Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pilarcım zaten bende onları iyi alalım diyorum :1hug: zaten bi cecile falanda almış başını gidiyo valla okadar ucuz değiller. bende sürmem zaten dedim ya bi sürdüm mahvodum hemde fardı sadece

aa almagester canım sen de ankdasın :lepi: sgm i biliyor musun? orda cecile ürünlerinde yüzde50 indirim vardı, diğer markalar da normal fiyatlarından daha ucuza satılıyor orda. golden rose flormar gibi markalar var canım yerimseniben Şeniz

.

şeftali rengi allık almak istiyorum hatta kafamda belirledim barbara bort un şeftali allığını çok beğenmiştim fiyatı da 20 liraydı ama o gün girdiğim kozmetik mağazası çok kalabalıktı o hengame içinde deneyemedim bile ten rengim buğday sizce yakışır mı kararsız kaldım ama bu allığa taktım çok tatlıydı terracota gibiydi rüyalarıma giriyor:asigim:allık aşeriyorum galiba:)) ne dersiniz kızlar

aa almagester canım sen de ankdasın :lepi: sgm i biliyor musun? orda cecile ürünlerinde yüzde50 indirim vardı, diğer markalar da normal fiyatlarından daha ucuza satılıyor orda. golden rose flormar gibi markalar var canım yerimseniben Şeniz

ciddimisinnn:1shok::1shok: ya ben ykm den alıyodum tühh ben bilmiorum sgm yi duydum ama hiç gitmedim.sağol kuzu oraya bi gitmek lazım:teytey:

from 6234 tatlım bence şeftali tonu her tene gidiyor gibi. esmer değilse ki onlarda da çok hafif tatlı duruyor. bence tabiki gider. bide allık sürdükten sonra gülümseyince çıkan tepeciklere azıcık bronzer sürersen çokkk tatlı ve doğla durur.:1hug:

.

şeftali rengi allık almak istiyorum hatta kafamda belirledim barbara bort un şeftali allığını çok beğenmiştim fiyatı da 20 liraydı ama o gün girdiğim kozmetik mağazası çok kalabalıktı o hengame içinde deneyemedim bile ten rengim buğday sizce yakışır mı kararsız kaldım ama bu allığa taktım çok tatlıydı terracota gibiydi rüyalarıma giriyor:asigim:allık aşeriyorum galiba:)) ne dersiniz kızlar

tatlım buğday tene pembe de yakışır şeftali de :asigim: allığa göre ruj seçmek lazım tabi :asigim: ben de alcam barbara bort, kalitesine iyi diyorlar fiyatı da iyiymiş delikafadulden

ciddimisinnn:1shok::1shok: ya ben ykm den alıyodum tühh ben bilmiorum sgm yi duydum ama hiç gitmedim.sağol kuzu oraya bi gitmek lazım:teytey:

canım sgm bildiğin market gibi, kozmetik, doğal şeyler yağlarla falan dolu. ve görevliler hiç karışmıyor, çok güzel. :lepi:

from 6234 tatlım bence şeftali tonu her tene gidiyor gibi. esmer değilse ki onlarda da çok hafif tatlı duruyor. bence tabiki gider. bide allık sürdükten sonra gülümseyince çıkan tepeciklere azıcık bronzer sürersen çokkk tatlı ve doğla durur.:1hug:

cnm sağolŞeniz

çok cici bir allık ya :asigim:

ben yüzümü sarı göstermesinden endişe ettim de o yüzden merak ettim alayım o zaman bennn:sm_cool:bronz allık almıştım geçenlerde senin dediğini de uygulayım o zaman:1hug:

tatlım buğday tene pembe de yakışır şeftali de :asigim: allığa göre ruj seçmek lazım tabi :asigim: ben de alcam barbara bort, kalitesine iyi diyorlar fiyatı da iyiymiş delikafadulden

canım sgm bildiğin market gibi, kozmetik, doğal şeyler yağlarla falan dolu. ve görevliler hiç karışmıyor, çok güzel. :lepi:

evet cnm fiyatları iyi gerçekten hatta bazı ürünleri deborahtan beyu dan daha uygun fiyata satılıyor:1hug:

ya neden benim önce hbrim olmadı senağlamasenağlama bende gitcem bir an önce. bu arada from6234 tatlım hani beyaz simli yada pigment gibi farlar varya onları sürersen allık üstüne hem daha aydınlık hem daha güzel durur:1hug: eğer sarımtırak durmasını istemiyosan:içelim:

