Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çikolataaa aldıkların çok güzellll
özellikle lila glossun çok dikkatimi çekti sürünce ne renk göründü dudakların? bide fiyatı ne kadardı?

surunce, lila-gul kurusu arasi bir renk oluyor, icinde daha canli renkte minik minik simler var. ben baska bir tane alacaktim ama bunu surunce sephora'daki kiz kendinden gecti, ille de bunu alin diye =)
fiyati 53 milyon canim, yuzde 15 indirimli haliyle. baska yerlerde o kadar indirim var mi bilmiyorum ama :S

chocolatestarcım senin aldıklarında mı görmüştüm ben chanel 4lü far ı?
ya ben bayılıyorum chanelin ürünlerine, en çok da ambalajına -tatlicadiarzu-
ama farları hakkında çok iyi değil gibi şeyler okumuştum
memnun musun sen??
siyah-gri-beaz lısını istiyorum ben :asigim:

chocolatestarcım senin aldıklarında mı görmüştüm ben chanel 4lü far ı?
ya ben bayılıyorum chanelin ürünlerine, en çok da ambalajına -tatlicadiarzu-
ama farları hakkında çok iyi değil gibi şeyler okumuştum
memnun musun sen??
siyah-gri-beaz lısını istiyorum ben :asigim:

chanel'in farindan son derece memnunum canim, bir fardan ne bekledigine bagli tabi. cok kalici olmasi meselesiyse, bir mac ya da inglot fari kadar olamaz, ama son derece guzel renkleri var. siyah beyaz icin biraz israf olur derim. deborah'in bir fume-gri-cok acik pembeden olusan uclu seti var, watsons magazasinda bulabilirsin. ben cok begeniyorum =)

Image2-2.jpg

cok yumusak surumlu ve ince simli bir far, aklini celmek gibi olmasin =) Fiyati 27 lira, chanel'in strawberry'de bile 93 lira oldugunu dusunursek, chanel biraz tuzlu olur derim ben sadece siyah beyaz icin.

Son düzenleme:
duoterrafarrenkxk2.jpg

kızlar cecil in bu farına bugün baktım çok güzeldi terecota farmış ıslak uygulanıyomuş elini ıslatıyomuşsun kullanan varmı nasıl acaba

chocolatestar, macden inglottan kötüyse o kadar para vermenin anlamı yok o zaman :çok üzgünüm: deborah hiç kullanmadım -tatlicadiarzu- inglot a bakiyim bari, çok güzel farları :asigim:

cecilein farlarını hiç sevmedim ben yaa, ıslak far genel olarak kötü birşey bence, abartı duruyor. normal kullanıldığında da rengini düzgün vermiyor. ama whiterosecum canım benim Şeniz beğeniyordu.

bouwb6.jpg
w350.png

İkisi arasında o kadar kararsızım ki . . .
BOURJOIS İkili lampanyada 33 Lira, ESTEE malum 64 Lira !!!!
fisfisfis​
esteekq3.jpg
w350.png

chocolatestar, macden inglottan kötüyse o kadar para vermenin anlamı yok o zaman :çok üzgünüm: deborah hiç kullanmadım -tatlicadiarzu- inglot a bakiyim bari, çok güzel farları :asigim:

cecilein farlarını hiç sevmedim ben yaa, ıslak far genel olarak kötü birşey bence, abartı duruyor. normal kullanıldığında da rengini düzgün vermiyor. ama whiterosecum canım benim Şeniz beğeniyordu.

deborah'i kullanmadiysan kullanmanin zamanidir bence =))) acayip derece guzel bir dokusu var kesinlikle en azindan bir dene derim magazada =) benim bir sonraki hedefim bahsettigim bu rengi almak.
inglot ve mac'in pigment farlarina bayiliyorum ben de =) ama deborah'i kesin tavsiye ederim.

ya kızlar victoria secret ın ürünleri türkiyede yok mu yani ankara da? Çok güzel makyaj malzemeleri var yaaa.s

ya kızlar dün gg da mac ruj gloss bi arada bi ürüne baktım ürün 5 ytl kullanılmamış testermış kargo parasıyla 10 milyona falan geliyo sizce ne olabilir bnm aklıma kaçak yada sahte olması geldi

selam
dün watsons dan diadermine kremler aldım
gece + gündüz kremi: 14 ytl + yüz temizleme sütü veeeee çok şık makyaj çantası hediye

whiterose teşekkür ederim canım..zaten sen demeden okudum o yazını :)

X