Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
image.jpeg
Bunlar Avusturya ganimetlerim:))
Douglastan iki fırça aldım birini kontur yapmak icin birini allık sürmek icin. Cook memnun kaldım. Markası suan aklımda değil ama ucuzdu.
Chanel les beiges healthy glow fondöten aldım. Strobing tarzı fondötenlere bayılıyorum bide chanelinkini deniyim dedim. Yapısı cook ince ve hafifti. Kapatıcılığını yarın göreceğim.
Vloggerların öve öve bitiremediği maybelline age rewind kapatıcı ve kaş rimelini aldım.
Yves rocherin vanilyalı parfümünü aldım 8 euroydu türkiyede cok zamlanmış. :p
Birde elmalı pasta kokan bi duş jeli aldım.
Ah birde maybelline'in yine cok övülen ama ülkemizde olmayan rimelini aldım.:)

Eki Görüntüle 1766035
Bunlar Avusturya ganimetlerim:))
Douglastan iki fırça aldım birini kontur yapmak icin birini allık sürmek icin. Cook memnun kaldım. Markası suan aklımda değil ama ucuzdu.
Chanel les beiges healthy glow fondöten aldım. Strobing tarzı fondötenlere bayılıyorum bide chanelinkini deniyim dedim. Yapısı cook ince ve hafifti. Kapatıcılığını yarın göreceğim.
Vloggerların öve öve bitiremediği maybelline age rewind kapatıcı ve kaş rimelini aldım.
Yves rocherin vanilyalı parfümünü aldım 8 euroydu türkiyede cok zamlanmış. :p
Birde elmalı pasta kokan bi duş jeli aldım.
Ah birde maybelline'in yine cok övülen ama ülkemizde olmayan rimelini aldım.:)
Çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan :KK200:

Rossmann dan aldıklarım: fondöten (denemek amaçlı) corrector, allık.
16s304.jpg

Watsons: Siyah nokta bandı, nyc eyeliner, match perfection concealer.

1eoun5.jpg

Gratis: wet n wild 2 ruj ve yeni rengi bir far aldım.
5arsq9.jpg

Bugünkü minik alışverişim:

Alterra portakal yağlı sabun (Kokusuna hasta olduğum için aldım :) )
Essence allık
Rimmel London Magnif'eyes çift taraflı far. Renkleri çok güzeldi. Ben en çok bunu beğendim. Özellikle ince (gold) tarafın duruşu çok güzel. Duruşunu da aşağıda paylaşıyorum.

nLZ15N.jpg

QZmbWv.jpg

Çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan :KK200:
Çok teşekkür ederimm:KK200:

Kızlar bu arada aldığım ürünler arasında favorilerim chanel les beiges healthy glow fondöten ve maybelline age rewind kapatıcı & maybelline kaş rimeli oldu. Doğal duran ama cildi aydınlık ışıl ışıl gösteren ayrıca benım gibi sarı alt tonlu ama açık buğday olanlara chanel les beiges healthy glow fondötenin 20 numarasını öneriyorum. Mac face and bodyden sonra ilk defa bir fondöten tamamen tenimle aynı tonu tutturdu:)

Rossmann dan aldıklarım: fondöten (denemek amaçlı) corrector, allık.
16s304.jpg

Watsons: Siyah nokta bandı, nyc eyeliner, match perfection concealer.

1eoun5.jpg

Gratis: wet n wild 2 ruj ve yeni rengi bir far aldım.
5arsq9.jpg
Pardon damdan düşer gibi oldu ama:) siyah nokta vantları işe yarıyor mu? Ben bir kere burnumdakiler için farklı marka aldım. Pek iyi sonuç olmadı. Siz denediniz mi?

1455309275399.jpg benim de bugün gratisten aldıklarım daha fazlada bişey almadım zaten balmın bu ruj paletini merak ediyordum beklentilerimi fazlasıyla karşıladı dudak ve yanak için kullanılmasını da sevdim,gosh spreyi çok övdüler bi tane kalmış hemen aldım güzele benziyor

Pardon damdan düşer gibi oldu ama:) siyah nokta vantları işe yarıyor mu? Ben bir kere burnumdakiler için farklı marka aldım. Pek iyi sonuç olmadı. Siz denediniz mi?
Görmemişim kusura bakmayın.
Aslında böyle ürünler kullanmıyordum youtuberlardan özenip aldım eh işte diyebilirim...

