Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
iyi günlerde kullan tatlım Şeniz
canım o renkler kabında çok hoş görünüyor, ama dudakta nasıl görünür, ben hiç cesaret edemiyorum:çok üzgünüm:
bi sürdüğünde koysana resmini canım sana zahmet olmazsa Şeniz Şeniz

iyi günlerde kullan tatlım Şeniz
canım o renkler kabında çok hoş görünüyor, ama dudakta nasıl görünür, ben hiç cesaret edemiyorum:çok üzgünüm:
bi sürdüğünde koysana resmini canım sana zahmet olmazsa Şeniz Şeniz

tamam koyayim canim. makinenin tam anlamiyla yakalayabileceginden biraz supheliyim gerci ama...

chocolatestarcım bekliyorum müsait zamanında, cidden o renkler nasıl durur gözümde canlandıramıyorum, bana yakışmazmış gibi geliyor :çok üzgünüm:
buarada sabahın 9unda yaptım makyajımı, ve biraz önce sildim.
beyu allığım sürdüğüm gibi duruyordu :asigim:
rengine de tekrardan aşık oldum, çok tavsiye ederim herkese :asigim:
ama artık kendime hakim olup birşey almicam, para biriktircem, yazın yurtdışına gittiğimde önüme ne gelirse alcamm :dance:

chanel'in farindan son derece memnunum canim, bir fardan ne bekledigine bagli tabi. cok kalici olmasi meselesiyse, bir mac ya da inglot fari kadar olamaz, ama son derece guzel renkleri var. siyah beyaz icin biraz israf olur derim. deborah'in bir fume-gri-cok acik pembeden olusan uclu seti var, watsons magazasinda bulabilirsin. ben cok begeniyorum =)

Image2-2.jpg

cok yumusak surumlu ve ince simli bir far, aklini celmek gibi olmasin =) Fiyati 27 lira, chanel'in strawberry'de bile 93 lira oldugunu dusunursek, chanel biraz tuzlu olur derim ben sadece siyah beyaz icin.

fiyatı da uygun geldi bana ama Ankarada nerde bulabiliriz ki?

pilarcım tavsiyen üzerine carminanın kalemini aldım çok güzel çok beğendim
her yerde 10 ytl ben 6,5 aldım indirim varmış

pilarcım tavsiyen üzerine carminanın kalemini aldım çok güzel çok beğendim
her yerde 10 ytl ben 6,5 aldım indirim varmış

sevindim canım beğenmene :1hug: mystical serisi olan dimi hihoyyyt
ben de 7-7.5 gibi birşeye almıştım sanırım hihoyyyt
ne renk aldın canım? daha doğrusu ne renkleri vardı aldığın yerde?
bende mavi ve siyahı var, başka renklerini arıyorum ama bulamıyorum yaa :a015:

evet pilarcım mystical serisi aldığım yerde sadece siyah vardı başka renk de yoktu...az kalmıştı ellerin de zaten...
bişey daha sorucam sana ben rimel sürdüğüm de nedendir bilmiyorum ama gözüm çok kaşınıyo bende bu yüzden şeffaf rimel kullanıyorum tavsiye edebileceğin bir marka var mı ben pastel ,flormar,avon birde nıvea nın çift taraflı rimelini de kullanmıştım flormar haricin de diğerlerinden hiç mennun kalmadım

benim gittiğim watsons ta deborah marka ürünler yok yaa

ben de bugün allık aldım pilarcım beyu dan orada denettim harika durdu hatta hiç farketmeyen eşim bile beğendi yüzümde görüncedelikafaduldennumarası da 143 müş cnm evet aynen çok da kalıcı benim de hala yüzümde

bir de maybelinne ruj aldım kızların tavsiyesiyle şeftali rengi 106 numara yarın topluca resim eklicem kaydirigubbakcemile2

benim gittiğim watsons ta deborah marka ürünler yok yaa

ben de bugün allık aldım pilarcım beyu dan orada denettim harika durdu hatta hiç farketmeyen eşim bile beğendi yüzümde görüncedelikafaduldennumarası da 143 müş cnm evet aynen çok da kalıcı benim de hala yüzümde

bir de maybelinne ruj aldım kızların tavsiyesiyle şeftali rengi 106 numara yarın topluca resim eklicem kaydirigubbakcemile2

allık kardeşi olduk tatlım delikafadulden rengi çok tatlı dimi, direk dikkat çekiyor zaten diğerlerinin arasında :asigim: almagester canım sen mi ilk söylemiştin bize beyuyu, seni çokkk Şeniz Şeniz Şeniz

allık kardeşi olduk tatlım delikafadulden rengi çok tatlı dimi, direk dikkat çekiyor zaten diğerlerinin arasında :asigim: almagester canım sen mi ilk söylemiştin bize beyuyu, seni çokkk Şeniz Şeniz Şeniz

rengine bi arkadaşım da bayıldı cnm evet:sm_cool:her ne kadar mağazadaki kız golden rose kakalamaya çalışsa da ben buraya beyu almaya geldim dedim hehe

almagestercim aynı şekildeŞeniz

istanbul'da oturuyorsaniz cevahir watsons magazasinda deborah urunleri satiliyor. baska bir yerde gozume carpmadi. ama arastirayim.