Harab olan sinirlerimi tamir için bugün gezdim dolaştım , allığım olmasına karşın Pastel standında çok hoş şefaf makyaj çanta içinde Terracota ışıltılı allık ve ruj dikkatimi çekti. Bana yazı hatırlattı birden , fiyatıda çok uygundu 17.5 ytl. Doğal makyajtan hoşlanan ve ışıltıda lazım biraz diyenler için ideal :KK66:

pastelkofre.jpg

kıslar pastelin o kapatıcısını merak ettim sadece baya öven oldu yoksa bende kapatıcı bol maşallah gözüm aç işte paso bişi almak istiorm:)

ben bu türk markaların birinden ruj depolamak istiyorum ya renk renkk :lepi: ama yumuşak ruj lazım bana, sert ruj kullanamıyorum senağlama

veritayı tavsiye ederim canım birde classics eğer yumuşak istiyorsan...ben kullanıyorum kırmızı renklerini memnunum..kırmızıdan başka renk sürmem ben =) diğer renklerine bak istersen...
max factör flormar nivea filan denedim önceden rujda.. en yumuşakları veritaydı sonrada classics...kurutmuyorduda dudaklarımı..

attaque allıgın rengi çok hoş canım:asigim:

banada bugun ürünlerim geldii mutlu ettiler benihihoyyyt
avondan makyaj çantası aşık oldum yaa çokkk tatlı:asigim:içi ayrı güzel dışı ayrı:asigim:
yine avondan eyeliner fırçası
bide bi siteden alışveriş yapmıştım pupa allık fırçası almıştım pofuduk bişey çok güzelmiş:asigim:
strawberryden hala siparişlerim gelmedi ya sinir oldum
kötükedihüso
pic0053ce9.jpg

pic0047gx6.jpg
pic0051xk9.jpg
:asigim:

nightwish tatlım çokkk sağol Şeniz

ankaradaki arkadaşlar veritayı nerden bulabilirimmm :lepi:

bişey değil canım..
kırmızı seversen veritanın 126sını tavsiye ederim..dene bakalım beğencekmisin..
birde mersinde verita ruj 5-6 milyon...söliyimde fiyat aklında bulunsn canım...ankarada emily kalemler pahalıymş çnkü burda 1milyondu..

brcinn canım ya o makyaj çantasına hasta oldum bende ama sipariş veremedim araya başka işler girince , gerçekten çok güzelmiş , güle güle kullan sende cicilerini..

pilar sen kaliteli ürünler kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla , çok güzel kullandığım malzemeler.
Ruj konusunda dokusu yumuşak ve çeşit istiyorsan ben maybelline tavsiye ediyorum naçizane , kolay silinmiyor ama yumuşacık ve çok yoğun renkleri var , dudağında ruj tutamayan ve mat rujdan hoşlanmayan ben maybellinden son derece memnun kalmıştım , parlak renkler çoğu yalnız parlak renk severmisin bilmiyorum.Türk markası değil ama çeşit yapabileceğin fiyat ve kalite bir arada :KK66:

thumb_4.jpg
WSdiamondsLipstick.bmp
bcea_2.JPG

Pembe kapaklılar wet shine serisi ben bunlardan kullandım..

pilar ben dün maybeline ruj aldım resmini koymuştum oldukça yumuşak bir ruj ilk defa kullanıyorum bende.dene istersen.kaydirigubbakcemile5

maybelline ruj bende hiç kullanmadım en kısa zamanda alıp denemek istiyorum tavsiyeler üzerinee kaydirigubbakcemile2

X