Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dsc01363oo4.jpg

dsc01364nn7.jpg
allığım yakından

bende bunları aldım

cnmm bunlar avonun rujları mı isimlerini söler msnnnn kaydirigubbakcemile

cnmm bunlar avonun rujları mı isimlerini söler msnnnn kaydirigubbakcemile

evet canm avonun rujları şeftali tonundaki perfect peach pembe olan da frostiest mauve canım

sevgi kelebeği güle güle kullan canımŞeniz
cecile allık çok güzel görünüyo:asigim:

canım bornz diye aldım bakalım beğendim sanırsam
yani tam makyajımı yaptığımda daha belli olur

psoriasis tatlım ne güzel iş gezisymiş o ohh tam senlik olmuş desene. aldıklarını buraya koymayı unutma:lepi:

sevgi kelebeği güzel güle kullan tatlım bende cecilin bi allığı var o tonu bir türlü başka yerde bulamadım. seviyorum ben cecilin bazı ürünlerini:1hug:

birtane çok haklısın her iki konuda da valla bende çoğu zaman dağıtıyorum-tatlicadiarzu- ayrıca israil konusunda da tşk ederim tekrar hatırlattığın için :1hug:

Bugun Sephora'dan aldiklarim:
1728810.jpg

Guerlain Intriguing Butterfly (Limited Edition)

b_196019.jpg

Lancome Color Fever Daring Rose Ruj

bu da hediyesi:

c59e_1_sbl.jpg

Lancome Color Fever Pink In The Limo Ruj

grnt002ro1.jpg

bunlarda benim dün aldıklarım.dior kapatıcıyı burdaki yorumlara göre aldım bencede güzel kapatıyor.çizgilere dolma falan yapmıyor.

Son düzenleme:
chocolatestar - Erennn üle güle kullanın kızlar hepsi çok güzel yaaa hihoyyythihoyyyt ay ne güzel oldu bölümümüzkaydirigubbakcemile2

chocolastar cnm güle güle kkulan cicilerini guerlainin glossu nasıl ya çok tatlı duruo mor mu rengi öle yani :)

bugün tekin acara gittim este nin göz altı kapatıcısını sordum 64tl dedi kızlar fiyatı gerçekten bumu ben hergün kullanıyorum ufacık birşey bu bana 2 hafta gider ancak daha uygun fiyatta bilginiz gözlatı kapatıcısı varmı max factor olmasın ama ....

bugün tekin acara gittim este nin göz altı kapatıcısını sordum 64tl dedi kızlar fiyatı gerçekten bumu ben hergün kullanıyorum ufacık birşey bu bana 2 hafta gider ancak daha uygun fiyatta bilginiz gözlatı kapatıcısı varmı max factor olmasın ama ....

canım sanırım estee nin disappear smoothing dan bahsediyosun. ama o baya gidiyomuş lacivert tüpte olan. acızığı bile kapatıyor. bana boynerdeki bayan 2 yıl gider dedi yani garanti verdi ama orda 79 idi. bende strawberry den sipariş verdimhihoyyythihoyyyt hemde 39 a :lepi: bi bak istersen :1hug: zaten orta halli bir kapatıcı tr de o fiyat bence gayet iyi.hihoyyyt

08526280602hs0.jpg

X