Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
brcinn canım ya o makyaj çantasına hasta oldum bende ama sipariş veremedim araya başka işler girince , gerçekten çok güzelmiş , güle güle kullan sende cicilerini..

pilar sen kaliteli ürünler kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla , çok güzel kullandığım malzemeler.
Ruj konusunda dokusu yumuşak ve çeşit istiyorsan ben maybelline tavsiye ediyorum naçizane , kolay silinmiyor ama yumuşacık ve çok yoğun renkleri var , dudağında ruj tutamayan ve mat rujdan hoşlanmayan ben maybellinden son derece memnun kalmıştım , parlak renkler çoğu yalnız parlak renk severmisin bilmiyorum.Türk markası değil ama çeşit yapabileceğin fiyat ve kalite bir arada :KK66:

thumb_4.jpg
WSdiamondsLipstick.bmp
bcea_2.JPG

Pembe kapaklılar wet shine serisi ben bunlardan kullandım..

evet bunlar süperr bende bütün pembe serisi varhihoyyyt dudak koruyucusu gibi yumuyumuşaksırnaşık şey

ay canım bir rengi daha vardı bu paletin onu alsam mı diye düşünüyorum bende şuan :asigim: çok beğendim :asigim: 1saat olmuş süreli şimdilik iyi durumda sürdüğüm gibi :roflol: bodyshop ın tekli farlarını beğenmiyordum ben bunu da o yüzden çok istekli almadım ama çokk beğendim tavsiye ederim yerimseniben
Şeniz
0601qqtz1.png

bunlar :asigim:

Pilarcim,taa rizeden Ankarayı body shopu aradım.Senin aldığın far setinde indirim varmış,birde diğer ürünlerde var dedi.Ama isimlerini vermedi.Ben arkadaşımı aradım sipariş vericem ona almışken tüm kozmetik ihtiyaçlarımı aldırıyım dedim.Senin aldığın far setini aldırcam,geçmişi de okudum ama farkedemedim.Fiyatı yazmıyordu galiba ne kadar aldın canım,birde bana mor bir far lazım,birde bana kahve tonlarında ve pembe tonlarında iki det ruj lazım,bana bu konularda yardımcı olur musunuz.

herkese teşekkürler, çok şekersiniz :asigim:
huli canım bodyshopda bazı ürünlerde yüzde 50 indirim başlamış, 50den 25 e düşmüştü bu set :teytey: frambuaz serisi vardı yaa bayıldım onlarda da yüzde50 vardı, kocaman body butter 15 ytl olmuş, ama yves rocher frambuaz setim daha çeyreğine bile gelmedi, alamadım o yüzden
senağlama

Pİlarcım fiyatını buldum geçmişi tekrar okuyorum da.Zaten sürekli okuyorum.Bu sayfadan çıkmıyorum sayenızde kızlar.

fotoraf0105vn7.jpg

dediğim gibi iş yerimdekiler olduğu için çok özenmiyorum bunlar nadir kullandığım şeyler.evden telaşla çıkardam makyajımı burada yapıyorum o yüzden acil durum çantam var burda...

far paletinin markası nedir.renkler çok güzelmiş

Pilarcim hoşgeldin seni bekliyordum.Body shopun internet sitesinde white musj parfüm gördüm burdada bahsettiniz o parfümden.Onu almak istiyorum vucut kremi ve vucut sabunu da alıcam sipariş vereceğim için koklama imkanım da yok 5 yıldır burberry classic kullanıyorum kokusu nasıl burberry e benzıyor mu.Hoşuma gider mı bırde hangi ürünlerini alayım body shopun ne önerirsin.Rizede olduğum için de alma imkanım yok şimdi arkadaşıma aldırtcam.

brcinnn aldıkların çok güzel bende bittim makyaj çantasına hemde fırça var valla bende bayılıyorum fırçalara.

psoriasis ya bu arada demek bodyshopta indirim var haa. tüh ya ben o paleti pahalımı aldım şimdi:eek:klava::eek:klava:

canım white musk ın normalini kullanmadım ben white musk blush var bende onun kokusuna bayılıyorum ama o sezonluktu, şuan yoktur. ben bi sitesine bakıp sana güzel şeyleri yaziyim canım. yerimseniben

brcinnn aldıkların çok güzel bende bittim makyaj çantasına hemde fırça var valla bende bayılıyorum fırçalara.