burayada koyayım aldıklarımı
şimdi. bunlar daha önceki aldıklarım
nyc bıg bold bronzer. (bu yazın kullanılacak . )
index.php

catrice farlar. kahve tonları katlanma bölgesi için ideal.
index.php

ve bende baz olarak kullanmak için nıvea man balsamı aldım. birinide yedekledim.
gerçekten ünlü makyaj ve güzellik bloggerı NikkieTutorials ın dediği gibi muhteşem bir baz. yanaklarından öperim nikkie:))
. iyiki bunu bize söyledin.
üstüne
@Hayyal de gördüm ve cildini ipeksi gibi yaptığına tanık olduğum pure beautyinin cc creamınıda sürdümmü gerçekten çok doğal ve canlı bir yüz oluyor.
kısaca ccde hayyalde gördükten sonra alındı.:)
rimmelin bu nude göz kalemi olmazsa olmazım oldu. bittikçe alıyorum. göz içinde harikalar yaratıyor.
wetn wild creme brulee göz farı. baz olarakta kullanılıyor
flormardan 2 dudak kalemi 2 de ruj aldım
202 231 kalemleerin rengi.
rujlardaparlak seriden 526
ve mattan 210

h@m in çok beğenilen iki uçlu far karıştırma fırçasını aldımmemnunum. gayet iyi.
essenceden yeni koleksiyonundan bir lipbalm çok doğal bir pembebej lip balm
ve 20 lucky lead. göz kalemi. bunun bir açık tonuda var. gerçekten ne akıyor ne bulaşıyor. sürümüde kolay tavsiye ederim.

şu meşhur essence in ı love extreme rimelinide aldım. güzelmiş.
index.php

loral true match fondoten rose ıvory
index.php

ve phılıpsin saç şekillendiricisi
Philips HP8634/00 ProCare Saç Fırçası Saç Şekillendirici Fırçası
muhteşem. tek kelimeyle muhteşem. hayatımı kurtardı diyebilirim. kuaförden çıkmış gibi saç yapıyor.

bugün indirimden aldıklarıma gelelim.
rossmann
note rimel
urban care,shake repaır.özel bakım köpüğü saçlar için. son zamanlarda pek methediliyor. deneyelim bakalım.

real technıques kontur fırçası.
pastel kaş vaksı ve farı
gratis.

amacım bon joviydi ama talan olmuş the balm. bende the balm voyage ı aldım. birde apples allıklarını..
yine the balmın aklımda olan 2 uçlu far fıçasını bir tarafı karıştırna fırçası diğeride far fırçası. 50den inmiş yüzde 40 indirim vardı the balmda kaptım.
ve yeni gele balm desert bronzerı. bahama mama var bende ama beyazım biraz kontürde zorluyordu. koyu çünkü. bunun rengi beyaz tenlilere göre. çok hoş..

bende 2 tane beauty blender ve bir real techniques süngerleri var.
bunuda bir deneyeyim dedim. bazı bloglarda methedilmiş. göreceğiz.
ve loralin yeni rimeli 2 uçlu. bir tarafı baz. bakalım nasıl göreceğiz.
ve watsonstan çok bir şey almadım bir duş süngeri ve revlon karıştırma far fırçası

index.php

image.jpeg
Beauty blender aldım sonunda:)
Urban natural's argan saç serumu aldım dün denedim çook güzel saçlarım normalde yatınca uçları cok kötü karışıyodu ve çok kötü gözüküyodu bugün uyandığımda uclarım dümdüzdü. Eğer sizde aynı dertten muzdaripseniz bi deneyin derim:KK66:
Watsons biralı saç maskesi, ben bunu krem niyetine her duşta sürüyorum.
Rimmel nude göz kalemi. Bu renk göz kalemine cok ihtiyacım vardı, gecen forumda O okypete övünce dayanamadım aldım :KK66:

Eki Görüntüle 1775558
Beauty blender aldım sonunda:)
Urban natural's argan saç serumu aldım dün denedim çook güzel saçlarım normalde yatınca uçları cok kötü karışıyodu ve çok kötü gözüküyodu bugün uyandığımda uclarım dümdüzdü. Eğer sizde aynı dertten muzdaripseniz bi deneyin derim:KK66:
Watsons biralı saç maskesi, ben bunu krem niyetine her duşta sürüyorum.
Rimmel nude göz kalemi. Bu renk göz kalemine cok ihtiyacım vardı, gecen forumda O okypete övünce dayanamadım aldım :KK66:
güle güle kullan aldıklarını janna. çok memnun kalacaksın beauty blender dan..

bu arada bende dün,
urban care shake n repair milk treatment mousse ürününü
kullandım. saçlarımı harika yaptı. dolgun ve yumuşacık. kokusu hele tam milk shake kokusu. herkese öneririm. bu şekillendirici değil bakım köpüğü bu arada.
benim aldığım turuncu olanı

resim alıntıdır
urban care shake n repair onarici kopuk kullananlar (1).jpg

X