Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım güle güle kullan yine döktürmüşsün :) allığın fiyatı ne kadar? Bi de turuncu ojene bayıldım

cok güzeller pilarcigim iyi günlerde kullan ilk ojenle alligina bayildim:teytey:

canım güle güle kullan yine döktürmüşsün :) allığın fiyatı ne kadar? Bi de turuncu ojene bayıldım

allık 20 ytl canım, ojem turuncu değil, flaşlı çektim diye renkler enterasan çıkmış :) nar çiçeği rengi mi öyle birşey :)

pilar güle gle kullan bende bayıldım allığına ama farında çpk güzel görünüyor

sağol tatlım Şeniz farı bende beğendim yaa, siyahlar hep simliydi, mat bunu buldum -tatlicadiarzu- yoğun, koyu 1 siyah tam istediğim gibi, inşallah kalıcıdır =)

pilarcım güle güle kullan allığına bayıldım resmen çok güzel rengi:asigim:ya önceden allıkları sevmezdim son günlerde bir allık merakı sardı beni pilarcım no.sunu rica etsem:eek:

ben de dün akşam barbara bort un allığını aldım ama senin allığa bayıldım yaaaa yaarın ben de alayım biri beni durdursunnn kozmetik müptelası oldumm yaakafamçokkarıştı
altına etiket yapıştırıp üstüne 3 yazmışlar yaw 3 numara mı -tatlicadiarzu- ürünün kendi etiketinde altında da 143 yazıyor -tatlicadiarzu- Şeniz

allık 20 ytl canım, ojem turuncu değil, flaşlı çektim diye renkler enterasan çıkmış :) nar çiçeği rengi mi öyle birşey :)

sağol tatlım Şeniz farı bende beğendim yaa, siyahlar hep simliydi, mat bunu buldum -tatlicadiarzu- yoğun, koyu 1 siyah tam istediğim gibi, inşallah kalıcıdır =)

altına etiket yapıştırıp üstüne 3 yazmışlar yaw 3 numara mı -tatlicadiarzu- ürünün kendi etiketinde altında da 143 yazıyor -tatlicadiarzu- Şeniz

çok güzel ya cnm güle güle kullan yarından tezi yok aliim ben de resmen firuldumkaydirigubbakcemile2

pilarcığım güle güle kullan aldıklarını hepsi çok güzel...

pilar sen hangi pinoya gidiyorsun...karşılaşırsak birbirimizi engelleyelim diye soruyorum şekerim :)

pilar sen hangi pinoya gidiyorsun...karşılaşırsak birbirimizi engelleyelim diye soruyorum şekerim :)

canım kızılayda kahve evi nin karşısındakine gittim, başka yerde var mı bilmiyorum ben :))

0901fs2.png
..
09011gg1.png

bu allığın yanakta duruşu, tabi rengini tam çıkaramadım ama :çok üzgünüm: yoğun 1 allık çok az sürdüm ben=), fırçaya 1 değdirişte baya renk veriyor :jeyyar: çok güzel sürmedim kusura bakmayım, rengini görün işte -tatlicadiarzu-

güle güle kullan çok yakışmış...
onur çarşısının içinde var birde.

canım kızılayda kahve evi nin karşısındakine gittim, başka yerde var mı bilmiyorum ben :))

0901fs2.png
..
09011gg1.png

bu allığın yanakta duruşu, tabi rengini tam çıkaramadım ama :çok üzgünüm: yoğun 1 allık çok az sürdüm ben=), fırçaya 1 değdirişte baya renk veriyor :jeyyar: çok güzel sürmedim kusura bakmayım, rengini görün işte -tatlicadiarzu-

ayy çok güzelmiş ya :1shok:bende istiyorum ama işten altıda çıkıyorum nasıl gitcemki :1no2: pazara inşallahyerimseniben

bende beyu allık aldım kıslar ama plarcım seninki gibi diil benim alalla dikdörtgen metal ambalajlı benimki iki çeşit vardı demekki rengi harika seninkininde cnm güle güle kullan

pilar allık süper durmuş ya güle güle kullan
farının da denedikten sonra kalıcılğını yazarmısın bende siyah fara bayılırım

brcinn canım ya o makyaj çantasına hasta oldum bende ama sipariş veremedim araya başka işler girince , gerçekten çok güzelmiş , güle güle kullan sende cicilerini..

pilar sen kaliteli ürünler kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla , çok güzel kullandığım malzemeler.
Ruj konusunda dokusu yumuşak ve çeşit istiyorsan ben maybelline tavsiye ediyorum naçizane , kolay silinmiyor ama yumuşacık ve çok yoğun renkleri var , dudağında ruj tutamayan ve mat rujdan hoşlanmayan ben maybellinden son derece memnun kalmıştım , parlak renkler çoğu yalnız parlak renk severmisin bilmiyorum.Türk markası değil ama çeşit yapabileceğin fiyat ve kalite bir arada :KK66:

thumb_4.jpg
WSdiamondsLipstick.bmp
bcea_2.JPG

Pembe kapaklılar wet shine serisi ben bunlardan kullandım..