psoriasis ya bu arada demek bodyshopta indirim var haa. tüh ya ben o paleti pahalımı aldım şimdi:eek:klava::eek:klava:

Evet indirim varmış.Burayı okuyunca hemen aradım var dediler yılbaşı ürünlerinde ve bazı ürünlerde varmış.Demin siteye baktım siteye de yazmışlar.Sen memnunsun dımı fardan

psoriasis, makyaj ürünlerimiz başlığının ilk sayfasında benim ürünlerimden bodyshopları seçemezsin dimi:KK43: o resimlerdeki bodyshop ın tekli farı hariç herşeyinden memnunum. ayrıca ne ürünü almayı düşünüyorsun saç-cilt- makyaj? cilt tipin ten rengin vs :lepi: uzaktan siparişle ürün getirtmek zor yaa

canım white musk ın normalini kullanmadım ben white musk blush var bende onun kokusuna bayılıyorum ama o sezonluktu, şuan yoktur. ben bi sitesine bakıp sana güzel şeyleri yaziyim canım. yerimseniben

Canım benim çok teşekkür ederim.Bekliyorum sabırsızlıkla hemen yarın aldırcam arkadaşıma hemen ekliycem buraya.Aslında ben tüm makyaj malzemelerimi ekliyim yarın bazılarını çöpe atalım hep beraber yönlendirin beni.

hehehe bende anneme diyorum hemen yarın bana o fardan alacak :roflol:
hemen almazsa korkarım kk daki kızlar bitrecek o farı fiyatıda çok uygun pilarcığımda test etti onayladı ee daha ne olsun dimi:eek:
ya kızlar acaba başka nede indiirim varmış bilen varmı:uhm:

psoriasis, makyaj ürünlerimiz başlığının ilk sayfasında benim ürünlerimden bodyshopları seçemezsin dimi:KK43: o resimlerdeki bodyshop ın tekli farı hariç herşeyinden memnunum. ayrıca ne ürünü almayı düşünüyorsun saç-cilt- makyaj? cilt tipin ten rengin vs :lepi: uzaktan siparişle ürün getirtmek zor yaa

Haklısın,ama eşimle benim işimizden dolayı rizedeyiz.Ve bulunduğumuz yerde flormar,golden rose vemax factor,pastel dışında makyaj malzemesi satan bir yer bulamadım.Önceden Ankaradaydık ey güdü günler eyy:KK43:Ben arkadaşlık listeme ekledim sein albümden resmime bakabilir misin.Cildimde bir sorun yok.Far istiyorum vucut losyonu istiyorum.Dudak besleyici ve ruj istıyorum.Yanı pilar olmazsa olmazlarından istyorum-tatlicadiarzu-

Pilarcım,makyaj ürünlerimiz kısmından baktım üstte çok açık mor far var ikili onun markası nedir,numarası kaçtır,birde altta rujlar kısmınd abody shopun dudak kremleri miydi gördüğüm onların numaraları kaçtır?Ayy ne kadar soru soruyorum ben yaa

Haklısın,ama eşimle benim işimizden dolayı rizedeyiz.Ve bulunduğumuz yerde flormar,golden rose vemax factor,pastel dışında makyaj malzemesi satan bir yer bulamadım.Önceden Ankaradaydık ey güdü günler eyy:KK43:Ben arkadaşlık listeme ekledim sein albümden resmime bakabilir misin.Cildimde bir sorun yok.Far istiyorum vucut losyonu istiyorum.Dudak besleyici ve ruj istıyorum.Yanı pilar olmazsa olmazlarından istyorum-tatlicadiarzu-

canım far istiyorsan benim aldığım paletten (2 rengi var fotolarını koymuştum) kesinlikle al, hem çok güzel, çok beğendim, hem de 25 ytl şuan. kabı da mükemmel çekmeceli falan :lepi:

dudak besleyici olarak, bi parlatıcı olarak kullanılabilenler var born lippy bide sadece dudak koruyucu amaçlı olan lip butter lar var. parlatıcılı olanlar nemlendiriyor ama lip butter ların nemlendirmesi çokk daha yüksek. bende bademli lip butter var onu öneririm çok korusun nemlendirsin istiyorsan, daha az nemlendirsin ama parlatıcı olarak da kullaniyim dersen çilekli born lippy i öneririm mükemmel kokuyor, çok hoş pembe bir parlaklık veriyor. yerimseniben

