Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pshinea4xh1.jpg
[/QUOT

brcinn bu ruj fena diil gibi . . . Gerçi Avon un rujları çok iyidir denir hatta sadece rujları =) Avondan da bakabilirsin gerçi rengi mühim yani bu güzel görünüyor . . .

arkadaşlar daha önce bir başlık vardı Anway makyaj ürünleri ile ilgili bulamadığım için burdan ayazayım dedim bu markanın ürünlerini kullanan ya da bilen var mı ?

arkadaşlar daha önce bir başlık vardı Anway makyaj ürünleri ile ilgili bulamadığım için burdan ayazayım dedim bu markanın ürünlerini kullanan ya da bilen var mı ?

Amway ARTISTRY Pürüzsüz Örtücülük Sağlayan Toz Fondöten kullanıyorum ve müthiş memnunum . . .
ARTISTRY ürünlerini kullanan daha doğrusu kalitesinin farkına varmış ciddi bi kitle olduğunu düşünüyorum . . .

pshinea4xh1.jpg
[/QUOT

brcinn bu ruj fena diil gibi . . . Gerçi Avon un rujları çok iyidir denir hatta sadece rujları =) Avondan da bakabilirsin gerçi rengi mühim yani bu güzel görünüyor . . .

bu biraz metalik bi renkmiş gibi geldi bana ve ben daha koyu birpembe istiyorum bugun clinique standında bir tane gördüm ama açık geldi daha koyu bi şeker pembesi istiyorum bakalım bulabilecekmiyim

ayrıca bende amway ürünlerinden denemek istiyorum ama satan birini bulamadım sanırım ulaşmak çok zor Çok üzgünüm çoook

fiyatları hakkında bilginiz var mı ?

Bahsettiğim ürünü uzun zamandır aynı fiyata yani 30 TL ye alıyorum . . .
Gerçi şimdi $ uçtu . . . senağlama
Ürünler konsantre olduğu için oldukça uzun zaman idare ediyor . . .
Şiddetle tavsiye ediyorum . . .

bu biraz metalik bi renkmiş gibi geldi bana ve ben daha koyu birpembe istiyorum bugun clinique standında bir tane gördüm ama açık geldi daha koyu bi şeker pembesi istiyorum bakalım bulabilecekmiyim

ayrıca bende amway ürünlerinden denemek istiyorum ama satan birini bulamadım sanırım ulaşmak çok zor Çok üzgünüm çoook

brcinn
Amway ürünlerine ulaşmanı sağlayacak bi temsilci mutlaka ilinde mevcuttur.
HAKLISIN ama oldukça az sayıdalar . . .
Amway merkez telefonlarına sitesinden ulaşabilirsen seni oradan ilindeki temsilciye yönlendirirler . . .
Hallolmazsa ben özelden kendi temsilcimin numarasını veririm ya da senin için ilinde olan temsilcinin numarasına ulaşabilirim . .
.

kız gurbiş çilek reçeli sür anam dudaaanaaa :roflol:
nerden bulcaz sana mükemmel tatlı dudak şeysini

cubuk cok konusma bul diyosam bul gamyoncuiremsu delikafadulden
hatta al yolla kargoyla bi işe yara kaydirigubbakcemile
Jessica Simpson glosslarının neredeyse TÜMÜ !!!!

:icecream:​

jessica 1 dakkada pufff kayboluyo :nazar:
daha kalici bişiler istiyorum gamyoncuiremsu

valla işine ne kadar yarar bilmiyorum ama bu konuda bosy shopun lippy born u güzel
ben satsuma yı kullanıyorum tadı çok güzel kokusudaa ,kalıcıı ve çok güzel bi ışıltısı var
gerçi sen biliyorsundur bunu ama nacizane hatırlatayım dedim

valla işine ne kadar yarar bilmiyorum ama bu konuda bosy shopun lippy born u güzel
ben satsuma yı kullanıyorum tadı çok güzel kokusudaa ,kalıcıı ve çok güzel bi ışıltısı var
gerçi sen biliyorsundur bunu ama nacizane hatırlatayım dedim

jessica simpsonın makyaj ürünleri türkiye'de satılıyor mu?:uhm: satılıyorsa nerede bulabilirim? geçen sene fransadan almıştım bi kaç gloss ve tatlı nemlendirici köpüğünü, çok beğendim ama türkiye'de satıldığını bilmiyodumdelikafadulden

brcinn
Amway ürünlerine ulaşmanı sağlayacak bi temsilci mutlaka ilinde mevcuttur.
HAKLISIN ama oldukça az sayıdalar . . .
Amway merkez telefonlarına sitesinden ulaşabilirsen seni oradan ilindeki temsilciye yönlendirirler . . .
Hallolmazsa ben özelden kendi temsilcimin numarasını veririm ya da senin için ilinde olan temsilcinin numarasına ulaşabilirim . .
.

sitesinden bakayım şeker bulamazsam ben sana yazarım :icecream:

bugun bunlarıı aldım

pic0153hw1.jpg

avene termal su
babe temizleme sütüdelikafadulden
:ecrin_bebek:

a79d687821cac445cf4f84514c7206ea.jpg

a079eb09c6d585918e7f4235f930b41e.jpg

kızlar ekledim sonunda aldıklarımı:lepi:
dior far- avon açılı allık fırçası- far fırçası- beyu kalem- bourjois kalem
tous gold parfüm(muhteşem bi koku:asigim:)-talika göz makyajı temizleyici-j.f frizz ease

canim aldiklarini güle güle kullan hepsi cok güzelkaydirigubbakcemile2

X