Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar gece gece makyaj yapasım geldi:roflol:nası becerebilmiş miyim? Çekinmeden eleştirebilirsiniz zaten arkadaşlarım hiç beceremiyosun gölgeli far sürmeyi diolarsenağlama

ImageShack - Image Hosting :: 22677523ln3.jpg

ImageShack - Image Hosting :: 009kh9.jpg

canım farı çok anlayamadım çok net değil foto, ama kirpiklerin çokk güzel görünüyor Şeniz

süperr süperr hihoyyyt

sorularıma geliyim

maybelinn in köpük alılığının ve o turuncu rengi rujun metini çok duydum nasıl sen memnunmusun
bidee lorealin o rujundan düşünüyorum fırçalı simli olan o nasıl kalıcımı
hem köpük allık kullanması zor değilmi

tesekkur ederim... maybelline allik guzel, yumusak dagiliyor, ama toz alligin rahatligi gibi degil. daha yogun ama daha az dagilan bir gorunumu var. kucuk bir bolgeye uygulaninca guzel duruyor.
ruj acayip kalici, birsey yesen bile cikmiyor, bu da beni biraz rahatsiz etti acikcasi. dudaga acayip sabitleniyor. biraz daha kolay aksa daha iyi olur sanki, cunku zaten sik tazeliyorum, ama alti saat duruyor gercekten.
kopuk allik kullanmasi fazla zor degil, normal fircayla uyguluyorum ben. ama bana toz allik kadar rahat gelmedi =)

keri bence çok tatlı olmuş zaten böle ışıl ışıl kahve tonlara bayılırım. zaten en güzel makyaj böle can sıkkınken yapılan makyaj. normalde böle olmuyor.

pilarcım ben öle bırakıyorum kuruyor scak iyi olmaz gibi çünkü sıcakta bakteri ürer gibi. bide pinoda her ürün öle ucuz değil pilarcım valla kırk yer geziyorum bazen birinde olan ötekinde olmuyo pahalı oluyo..... bide pinoda falan azcık ee alıyorum biraz inin dersen inerler hihoyyyt hele tamam kalsın dersen iniyolar :jeyyar:

murgizcim ben sipariş verdim sanırım brcinn de vermiş gvenli olduğunu düşünüyorum. bide evet bunlar ucuz canım uygulama videoları var signature minerals de orda kapların boyutlarıda var. valla canım shipping kısmında yazıyo ne kadar olduğu kargonun ama sen bak bi liste yap kendine göre. yardımcı olalım. bide önce bi custom kit ısmarla. bide fırça bak bakalım nasıl sonra olmadı tekrar ısmarlarsın. özelden yaz bana yardımcı olayım gerekirse :1hug:

Pilarcm bu carminanın acık pembe koyu kahve arası terakotta farı fotograf net çıkmamış canım ondan rengi belli olmamış.

Aslında bu sürdüğüm rimeli hiç sevmem maybelline in kıvrık fırçalı volum express rimeli vakti zamanında pino dan kadın kakalamıştı da sonra acayip pişman olmuştum bitsin diye sürüyorum sürekli:roflol:

Saol almagestercm:1rolleyes:evet çok haklısın ölesine makyaj yapınca çok güzel oluyo ama dışarı cıkarken yapmaya kalkınca aynısı malesef olmuyor:1no2:

evet canım var ama sanırım 29 gün sabah öğle akşam düzenli sürünce kalıcı etk yapıyomuş tüm dolgunlaştırıcılar öyle bn düzenli kullanmıyorum zaten kalın biraz daha dolgunlaşırsa rihannanın dudağı gibi olur heh:KK70:.d

kericim almagestercım bigün okulda buluşup birbirimize makyaj yapalım biz en iyisi, kozmetik alışverişine çıkalım :roflol: bulduk birbirimizi :roflol:

estafurullah canım ben de pek birşey bilmiyorum, almagester bize öğretsin, ne cevherler var onda delikafadulden