evet katılıyorum kesinlikle...bnmde vardı bi ara halam vermişti banada açık fuşya rengi ve parlaktı çok hoş duruyo kokusuda fena değil bazı rujlar gibi patlak patlak durmuyo dudakta
tavsye ederim yani:)

bugün pinoya gittim, işte aldıklarımmm delikafadulden

0901afg6.png

sonunda benim de beyu allığım olduu :)
fırça artnet, hiç beğenmedim açıkçası yaa, hem tüyü dökülüyor ki yeni aldım bide :S hem de sert gibi, bodyshopla kıyaslanamaz bence. :1ninca: ama büyüklük bakımından tam istediğim gibi.
pastel far alcaktım almagestercığımın tavsiyesiyle, kadın tutturdu maybelline diye, ondan aldım bende, sonra da pastel alırım artık sırnaşık şey siyah mat farım yoktu, tamamlandım sositososito
golden rose un ojelerine bayılıyorum delikafadulden

0901bsv0.png

bu da allığımın doğru çıkmış rengi, bayıldım aşık oldum, öldüm bittim. -tatlicadiarzu-

pilarcm bu siyah farı nası kullanıyosun? Bende de var siyah mat far ama bi kere bile kullanmış değilim:1no2:düzgünce süremiyorumbenneyaptımki

pilarcım hepsi çok güzel güzel günlerde kullanhihoyyythihoyyyt tatlım artnet in allık fırçası öle evet biraz sert ama baksaydın diğer fırçalarına müthiş. ama o fırçayı da bir iki defa yıka dökülmesi ve sertliği gidiyor. :içelim: ohh hepimiz çoştukkkkkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

bende bunları aldımm beğendikten kızlar barbara borta bayıldım bende süper farları falan var ve fiyatları çok uygun

1002265ij7.jpg

kızlar bu niveanın kalemine bayıldım sürdüm cidden akmıyor ama iki dakika beklemek gerekiyomuş. diğeride makyaj temzileyici. yıkıyorum ama öncesinde de silmek hoşuma gidiyor.

1002267xb7.jpg

1002278rr1.jpg

burda net çıkmadı ama renkler simli ve çokkkk güzel bayıldım:lepi:

damlasss tatlım sabah cvp veremdim tam olarak. signature minerals diye bi mineral marka var. orda custom kit var orayı tıkladığında sadece kargo parasıyla 5-6$ gibi (aynı everday minerals gibi ) sana numune gönderiyolar. ama everday minerals de sana 3 fondöten 2 kapatıcı 1 allık seçme veriyolar. ama numune dediğime bakma az değil baya var.ama signature minerals da istersen 6 ürünün hepsini fondöten yada allık yada far seçebiliyosun. bu yönü çok güzel. ben bi nickle allık biriyle far falan isticem.:eek::eek: biliyorum kurnazlık ama denemem lazım aynı parayı veriyorum:nazar:zaten kabuki fırçalarımda gelcek everday den :kahve:

damlasss tatlım sabah cvp veremdim tam olarak. signature minerals diye bi mineral marka var. orda custom kit var orayı tıkladığında sadece kargo parasıyla 5-6$ gibi (aynı everday minerals gibi ) sana numune gönderiyolar. ama everday minerals de sana 3 fondöten 2 kapatıcı 1 allık seçme veriyolar. ama numune dediğime bakma az değil baya var.ama signature minerals da istersen 6 ürünün hepsini fondöten yada allık yada far seçebiliyosun. bu yönü çok güzel. ben bi nickle allık biriyle far falan isticem.:eek::eek: biliyorum kurnazlık ama denemem lazım aynı parayı veriyorum:nazar:zaten kabuki fırçalarımda gelcek everday den :kahve:

almagester canım everday ın kabukilerine bayılıyorum ben. çok yumuşak ya sürdükçe süresim geliyor.baby kabuki vardı ben alırken onu söylememiştim sonra pişman oldum şimdi stokta yok görünüyor.umarım en kısa zamanda olur.
umarım sende severek kullanırsın

brcinnn bende başka bir markanın sevmiştim everdayden ısmarladım acaba benim ki hangisiydi hatırlayamadım delikafadulden ayy bi gelse merak ettim kaydirigubbakcemile2 daha sağlıklıymış diye aldım kabukileri ben bakalım nasıl:eek: ama senden de onay alınca rahatladım valla

X