vucut losyonu bende çileklisi var, ama canım body butter alabilirsin losyon yerine, body butterların nemlendirmesi çokk daha yüksek. frambuazlısını kokladım çok beğendim, ayrıca yüzde50 indirimdeydi, 15ytl e geliyordu. istersen frambuazlının losyonu da var tabi, ama bu kış gününe body butter daha uygun, kuruyor cildimiz delikafadulden

makyaj kutuma bakıp olmazsa olmazlarımı yaziyim tatlım bari dur :lepi:

aaa buarada eklemeden geçemicem, fotona baktım canım çok tatlı bir yüzün var :nazar:

ay canım bir rengi daha vardı bu paletin onu alsam mı diye düşünüyorum bende şuan :asigim: çok beğendim :asigim: 1saat olmuş süreli şimdilik iyi durumda sürdüğüm gibi :roflol: bodyshop ın tekli farlarını beğenmiyordum ben bunu da o yüzden çok istekli almadım ama çokk beğendim tavsiye ederim yerimseniben
Şeniz
0601qqtz1.png

bunlar :asigim:

yaa kızlar ben bunu görmemişim süpermiş yaa:dance:fiyatıda acayip ii:1shok:yrn ilk işim migrostaki body shopa gitmek olucak yanlız bişi sorucam sadece bu 2 renk tonu mu var?

canım far istiyorsan benim aldığım paletten (2 rengi var fotolarını koymuştum) kesinlikle al, hem çok güzel, çok beğendim, hem de 25 ytl şuan. kabı da mükemmel çekmeceli falan :lepi:

dudak besleyici olarak, bi parlatıcı olarak kullanılabilenler var born lippy bide sadece dudak koruyucu amaçlı olan lip butter lar var. parlatıcılı olanlar nemlendiriyor ama lip butter ların nemlendirmesi çokk daha yüksek. bende bademli lip butter var onu öneririm çok korusun nemlendirsin istiyorsan, daha az nemlendirsin ama parlatıcı olarak da kullaniyim dersen çilekli born lippy i öneririm mükemmel kokuyor, çok hoş pembe bir parlaklık veriyor. yerimseniben

vucut losyonu bende çileklisi var, ama canım body butter alabilirsin losyon yerine, body butterların nemlendirmesi çokk daha yüksek. frambuazlısını kokladım çok beğendim, ayrıca yüzde50 indirimdeydi, 15ytl e geliyordu. istersen frambuazlının losyonu da var tabi, ama bu kış gününe body butter daha uygun, kuruyor cildimiz delikafadulden

makyaj kutuma bakıp olmazsa olmazlarımı yaziyim tatlım bari dur :lepi:

aaa buarada eklemeden geçemicem, fotona baktım canım çok tatlı bir yüzün var :nazar:

Sağol canım,yeni yeni makyaj yapmaya başlıyorum ya.Ben çıkıyorum yarın okurum hepsini.

Pilarcım,makyaj ürünlerimiz kısmından baktım üstte çok açık mor far var ikili onun markası nedir,numarası kaçtır,birde altta rujlar kısmınd abody shopun dudak kremleri miydi gördüğüm onların numaraları kaçtır?Ayy ne kadar soru soruyorum ben yaa

avon o ve hiç tavsiye etmiyorum, kalıcılık hiç yok, ıslak sürünce çok abartı duruyor bide. kaç ay oldu alalı şekli bozulmadan duruyor :roflol:
yuvarlak kaplardaki bodyshop ın dudak ürünleri canım evet :asigim: numara yok da, sırayla, çilekli, böğürtlenli ve elmalı. (elmalı yok bodyshoplarda artık sanırım) hatta aynı fotoda biraz daha yanda açık kahve yuvarlak kap var, o da body shop bademli lip butter işte canım.

yaa kızlar ben bunu görmemişim süpermiş yaa:dance:fiyatıda acayip ii:1shok:yrn ilk işim migrostaki body shopa gitmek olucak yanlız bişi sorucam sadece bu 2 renk tonu mu var?

yani başka hangi renk tonları var merak ettim yoksa grilisini alıcamdelikafadulden

X