Bu arada kızlar bi önceki sayfada bi yerde pinonun pahalı olduunu söylemişsiniz.Gerçekten katılıyorum çünkü üstüne en az 2 3 ytl kar koyup satıyolar.Geçen sene ordan sürekli alışveriş yapıodum ordan biliyorum.Şimdi hep Diva parfümeriden alıyorum.Pastel maybelline max factor flormar gibi markalar var.Fiyatları pinoya göre daha uygun oluyor genelde.a.s

bu arada keri pilar o kadar güzelsiniz ki valla size makyaj yapmasak da olur ciddiyim haaaa iltifat etmiyorum:asigim::asigim:

kızlar ya burası coşmuşdelikafadulden
ben dün akşam rahatsızdım bütün gece yattımm yaaaa:çok üzgünüm:
eren_nn,pilarım,almagesterim,damlacım aldıklarınızın hepsi birbirinden süper:nazar::asigim:
beyu allıklar muhteşem ve acayip kalıcı:lepi:piların sanırım senin allık çanta boyu olanlardan bakmamıştım ben onlara.indirime girdiğinde alınacaklar listesinde oda.zaten burda ikide bir indirim oluyo.kaydirigubbakcemile2
ya damla acaba bendemi o rimelden denesem piyasada denemediğim rimel kalmıcak bu gidişle-tatlicadiarzu-
almagestercim bende barbara bort denemek istiyorum ama izmirde nerde varki barbara bort bilenler varsa yardım lütfen:1rolleyes:Şeniz

Kızlar,tamd abody shopun indirimde olduğu zaman bu hafta bir toplantı çıktı.Ankaraya gidiyorum iş için.2 gün kalıcam bir gun işlerimi halletcem bir gün de alışveriş yapıcam.Tüm makyaj malzemelerini stoklıycam.

kızlar ya burası coşmuşdelikafadulden
ben dün akşam rahatsızdım bütün gece yattımm yaaaa:çok üzgünüm:
eren_nn,pilarım,almagesterim,damlacım aldıklarınızın hepsi birbirinden süper:nazar::asigim:
beyu allıklar muhteşem ve acayip kalıcı:lepi:piların sanırım senin allık çanta boyu olanlardan bakmamıştım ben onlara.indirime girdiğinde alınacaklar listesinde oda.zaten burda ikide bir indirim oluyo.
ya damla acaba bendemi o rimelden denesem piyasada denemediğim rimel kalmıcak bu gidişle
almagestercim bende barbara bort denemek istiyorum ama izmirde nerde varki barbara bort bilenler varsa yardım lütfen:1rolleyes:Şeniz

canım beyu allığın boyutu bodyshop ın allığının boyutuyla aynı, ama kaç gr bilmiyorum altında etiketi yırtiyim derken gr yazan yeri de yırtmışım -tatlicadiarzu- çok beğendim amaa, ayrıca evet kalıcı, dün buraya ekledikten sonra yatana kadar yanağımdaydı hihoyyyt Şeniz

kızlar merhaba..sizleri okuyunca eski ben i görüyorum.delikafadulden bir zamanlar ben de sizler gibi çılgınlar gibi kozmetiğe para yatırıyordum.sonra birden kendime geldim.şimdi elimdekileri bitirmeye çalışıyorum ama sanırım bayatlamadn bitmeyecek.arkadaşlara falan hediye etmeyi düşünüyorum.zira hiç açılmamış onca rujum farlarım falan var:bbo:

ama benim size asıl söylemek istediğim lütfen markalara çok dikkat edelim.aldığımız bir ürünle farkında olmadan israil ordusuna destek vermeyelim:çok üzgünüm:lütfen ve lütfensenağlamasenağlamasenağlama

markaları tek tek buraya yazamıyorum yasak olduğu için ama internette çok rahat bulabilirsiniz.

lütfen duyarlı olalımkaydirigubbakcemile5

dsc01363oo4.jpg

dsc01364nn7.jpg
allığım yakından

bende bunları aldım

X