21zqQBF6aXL_SS500_.jpg

Guerlain Kiss Kiss Gloss - Gold Princess

f8c8_1_sbl.jpg

Chanel Levres Scintillantes Gloss - Delight

2-14.jpg

bu gold princess (guerlain)

1-13.jpg

bu da delight (chanel).

ic mekanda cekildigi icin takdir edersiniz ki turuncumsu gozukuyor resimler, ama aslinda renklerini veriyor. isterseniz gun isiginda cekeyim bir de.

bu arada nars allik mi alayim yoksa estee lauder mi? estee'nin gecisli seftali-pembe alligina bayiliyorum, piriltili alligim da zaten var. nars'a mi para bayilayim yoksa estee mi alayim (indirimli)?

nars'in yeni cikan bir ikili fari var, morlu, oldum bittim ama paraya kiyamam sanirim.

bu arada diorshow mascara gercekten tavsiye ediyor musunuz? benim derdim kirpigimi uzatmasi degil. en nefret ettigim sey topaklanma yapan rimeller, istiyorsa fazla uzatmasin, kivirmasin ama topaklanma yapmadan boyasin.

guerlain meteorites top pudra begendim, strawberry'de cok uygun. tavsiye eden var mi? fondoten kullanmiyorum.

siyah noktalari geciren ve fazla kazik olmayan bir peeling kullanan var mi?

hepsini farkli basliklara yazmayayim dedim, kusura bakmayin =)

ikisininde duruşu çok güzel canım güle güle kullan 2 resimde renkler birbirine yakın çıkmış ama ben ilk resimdekine bayıldım canım :asigim: simleri çok hoş gözüküyora.s.

ikisininde duruşu çok güzel canım güle güle kullan 2 resimde renkler birbirine yakın çıkmış ama ben ilk resimdekine bayıldım canım :asigim: simleri çok hoş gözüküyora.s.

tesekkur ederim canim. aslinda aralarinda cok fark var ama kapali mekan ve sari tonlu isik olunca tam yakalayamiyor makine. gun isiginda cekip tekrar koyucam farklarini.

bu arada nars allik mi alayim yoksa estee lauder mi? estee'nin gecisli seftali-pembe alligina bayiliyorum, piriltili alligim da zaten var. nars'a mi para bayilayim yoksa estee mi alayim (indirimli)?

nars'in yeni cikan bir ikili fari var, morlu, oldum bittim ama paraya kiyamam sanirim.

bu arada diorshow mascara gercekten tavsiye ediyor musunuz? benim derdim kirpigimi uzatmasi degil. en nefret ettigim sey topaklanma yapan rimeller, istiyorsa fazla uzatmasin, kivirmasin ama topaklanma yapmadan boyasin.

guerlain meteorites top pudra begendim, strawberry'de cok uygun. tavsiye eden var mi? fondoten kullanmiyorum.

siyah noktalari geciren ve fazla kazik olmayan bir peeling kullanan var mi?

hepsini farkli basliklara yazmayayim dedim, kusura bakmayin =)

canım öncelikle ben senin şuana kadar eklediğin tüm ürünlerine bayıldım yaa, hepsi çok zevkli ve kaliteli ürünler :asigim: tüm ürünlerini de diğer başlığımıza bekleriz delikafadulden

estee indirimli allığı nerde buldun canım kaç tl vs -tatlicadiarzu- renk geçişliye bende bayıldım, nars ı denedim ben, nars almayı düşünüyordum ama chanel bence daha güzel, narstan o kadar övgüyle bahsediliyordu ki daha iyi bekliyordum açıkçası (benim denediğim renk orgasm) chanel no 82 mükemmel tavsiye ederim, beyu da çokkk güzel, estee hakkında bilgi istiyorum ama öncelikle :roflol:

strawberry' ya burdan alışveriş etmek için illaki kredi kartımı lazım ben kapıdan ödemek idtersem mümkünmü ??? bende kart yokta :KK43:

canım yaa canım çekti bende istiyorum beyunun o allığındancokacimcoook
zaten acayip tatlı bi rengi var.:asigim:
çikolata starım seninde glossların dudakta duruşlarıda çok güzel ee tabi dudaklarınında maaşallahı varrdelikafadulden

X