Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arkadaslar hepsini son bir iki ayda aldigim icin komple resimlerini koyayim dedim.

goz1.jpg

soldan saga deborah uclu far, inglot paletlerim,
inglot uclu farlarim, arcancil far
rimellerim, goz kalemlerim (siyah, kahve, mor, mavi)

goz2.jpg

inglot pigment farlarim, gece mavisi, gumus/mor, mor, yesil/bakir

goz3.jpg

lancome dortlu farlarim, chanel dortlu far

goz5.jpg

deborah uclu far, chanel dortlu far (kullanilmamis tester idi aldigimda), arcancil
loreal tekli farlar, rimmel uclu far

oje.jpg

hatri sayilir para verdigim ojeler. flormarlari koymadim, cok fazla var =)

yanak.jpg

alliklarim, rimmel, lancome, maybelline kopuk allik.
allik fircam

dudak1.jpg

sivi rujlarim maybelline, max factor dudak dolgunlastirici, loreal glam shine, maybelline water shine, loreal glam shine juice, loreal 6 saat, chanel rujlarim (cok kiymetli =)

dudak2.jpg

normal ruj, ilk dordu maybelline, sonra loreal, inglot, loreal.

dudak3.jpg

lancome juicy tubes setim ve lancome dortlu ruj paleti.

daha bir bu kadarini da koymadim fazla uzamasin diye =)

süperr süperr hihoyyyt

sorularıma geliyim

maybelinn in köpük alılığının ve o turuncu rengi rujun metini çok duydum nasıl sen memnunmusun
bidee lorealin o rujundan düşünüyorum fırçalı simli olan o nasıl kalıcımı
hem köpük allık kullanması zor değilmi

Hanımlar Selamlar . . .
Straw da kutusuz ürünler fırsatı var bu ayın 15 ine kadar sürecek olan . . .
Ben bulamadım kendime göre bi şe . . . ama belki siz kullandığınız bi ürünle karşılaşırsınız . . . Nie kutusuz ki bunlar bi de ???? Acaba iade edilen ürünler mi ????
benneyaptımki

günaydın şekerler...
biriniz pasteli sormuş..kapatıcısı hiç iyi değil kırış kırış yapıyor göz altını. ama ben altındaki beyaz simli aydınlatıcıyı sevdim onu kullanıyorum...
far paletinin markası ruby rose..iş yerinde bırakıyorum onu pazardan almıştım ama bu güne kadar kullandığım en kalıcı far :)

fotoraf0098ex3.jpg

fotoraf0099gh6.jpg

parfümlerim ve onların kremleri hafta sonu set aldım demiştimya onlar...eksik kalmasınlar diye bütün parfümlerimi koydum yan yana...

dilacım teşekkür ederim merakımı giderdiğin için :)
bide bu strawdaki kutusuz ürünleri ayrı bi yerdemi vermişler ordan mı bakıors yoksa her markanın içinde mi yaw bulamadm da:KK70:

dilacım teşekkür ederim merakımı giderdiğin için :)
bide bu strawdaki kutusuz ürünleri ayrı bi yerdemi vermişler ordan mı bakıors yoksa her markanın içinde mi yaw bulamadm da:KK70:

anasayfada canım mavi kutucukta yazıyor unboxed specials diye. ben clinique ruj paletini çok beğendim ama bu ay artık bişey alamıycam kart limitlerim doldu:çok üzgünüm:

fotoraf0100yz5.jpg

innova far setim...far seti almak isteyenler için uygun kullanımı güzel farlarıda kaliteli..
fotoraf0101un5.jpg

buda parfümleri aldığımda hediye ettikleri carmina allık...aynısını body shopta gördüm pahalıydı...ikisinin birbirinden bir farkı yok bence...alınabilir güzel bir ışıltı veriyor...

fotoraf0107hq1.jpg

buda dior ruj paletim...seviyorum ama çok pahalı bunun yerine onlarca ruj alıp kullanmanızı tavsiye ederim :)

ya o carminayı bana da hediye etmişlerdi hiç renk vermio ama ışıltı verio doğru çok güsel görünüo renk vermeyince gıcık olmuştum:)

fotoraf0108av8.jpg

buda dior far paleti kahve tonları ağırlıklı son ikisi ruj.hiç gerek yokmuş ama aldım işte kutusu çok hoşuma gitti napim...
fotoraf0109km6.jpg

fotoraf0113wn9.jpg

bu kadar para harcanırmı bilmiyorum ama ben parfümeriye her gittiğimde kazıklandığımı hissediyorum...
dayanamıyorum bişi almadan duramıyorum.öyle bir anlatıyorlarki sanki onu kullandığında dünyan değişecek dimi ama...
doldurma parfüm almaya gittim iki kutu orjinal parfüm seti aldım yanında peeling vs. bir sürü şey aldım..sonra pişman oldum tabe.verdiğim 300 ytl ye ne ayakkabılar çantalar üs baş alırdım diye...
görünmeyen şeylere para harcamicam diye kırk kere kendi kendime söz veriyorum.dururmuyum tabiki hayırrrrrr....

dilacım şu kırmızı şişeli olan avonun parfümünden memnunmusun
kokusu nasıl
şişesi ilgimi çektide bu ayda indirimde alsammı acaba fisfisfis

çocuk parfümleri gibi kokuyo yazın güzel olur ama şu an için uygun bir parfüm değil bence...
zevkine göre değerlendir ama öyle anlatıldığı kadar güzel gelmedi bana...

X