Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
clinique renkli nemlendirici bende kullanıyorum beni unuttunuz:çok üzgünüm:senağlama
ben biraz koyu aldım cildime göre hafif bronz oluyorum çok hoşuma gidiyor. bide gözenekleri kapayan pore minizarmıydı ondan var işte clinique tester ama onuda çok biyendim önce onu sürüp gözenekleri kapatıyoruz sonrada nemlendirici tamamdır tabi onları sürerken her sabah işe geç kalıyoruz:nazar:

ya bnde siyah göz kalemi sürmezsem kenimi çok çiikin buluyorum yaa çok feci alışkanlık yaptı umarım ilerde gözle ilgili sorun çıkarmaz:Saruboceq:

uyyy uyyy unutumuyız senii kuzum:teselli::teselli: ya bende de rimel takıntısı var rimelsiz nerdeyse duşa bile girmicem ya-tatlicadiarzu-

Yeni aldigim lacivert ojemle yaptigim nazar boncuklarim...
Benim cok hosuma gitti, bakalim siz nasi bulcaksiniz...:asigim:

sl382579zn7.jpg

Son düzenleme:
tadlim çok güzel ama hepsine yapma bencee
bende french ten sonra yaptırırım ama sadece yüzük parmağıma:kahve:

resim gorunuyo mu cicekim? bende carpi cikiyo..
tum parmaklarima yaptim cunki cok minikler goze cok hos gorunuyo, buyuk olsa
tek hos durur ama benimkiler minik oldugundan goz yormuyor, tskler yorum icin...yerimseniben

kızlar bende estee lauder fondotenden herkes memnun onu almak istiyomda alsam hep kulalnırım diye ertleiyorum o yüzden renkli nemlendirici almak daha mantıklı bide bişiy sorcamm ya mesela bu double weari alsam bide pudramı gerekir hiç fondoten kullanmadımda bitek lorealin mineralini aldım cildim kötü göründüğünde sürüyom bazen
buarada starwbwerryden ürünlerim geldi hemde çok çabuk işte buyrun clinique ruj paltei bayağı küçükmüş ama olsun çok hoş far ve allık çok kalıcı değil ama renkleri çok güzel
dscf2747sc0.jpg

pilar canım bak ruju senin için tırtıkladım denedim ya bu kutusuz du ya nedeni herhalde tester yada hediye gibi bişiy olması arkasında bireysel satılmaz diyo
işte böyle durdu dudağımda
dscf2757lo9.jpg

murgizzz güle güle kullannnhihoyyyt ayy çok güzeller. ya benimkide gelsin artıkkk:Saruboceq::Saruboceq:
canım ben estee nin üstüne pudra falan sürmüyorum valla zaten çok hoş duruyo. bi denesene standında . bi dolaş sonra bak bakalım yağlı gibimi yada pudra gerekiyomu. zaten ben öle yapıyrum öle hemen dan dye deneyip alınca ya bi süre sonra yağ fışkırıyo t bölgemden yada kupkuru oluyo. ama bence memnun kalırsın ben kullanıpta memnun olmayan duymadım:1hug::1hug:

murgizzz güle güle kullannnhihoyyyt ayy çok güzeller. ya benimkide gelsin artıkkk:Saruboceq::Saruboceq:
canım ben estee nin üstüne pudra falan sürmüyorum valla zaten çok hoş duruyo. bi denesene standında . bi dolaş sonra bak bakalım yağlı gibimi yada pudra gerekiyomu. zaten ben öle yapıyrum öle hemen dan dye deneyip alınca ya bi süre sonra yağ fışkırıyo t bölgemden yada kupkuru oluyo. ama bence memnun kalırsın ben kullanıpta memnun olmayan duymadım:1hug::1hug:

ben hiç makyajsız çıkmadığım için dışarı bu dediğini hiiiiiiç. yapamadım :KK70:
alıyorum ne çıkarsa bahtıma oluyo :sm_confused:

Kızlar bişey sorucam
Şimdi benim cildim karma
Bazende yağlımı oluyor bilmem:bbo:
Alın bölgesinde fısırtılar oluyor şuan doktor tavsiyeli krem ve jel kullanıyorum
Doğrusu bi süre kullandım sonra bıraktım Sade bebaka devam ettim
Bu arada bi hava değişimi yaşadım 10 gün kadar gayet kuru havalı yerd ebulundum
İsta dönünce hemen benim fısırtılar belirdi yine
Krem ve jele döndüm bende yien tabi
Şimdi bu durmlarda bana yüzümü pırıl pırıl pürüssüz hatta tenimin rengini dha açık gösterecek tavsiyeniz bi fondöten/pudra ne olabilir ?
Hadi kızlar bu konudaki dehanıza güveniyorum a.s.

cevahircm bence mineral ürünler kullan madem şuan için sorunlu cildn mesela ben clinique mineral pudra kullanıorm çok memnunum cildi komple kapatıp nefes almasını engellemio sonuçta

murgizcm güle güle kullan cicilerini bende aldım o ruj paletinden ama henüz gelmedi zaten öle paletler küçük oluo renkler güselse sorun yok:KK70:

kıslar bugün aldıklarım görünce dayanamadım resmen
14012009627cj2.jpg
[/URL]

o ruj paletinden benimde var bi tanem.sırf sizden özenip burda bakıp bakıp gaza gelip bişiyler aldım.yoksa tesettütlüyüm göz haricinde makyaj kesinlikle yapmam.ama evde zevkli oluyor valla herkesi sıraya diziyorum diyorlar artık kaçın geliyor...delikafaduldendelikafadulden
çok bişiyim yok ama bende çekeyim bir ara valla renk olsun.ayrıca o kutucuk kutucuk olan ruj paletinide nette görüp sırf valla kutusu için aldım .çok tatlılar ya.....

aynen cnm bende sırf dış görünüşleri için aldım ama çok memnun kaldım çok sevdim renkleri fln az yada çok ne fark eder cnm sende çek gözümüz gönlümüz açılsın valla şenlensin burası iyce bende ne zmn canım sıkılsa kendime ona buna makyaj yapar dururum :KK70:

kıslar bugün aldıklarım görünce dayanamadım resmen
14012009627cj2.jpg
[/URL]

o ruj paletinden benimde var bi tanem.sırf sizden özenip burda bakıp bakıp gaza gelip bişiyler aldım.yoksa tesettütlüyüm göz haricinde makyaj kesinlikle yapmam.ama evde zevkli oluyor valla herkesi sıraya diziyorum diyorlar artık kaçın geliyor...delikafaduldendelikafadulden
çok bişiyim yok ama bende çekeyim bir ara valla renk olsun.ayrıca o kutucuk kutucuk olan ruj paletinide nette görüp sırf valla kutusu için aldım .çok tatlılar ya.....

karalahanaaa hadi çek bekliyoruzzz:))

X