Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tatlım bende yan sürerim rimeli. Gözleri çekik gösteriyo öyle güzel oluyo:)
Zaten burun tarafkna bakmaz ki kirpikler

Biliyorum kuzum o kokuyu. Ben sadece ciceksi kokulardan cok sayılı parfümleri sevebiliyorum ya

anlatmak için saçma bir yol seçtim sanırım hahaha
yani o yandakiler düzgünde sondakiler yamuk

Tatlım bende yan sürerim rimeli. Gözleri çekik gösteriyo öyle güzel oluyo:)
Zaten burun tarafkna bakmaz ki kirpikler

Biliyorum kuzum o kokuyu. Ben sadece ciceksi kokulardan cok sayılı parfümleri sevebiliyorum ya

kalıcı mı o ben geçen tester ini denedim sonra 2 gün burnuma geldi kokusu
en son chopard aldım o bitmez bu gidişle para harcayasım yok
senin mini lempickan mı denesem bir ara:)

Benim cicilerimde bugun geldi.İclerinden sadece makyaj temizleyiciyi kullanabildim henuz ve basarili buldum.En cok sac kremi ve sampuani merak ediyorumm

Eki Görüntüle 1761999 Benim cicilerimde bugun geldi.İclerinden sadece makyaj temizleyiciyi kullanabildim henuz ve basarili buldum.En cok sac kremi ve sampuani merak ediyorumm
Şu privacy parfümü 3 yıl oldu bitiremedim, artık gına geldi Çok severek almamıştım, sonradan da bir sürü farklı parfüm alınca öylece kaldı, oda parfümü olarak sıkıyorum artık ama bereketli mübarek bitmiyor

Gratis'te kendime ve kardeşlerime Listerine anneme de bigudi alınca Essense'in fotoğraftaki ürünleri indirimli geldi, hadi alayım bari denerim dedim. Almasam iyiymiş. Makyaj bazıni daha denemedim. Dudak balmi ve parlaticisi kalitesiz, maskara idare eder, kalem eh işte.. Bir de kalem far vardı ki direkt çöpe attım o yüzden fotoğrafta yok. Siz sakın denemeye kalkışmayın

Ben seviyorumm ama kalıcı değil
Bu arada şampuan ve saç kremi gerçektn harika.Saçlarımı yumuşacık yaptı ilk yıkama olmasına ragmen çok başarılı buldum.Ve sonrasında saç çok kolay şekil alıyor 2 dkda fön çektimSarı saçları olana kesinlikle tavsiye ediyorumm

Bugün aldıklarım.
Janna nin tavsiyesi uzerine double wear fondoten, nemlendiricim bitmisti onun yerine bu nemlendiriciyi aldm

Son aldıklarım:

Rebul sprey lavanta kolonyası (Yatmadan 1 - 1.5 önce yastıklarımıza sıkıyoruz. Rahat uyumaya yardımcı oluyor.)
Rosense Soft Lips dudak vazelini
Redist Salt Peeling çilekli
Redist cilt beyazlatıcı krem (Cilt lekelerini yok etmeyi vadediyor fazlasıyla beyaz olduğumdan beyazlama aacım zaten yok :) ben koltuk altı kararmaları için kullanıcam. Yorumlarda işe yaradığını okudum.)

Bu aralar Redist'le kafayı bozdum. Bütün ürünleri çok güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…