Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
öncelikle şimdiden uyariyim, gülenleri :mymeka: böyle

tarifi veriyorum bebişim yaz :roflol:

küçük 1 yoğurt kabına fırçaların metal kısımlarına gelcek kadar su dolduruyorum.
o suya
clinique makyaj temizleme sütü (1 fıs)
biraz bodyshop yüz temizleme jeli,
çokkkk az şampuan,
çok az da bodyshop toniğimden koyuyorum :manyakmıdırnedirsmili:
sonra karıştırıyorum bunları, köpürüyor biraz :roflol:
fırçalarımı koyup döndürüyorum suyun içinde, birazcık bekletiyorum;
o sudan çıkarıp, normal suyla yıkayıp kurumaya bırakıyorum delikafadulden

saçma sapan uydurarak yaptığım birşey, ama fırçalarım hiç bozulmadı, aynı yumuşaklıktalar hala, çok güzel kokuyorlar bidee. sırnaşık şey

hımm baya ilginç bi tariff-tatlicadiarzu-
ovalamamak gerek sanırım.
ama lütfen bi kereye mahsus tutamicim kendimi:roflol:
deniciimmmm:lepi:

ya biraz alakasız olacak ama :eek:
geçen gün claire's yeşil oce almıştım bi sürdüm ot gibin oldu tırnaklarım. sonra siyahın üstüne denemeyi düşündüm ve böyle oldu.. çok da hoşuma gitti. sizin de fikirlerinizi alayım dedim emme "ellerinizin resmi" başlığını bulamadım.. affolasengözlerimebaksanab
ocell5.jpg

w434.png

astraea, çok güzel çok güzel çoook güzel. bayılıyorum koyu renk ojeye. bu renkte harika olmuşşdelikafadulden

astraea, çok güzel çok güzel çoook güzel. bayılıyorum koyu renk ojeye. bu renkte harika olmuşşdelikafadulden

abbooooovdelikafadulden
teşekkür ederim burçiin! taa seneler önce tam bu renk bi ojem vardı bir daha da hiç bulamadım. aklımı seviyim :icecream:

merhaba kızlar bende dün aldıklarımı koymak istedim.
p1000822hc2.jpg

Allık Barbara Bort tan ruju da pastelden aldım.

Son düzenleme:
geçen gün claire's yeşil oce almıştım bi sürdüm ot gibin oldu tırnaklarım. sonra siyahın üstüne denemeyi düşündüm ve böyle oldu.. çok da hoşuma gitti. sizin de fikirlerinizi alayım dedim emme "ellerinizin resmi" başlığını bulamadım.. affolasengözlerimebaksanab
ocell5.jpg

w434.png

bence süper olmuş canımmm delikafadulden

astrea süper gözüküyor tırnakların oje yerimseniben
semyıl aldıklarını güle güle kullan çok güzel hepside.glissin pembe olanından memnun musun bende dün alcaktım karar veremedim alsammı almasammı?saçlarım yıpranmış durumda :çok üzgünüm:

semyıl,güle güle kullan tatlım body shopun seti ne kadar canlı görünüyodelikafadulden
pastel rujdan bendede vardı ama kaybetmişim bulamıyorum:bbo:

a.s.:1hug:

teşekkürler kızlar
gamzeli onu yeni deniycem hem frieda yı hemde onu bakalım memnun kalırsam buradan paylaşırım.
brcinn body shop un setine bende bayıldım zaten ihtiyacımda vardı. Ve evet ben pastelin rujlarını beğeniyorum sürümü gayet güzel.

hülyalı ve gamzeli teşekkürler kaydirigubbakcemile2

semyıl güle güle kullan hepiciğinihihoyyyt

ii günlerde kullan semyıl barbara bort allığı ve patsel ruju ne kadara aldın cnm ve memnunmsn allıktan:)

astraea pilar ve damlass teşekkürler iyi dilekleriniz için allığı çok beğendim canım aslında ben beyu alıcaktım ama oradaki bayan bunu tavsiye etti hem bitkisel bir üründür diyince aldım.fiyatlarıda allık 21.5 rujda 6.5 gibi birşeydi.

merhaba kızlar bende dün aldıklarımı koymak istedim.
p1000822hc2.jpg

Allık Barbara Bort tan ruju da pastelden aldım.

cnm aldıkların cok güzeller güle güle kullannnn şakkıdı

ocell5.jpg

w434.png

cnm bencede cok güzel olmuş cok hoş durmuşşşsositososito

Bu barbara bort allık çok güzella.sankarada bilen var mı barbara bort nerde satılıyo? Hiç ismini duymamıştımfisfisfis

whiterose papatya ve keri teşekkürler kızlar.
rujumun nosu 61 canım beğenmene sevindim ama gerçekte rengi birazcık daha farklı bi ton.

X