Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar hala bagno di roma sabunu arıyorum sormadığım yer kalmadı arkadaşlarıma da ismini verdim onlarda bakıyolar şöyle Kızılayda merkezi bir yerde satılmıyormu bu sabunlar yaa
birde şu emly kalemleri nerden 1 milyona aldınız ben her kaleme en az 4 milyon falan vermişimdir

canım panora kipadan almıştım ben bagno di roma larımı :))

incircim beğenmene sevindim tatlım Şeniz

fotoraf0102py9.jpg
[/IMG]

bu iş yerimde olan malzemeler yani evdekileri akşam çekebilirsem biraraya toplayıp yollarım size.

fotoraf0104ad6.jpg

loreal teleskopik fena deil ama dioru sevmedim.bunun yerine loreal x4 diye bi mascara var evde onun
x5 ide var ama ben 4 ünü tavsiye ederim.kirpiklerim zaten uzun loreal uzattı.
ama x4 hacim veriyor.

fotoraf0105vn7.jpg

dediğim gibi iş yerimdekiler olduğu için çok özenmiyorum bunlar nadir kullandığım şeyler.evden telaşla çıkardam makyajımı burada yapıyorum o yüzden acil durum çantam var burda...

fotoraf0106ak4.jpg

bu arkadaşlardaaaa en soldaki kırmızı çok ucuza aldığım kırmızı rujum bir daha öylesini bulamadım..onun yanındaki dior rujum onuda seviyorum ama çok kalıcı değil...
sonra vichy nin fondoteni...cildi çok sorunlu olanlara tavsiyemdir güzel kapatır ama paraya kıyabilenlere biotherm yine birinci tercihimdir...sırada max factor kırmızı ruj çıkmıyo gerçekten kalıcı ama yapışıyo dudağa sevmiyorum.pastel pembe rujum bide avon dudak parlatıcım.ehe sevgiler....

burası gene şenlenmişşşşşşşşşşş :):içelim:
ürünler süper yinee..:sm_cool:
bende bugün emily gazisi oldum resmen 3 4 yere sordum hiç birinde yok bi de acayip acayip baktılar niyeyseee:eek:klava:
ben bugün maybelline yeşil kaplı rimel alcaktım pino ya girdim sordum 15 dedi tmm alcam da biraz bakıniim dedim sonra ordaki görevli bana nivea nınkini önerdi dedi aynı etkide normalde bunlar 25 ama kampanyada 10 ytl al istersen diyee maybelline hep aynı fiyat dedi Şeniz
bende şaşırdım tabi normalde pahalısını satmak isterler yaa onu adlım bakiim denicemm :icecream:
bi de emily bulamadım image maker ın vardı 1 ytl ye onu aldım denedm günü kurtarıoo :a015: :nazar:emily i bulana kadr idare etcemm

dilacım.papatyacım güle güle kullanın canım malzemelerinizi...ben avonun o farlarını hiç beğenmedim hiç kalıcı değil bence.

annembirmelek çok katılıyorum canım sana yaa, bende önyargılarımı yıkiyim :lepi: şeklinde aldım kaç ay önce o farlardan ama 1kere denenmiş şekilde duruyor :çok üzgünüm: kalıcılıkla alakası yok senağlama

spa0407jq0.jpg

spa0408hk0.jpg

yukardakı makyaj setımden vazgecemıyorum cp tel cektgım ıcın net degıl ama 3 adet ruj pudra far ve allık,rimel var :):)

spa0405qn9.jpg

buda üç adet far ve 2 adet rujj gölgelndırme yapıyorum uc tonla harıka vagecemıyorumm:)bu tarz setlerı cok sevıyorum

bu makyaj konusu bende cılgınlık halınde tek degılmısım demekkkı:)

Son düzenleme:
ya kıslar dilada gördüğüm pastelin kapatıcı aydınlatıcı ürünü sanırım ben bulamıorm ondan ya
gittim pastel satan yere öle bişi mi varmış dio yeni mi çıktı acaba bide dilacım memnunmsn nasıl bi ürün cnm

ya kıslar dilada gördüğüm pastelin kapatıcı aydınlatıcı ürünü sanırım ben bulamıorm ondan ya
gittim pastel satan yere öle bişi mi varmış dio yeni mi çıktı acaba bide dilacım memnunmsn nasıl bi ürün cnm

estee yok muydu canım sende, onu kullan bence a.s.

ay canım bir rengi daha vardı bu paletin onu alsam mı diye düşünüyorum bende şuan :asigim: çok beğendim :asigim: 1saat olmuş süreli şimdilik iyi durumda sürdüğüm gibi :roflol: bodyshop ın tekli farlarını beğenmiyordum ben bunu da o yüzden çok istekli almadım ama çokk beğendim tavsiye ederim yerimseniben
Şeniz
0601qqtz1.png

bunlar :asigim:

canım benim beğendiğim zaten senin aldığınmış ya ben çok sviyorum gri siyah makyajda ya tekrar güle güle kullana.s.

patelin concealar ları benim göz altlarımı dehşet kurutmuştu
bunuda gözönünde bulundur tatlımcım

arkadaşlar bence her ürün ciltten cilde göre değişiklik gösteriyo. pilar bilir kızılayda bazaar tarzı yerlerde çok ucuza malzmeler satılır kızlar alırlar hem çok hoş durur hemde bişy olmaz ama ben bikere aldım allahım almaz olaydım göz kapağım pullandı döküldü. doktora gittim bi dönem sabunu bile yasakladı. sanırım cilt tipinden kaynaklanıyor.bide bi güzellik uzmanı bana şey demişti cildinize sürdüğünüz sadece ten ürünleri kaliteli olsun fondöten kapatıcı gibi.far ruj falan güzel durması sizin el laışkanlığınızla alakalı diye. bide teni kapattığımız için onların pek zararlı olmadığını söylemişti. bide ben şöyle düşünüyorum. şimdi biz bazı yabancı markalar stila smashbox gibi yada urban decay gibi seviyoruz ama bence bir flormar yada pastelde bence en az onlar kadar iyidir. çünkü düşünsenizea annemlerin zamanında kaç kişide stila vardı yada chanel kullanabiliydu. pastel ünlüydü. bence okadar da kötü olamaz gibi geliyor

almagester canım ama bahsedilen şey gözaltı kapatıcısı, yüzün en hassas bölgesine dolayısıyla en çabuk kırışacak bölgesine sürülecek birşey. ruj kötü bile olsa en kötü ihtimal dudağını kurutur, kalıcı olmaz vs, ama gözaltı öyle değil işte. bence cilde en iyi en kaliteli ürünler alınmalı araştırılarak. yerimseniben

X