Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar bunlara strawdan mı bakıors ya hangi siteden yani strawda everyday minerals i görmüorm ben :S

pilarcım hepsi çok güzel güzel günlerde kullanhihoyyythihoyyyt tatlım artnet in allık fırçası öle evet biraz sert ama baksaydın diğer fırçalarına müthiş. ama o fırçayı da bir iki defa yıka dökülmesi ve sertliği gidiyor. :içelim: ohh hepimiz çoştukkk

canım bitek bunu buldum orda istediğim gibi, bodyshop allık fırçalarım daha ince dar benim, böyle kocaman pofuduk fırça istiyordum, şimdi yıkıcam canım Şeniz iyi günlerde kullan tatlım sende, barbara bort a da baktım bugün, ama başımda kadın sürekli ne düşünüyorsunuz, buna mı bakıyorsunuz vs dediği için inceleyemedim :dilcikar:

Bide allığın fiyatı ne kadar?Rengi cidden çok hoşmuş:)

20 ytl canım =)

pilarcm bu siyah farı nası kullanıyosun? Bende de var siyah mat far ama bi kere bile kullanmış değilim:1no2:düzgünce süremiyorumbenneyaptımki

canım normal farlarım gibi uyguluyorum, ben beyazdan siyaha ya da pembeden siyaha gidiyorum göz pınarından diğer tarafa doğru koyulaştırıyorum -tatlicadiarzu- anlatma özürlüyüm kusura bakma canım Şeniz

turuncu golden rosedan bendede var ve rengi harika aslında golden roseların geneliniz renkleri çok güsel...pilarcm güle güle kullan cicilerini :)

pilarcım bende ilk aldığımda sevmedim fırçayı dökülüyodu çektim çektim yıkadım kalmadı. bide ben onu genelde son rötuş için kullanıyorum pudrayı falan iyi tutuyor. bide rengini sevdim ama bak diğer fırçalarına kefilim bodyhopla aynı:eek::eek:

beğendikten aldım ben barbara bortu hemde incelitici de vardı. kız inanılmaz tatlıydı görsen hatta bana ihtiyacın yk senin boşa ölesine alma üzülürsün dedi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kız estee de çalışmış 3 yıl çok şekerdi kaydirigubbakcemile2

kıslar bunlara strawdan mı bakıors ya hangi siteden yani strawda everyday minerals i görmüorm ben :S

kendi siteleri var canım hepsinin. everday minerals yaz googledan çıkar. taylormade minerals var mesela ben 2sindende alışveriş yaptım. bide lumiere cosmetics var ordanda sipariş vermiştim sanırım onlarda mineralliydi.
I.d. bare minerals strawberryde var amaa.s.

canım bitek bunu buldum orda istediğim gibi, bodyshop allık fırçalarım daha ince dar benim, böyle kocaman pofuduk fırça istiyordum, şimdi yıkıcam canım Şeniz iyi günlerde kullan tatlım sende, barbara bort a da baktım bugün, ama başımda kadın sürekli ne düşünüyorsunuz, buna mı bakıyorsunuz vs dediği için inceleyemedim :dilcikar:

20 ytl canım =)

canım normal farlarım gibi uyguluyorum, ben beyazdan siyaha ya da pembeden siyaha gidiyorum göz pınarından diğer tarafa doğru koyulaştırıyorum -tatlicadiarzu- anlatma özürlüyüm kusura bakma canım Şeniz

Çok saol cnm ama bu gölge işini ben yapamıyorum seni tebrik etmek lazımyerimseniben

bunlarda benim aldıklarım kıslar beyu allık-loreal rimel almıştım geçen hafta-flormardan pembe ve mürdüm far milyonda bir far kullanırım zaten ölesine alınmış bişi:)
09012009614ch2.jpg
[/URL]
w320.png
[/IMG]
allığın rengi hiç alakasız çıkmış herzamanki gibi pembe şeftali tonunda çok güsel:)

damlasss güle güle kullan canım hihoyyyt bide o rimel cidden tek etk ayırıyo uzatıyo ama benim zaten uzun o yzden yoğun olsun istedim. beyu çok hoş dimi :lepi:

evet cnm beyu süper tavsiye ederim herkese rimel dediğin gibi uzatıo ve tek tek ayırıo kullanıorm bol bol onuda :)

kızlar bu arada ben niveadan çokkk memnun kaldım hem kaleminden hemde temzileyicisinden. allah var şüphelerim vardı ama bayıldımmm. normalde temzileme sütü falan yakar gözümü benim ama bu yakmadı yumuşacık yaptı kızartmadı. bide hem eczacım hemde bugün standaki kız önce pamuğu ıslat sık sonra temizleyiciyi sıkıyorum pamuk emmiyor ve daha güzel oluyor aklınızda olsunhihoyyyt

damlacım güle güle kullan hihoyyyt
senin aldığın allığı da gördümm, büyüktü evet delikafadulden 37 ytldi ama pinoda, pino ucuz değil miydi ya :çok üzgünüm:

kızlar everydays minerale bakıyom şimdi çok hoş be sağol almagester:)
ya bide bunlar çok ucuz dimi peki isterken başka şeyler istersem nasıl oluyor kargo parası falan değişiyomu bu ürünlerin fiyatı değişiyomu yaaaa çok hoşuma giitiiiii bide güvenilirmi acaba bu site kredi kartıylamı aldınız
ya kızlar ben evde kalmaktan kafayı yedim galiba kafayı makyaj malzemeleri ile yedim

kızlar ben fırçalarımı yıkadım şimdii =)
saç kurutma makinesiyle mi kuritiyim, kaloriferin üstüne mi koyim yoksa buzdolabına mı koyim
gurbaam buzdolabına koyuyordu sanırım :S

Kızlar gece gece makyaj yapasım geldi:roflol:nası becerebilmiş miyim? Çekinmeden eleştirebilirsiniz zaten arkadaşlarım hiç beceremiyosun gölgeli far sürmeyi diolarsenağlama

ImageShack - Image Hosting :: 22677523ln3.jpg

ImageShack - Image Hosting :: 009kh9.jpg

ben dün dayanamdım yine iki tane gloss aldım maybelline den :dance:indirimdeydi ama napıyım:dance:

çekemedim fotosunu ama bundan bi pembe bi kırmızı aldım kalem gibi çok hoşuma gitti. ne olcak benim sonum ya kendimi kaybediyorum bi stand görünce

watershineelixirau9.jpg

bunun dolgunlaştırıcı özelliğide vard cnm dikkat ettiysen sürdüğünde biraz yakıyo bende aLDm kırmızı rengi çok hoş :roflol:

X