksa fiyatlar çok uygun bununda brcnn aldığınında
brcnn üzüldüm iş durumuna inş yoluna girer :KK43:
damlass beğendinmi ruj paletini ben çok beğendim ya bide sana golden rose ruj paletini sorcam nasıl güzelmi almıştın denedinmi beğendinmi önerirmisin

whiterose güle güle kullan cicilerini canım. parfümün ismini hiç duymamıştım :1shok: nasıl bi kokusu var yani şekerlimi freshmi. ben vanilyalı kokulara bayılıyorumdacokacimcoook

sabun strawberyi kaldırmışsın yine canım iyi günlerde kullana.s.
yalnız fondotenin tonu çok koyu geldi bana umarım sana uyar eminim sende çok memnun kalırsın. ben çok sevdim kokusunu özellikle:eek:

murgizcim inş. düzeliriz canım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım çok güzel aldıkların güle güle kullanhihoyyytsür sür güzelleşdelikafadulden
canım ya dior farı stawbwerrydenmi istettin rengi ordada belli değil burdada belli değil pek nasıl beğendinmi a.s.
çok sağolasın canımdelikafadulden
canım strawberryden almadım ama dior farın rek verişini sevdim bide oldukça kalıcı:lepi:

whiterose güle güle kullan cicilerini canım. parfümün ismini hiç duymamıştım :1shok: nasıl bi kokusu var yani şekerlimi freshmi. ben vanilyalı kokulara bayılıyorumdacokacimcoook

sabun strawberyi kaldırmışsın yine canım iyi günlerde kullana.s.
yalnız fondotenin tonu çok koyu geldi bana umarım sana uyar eminim sende çok memnun kalırsın. ben çok sevdim kokusunu özellikle:eek:

murgizcim inş. düzeliriz canım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canım parfüm çiçek kokusu ve çok fresh bi kokusu var:asigim:
sevilde denedim ben öyle aldımkaydirigubbakcemile5

sabuncum sende güle güle kullan aldıklarınıkaydirigubbakcemile5 hepsi birbidinden güzeldelikafadulden

murgizcm palete bende bayıldım harika renkler golden rose daha ıslak gloss gibi pırıltılı onuda çok seviorm 11 tl miydi neydi fiyatı ben memnunum whiterose sabun aldıklarınızı ii günlerde kullanın çok güseller bende eklicem ama bi türlü fırsat bulamadm:KK43:

X