Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın bayadır giremedm siteye birikmiş yine yazılar aybikecim ürünlerin nasıl denedin mi bide kapaklarını açıp çekseydn keşke içlerini görsedik ii günlerde kullan cnm

bunlarda benim yenilerim
1001184cl5.jpg

birde cok sevdigim agnec b 3 boyutlu rimeli buldum, gümüs renkli olani, ruj, tirnak eti bicagi ve öndeki kücük paketler hediye geldi
1001186ms0.jpg

huli cok cici gözüküyorlar güle güle kullan cnmm Şeniz Şeniz Şeniz

cok tesekkür ederim papatyam kaydirigubbakcemile

Hulicim güle güle kullan cnm sende almışsn galiba body shop yüz ışılşdatıcıdan :)

sagol tatlim, yüzisilditici? :1no2:
aslinda öyle birsey yok hangisini kastettin, arkadaki birisi eyeliner biride krem var:eek:
ilk defa kullanacagim bakalim zaten kücük paketlerde denemek icin aldim hihoyyyt

bugün she'nin ürünlerini gördüm kendimi almamak için yöle zorladımki sadece bir tane ikili far aldım :lepi:

yeşil ve mor renkli rengi burda farklı çıkmış bence gerçekte daha güzel görünüyor

maskarasını alacaktım fırçası kötü gibi geldi

heyo0045bw8.jpg

makkajui2.png
canım bu aldığın mavi bi far mı turkuaz mı ben böyle rengi çok canlı turkuaz far arıyorumda....

teşekkür ederim kızlar hemen denedim tabiki çok güzel pürüszsüz yapıyor cildi bi okadarda güzel kapaıyor.renk uyumuda güzel oldu :)
murgizim elimden gelen bişey olursa tabiki yardım ederim.

iyigünlerde kullan hulicim hepsi çok cici görünüyor.kaydirigubbakcemile5

aybikecim fondoteni uygularken altına herhangi bişey sürdünmü baz falan. ben everdayın sitesindeki makyaj tekniklerini izlerken mutlaka bişeyler sürüyolarda sen nasıl yaptın merak ettim..yerimseniben

damlass bu aralar bişey almadın senn durgunlaştınmı yoksaa aldında benmi kaçırdım canım
clinique ruj paletin eline ulaştımı bu arada
delikafadulden

aybikecim fondoteni uygularken altına herhangi bişey sürdünmü baz falan. ben everdayın sitesindeki makyaj tekniklerini izlerken mutlaka bişeyler sürüyolarda sen nasıl yaptın merak ettim..yerimseniben

canım ben geçen seneden beri mineral makyaj kullanıyorum
bella piere kullanıyordum bazı sevmedim 2-3 kere kullandım sadece doğal durmuyor bu sefer
nemlendirici üstüne uyguladım daha iyiydi bi parlaklık fln katıyor ama 3-4 saat sonra yüzüm parlamaya başlıyor bu nedenle hiç birşey uygulamadan kullanmaya başlamıştım taa ki termal
suyu keşfedene kadar hihoyyyt

damlass bu aralar bişey almadın senn durgunlaştınmı yoksaa aldında benmi kaçırdım canım
clinique ruj paletin eline ulaştımı bu arada
delikafadulden

tsk ederim sekerim hihoyyyt:eek:

bella piere kullanıyordum bazı sevmedim 2-3 kere kullandım sadece doğal durmuyor bu sefer
nemlendirici üstüne uyguladım daha iyiydi bi parlaklık fln katıyor ama 3-4 saat sonra yüzüm parlamaya başlıyor bu nedenle hiç birşey uygulamadan kullanmaya başlamıştım taa ki termal
[/QUOTE]

termal sudan bende alıyım en iyisicokacimcoookŞeniz

ben bi ara çok fena mineral makyaja takmıştım en sample far ve fondotenden geçilmiyor nerdeyse ama bu aralar fondotenlerini hiç kullanmıyorum nedense sürmek zor gelmeye başladı termal suyla deniyim bide a.s.

huliiiiiiiiiii aşık olma üzereymişsin gidip makyaj malzemeleri almışsın gözümden kaçmıyo bakk
güle güle kullan fıstığım gerçi ihtiyacın yok senin ama güzelliğine güzellik katsınlar inş.

termal sudan bende alıyım en iyisicokacimcoookŞeniz

ben bi ara çok fena mineral makyaja takmıştım en sample far ve fondotenden geçilmiyor nerdeyse ama bu aralar fondotenlerini hiç kullanmıyorum nedense sürmek zor gelmeye başladı termal suyla deniyim bide a.s.[/QUOTE]

evet bende bazen üşeniyorum bu yüzden renkli nemlendirici alıcam
geçen body shoptan denedim ama beğenmedim:mymeka:
bi diorunkine bakayım :uhm:

huliiiiiiiiiii aşık olma üzereymişsin gidip makyaj malzemeleri almışsın gözümden kaçmıyo bakk
güle güle kullan fıstığım gerçi ihtiyacın yok senin ama güzelliğine güzellik katsınlar inş.

ay canim benim ya hic sorma evet biraz öyle sanirim ondan aliyorum...
bakma böyle aldigima, far, gözkalemi, eyeliner, ruj genelde aliyom öyle duruyor evde kullanmadan, sonra ya atiyorum yada birilerine veriyorum... bazende canim sililinca evde kendi kendime birseyler yapiyorum delikafaduldenŞenizŞeniz

hulicim sanırım benim yanlış gördüğüm şey kremdi :) brçincm ruj paletimde dün geldi ldıklarımın hepsini eklicem akşama:) rahat dururmym ben hiç

hulicim sanırım benim yanlış gördüğüm şey kremdi :) brçincm ruj paletimde dün geldi ldıklarımın hepsini eklicem akşama:) rahat dururmym ben hiç

olabilir canim Şeniz
ama yüz parlaticisinida merak ettim nasil birsey?
gittigimde ya göremedim yada dikkat etmedim

X