Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu sefer bende dergiden edindim ve dün ilk kez kullandım çok güzel zaten fındık büyüklüğünde alıp uçlara sürüyorsun sonrada düzleştiriyorsun ama saç uçları canlı kalıyor.

canım john frieda nın o bahsedilen srumu iyiymiş gerçekten de benim de arkadaşım düzleştiriyor hep çok memnun pilar da memnundu çokhem de bu ay bir dergi hediye olarak veiyordu onu oldukça iyi bir fırsat canım :1hug:

canmm hangi dergi buuu
fiyatı ne kadr dergininn

canlarim bende bugün avondan bir kadinla görüstüm siparis verdigim zaman eklerim ürünleri
biri sürü deneme ürünlri birakti kadin :-))
bu arada pilar hala yokmu

bu serumlar 34 ytl diye biliyorum ama bu dergilerdekiler normaldekinin yarısından daha az ölçüde ama denemek için bir fırsat.

bende marie claireden aldım john friedanın serumundan ve gerçekten çok beğendim:lepi:
hem saçı koruyo hemde şekillendirmeyi kolaylaştırıyokaydirigubbakcemile2

bende dergiden almıştım ama gecen aydı sanırım.ben çoookk memnun kaldım üründen.bulunduğum şehirde yok john frieda.kızlar netten alıcam mecburen hangi siteden tavsiye edersiniz...
pilar yok mu daha ya.kızlar pilarla görüşen yok mu?senağlama

tatlım derinmorda var diye biliyorum ben bide eczanenautiuls die yazarsan çıkar güvenebilirsin ikisinede canım.john freda bu sitelerde var biliyorum ben hatta eczanenautiuls'ta kampanyalı die biliyorum kaydirigubbakcemile5

bende dergiden almıştım ama gecen aydı sanırım.ben çoookk memnun kaldım üründen.bulunduğum şehirde yok john frieda.kızlar netten alıcam mecburen hangi siteden tavsiye edersiniz...
pilar yok mu daha ya.kızlar pilarla görüşen yok mu?senağlama
sevil,tekin acar,boyner,ykm... sitelerindende online alabilirsin.

bende marie claireden aldım john friedanın serumundan ve gerçekten çok beğendim:lepi:
hem saçı koruyo hemde şekillendirmeyi kolaylaştırıyokaydirigubbakcemile2

canım bu serum sadece düzleştirmek için özel mi? ben maşa yapıyorum mesela onda da olur mu?

p.s: lütfen piar la ilgili net bir bilgi verin yaa neden gitsin kii

Son düzenleme:
canım bu serum sadece düzleştirmek için özel mi? ben maşa yapıyorum mesela onda da olur mu?

bana sormamışsın ama ben bildiğim kadarıyla söyliyim bence oluyor çünkü açıklamasında ısıya karşı koruma amaçlı deniliyor.Fön düzleştirici maşa vb.

bana sormamışsın ama ben bildiğim kadarıyla söyliyim bence oluyor çünkü açıklamasında ısıya karşı koruma amaçlı deniliyor.Fön düzleştirici maşa vb.

olsun canım Şeniz çok teşekkür ederim cevabın için ben de alayım bakalım :1rolleyes:

canım maşadada olur tabiiki saçı ısıya karşı korumak için sonuçtahihoyyyt
canım pilar bana ayrılmadan özelden mesaj atmış bazı nedenlerden dolayı ayrılıyorum yazmış.mesajda pek bi ayrıntı vermemiş maalesef:1no2:

şimdi bu ceza alanlar ne kadar gün ceza alıyorlar ve ne nedenle alıyorlar bence sorumlu kişiler bizlere bir açıklama yapmalılar ki bizimde kafamızda netlik olsun. Aksi gibi almagasterde yok olmuyorki böyle alıştıkya bi boşluk oluyor.

canım maşadada olur tabiiki saçı ısıya karşı korumak için sonuçtahihoyyyt
canım pilar bana ayrılmadan özelden mesaj atmış bazı nedenlerden dolayı ayrılıyorum yazmış.mesajda pek bi ayrıntı vermemiş maalesef:1no2:

cevap için sağol canımm Şeniz kötü oldu gitmesi ya :çok üzgünüm: biri mi kızdırdı dicem ama herkes de çok severdi onu çok ilginç gerçekten :uhm:

X