Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar cecile marka göz kalemi kullanıp memnun kalan yada kalmayan var mı?

Ben kullanıyorum ve çok memnunum.
Ama ben göz altıma değil üstüne, eyelinerla geçmeden önce sürüyorum.
Her türlü farın üstüne de kolayca sürülüyor.

Cecile markası pudrada, fondötende, farlarda da harika bir marka.
Bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum.
Neyse ki keşfetmiş oldum.

Ay bende eyeliner dicektim yanlış demişim benim gözlerim hemen alerjik reaksiyon gösterebiliyor o yüzden çok tereddütte kaldım mağazadaki kız önerdi ama güvenemedim.tekrar gözlerim alerji olursa diye korktum çünkü 1buçuk 2 sene neredeyse gözlerimle uğraştım o yüzden korkuyorum göz ürünü almaya

Hmm eyelinerı da var bende.
Ben de güvenemedim önce görevli kız önerince ama cildinde fondöteni pudrayı gösterdi aşık oldum resmen.
Eyeliner için alerjik olup olmamasını bilemem ama ben bir daha almam fırça yapısı bana göre değil çünkü.
Ama yanma, akma yapmıyor. Çok dayanıklı değil buna karşın.
Tercih senin. Deneyerek anlayabilirsin ancak. Senin göz yapınla alakalı bir şey çünkü.

K
Eyeliner derken kalem eyeliner oluyor ya arkasında dağıtmak için fırça gibi bişey var ondan bahsediyorum.kız bana dayanıklı falan dedi.bide kalem tarzı şeylerin testerı olmuyor o yüzden deneyemiyorum da offf çok kararsız kaldım

O eyeliner değil ki göz kalemi işte. Kalem eyeliner başka bir şey. Eyeliner dağıtılmaz, sıvı olur. Kalem olanı da, tüpte olanı da. Bir de jel eyeliner var, o ayrı bir şey.

Ben memnunum ondan. Pahalı bir şey değil ki zaten.
Eğer çok hassassan dünya markalarına bak. Antialerjik pek çok marka ya da seri vardır.

Kız bana öyle dedi o yüzden bende o şekilde tarif etmeye çalıştım.tüp eyelinerı kullanıyorum memnunum ama beğendiğim renk tüp eyelinerda yoktu kızda cecile eyeliner kalem olarak gösterdi

merhabaaa kızlar!
öğrenci halime bakmadan şu 2 senedir makyaja yatırdığım paraları düşünmek hüzün veriyor ondan mütevellit bunları aklıma getirmemeye çalışıyor ve ''yetmez ama evet'' dedirten gratis, watsons indiriminden aldıklarımı yüklüyorum efenim...

the balm :
nude tude far paleti. çok kişide vardır zaten ben de her gün kullanıyorum bu 2. paketim(sigaradan bahsetmişim gibi oldu)
brow pow kaş farı light brown. yeni tanıştım, çok doğal bitişli mat bir ORTA kahve aslında.
instain allık, çok tatlı masum doğal bir pembe
sexy mama transparan pudra, övdükleri kadar var
time balm, kızlar resmen bayyıllldımm... ilk kez primer kullanıyorum esasında, ama o kadar pürüzsüz ve kalıcı yaptı ki makyajımı, başka primer arayışına girmeyeceğim sanırım
pastel altın sarısı yılbaşı konseptli oje alasım geldi ihih
max factor lipfinity 180... dudaklarımda standart bi oje MAKSİMUM 1 saat durur, bunu sürdükten sonra yemeğimi yedim çayımı kolamı kahvemi içtim, hala duruyodu, tamamen çıkması bi 5-6 saati buldu sanırım, benim için mucize.
rimmel london tam bir koyu altın tonu bir jel far. ve sanırım toz farlardan çok çok daha sevdim yapısını.
fotoda tam gözükmeyen nude-pembe tonlarda essence'in dudak kalemi
ve eklips'ten bir allık-kontür fırçası

çok güzel şeyler almışsın :) sana bir soru sorabilir miyim ben de nude tude almak istiyorum ama renkleri çok simli geliyor, acaba öyle mi gözde sim sim duruyor mu? wet n wild comfort zone almıştım mesela açık renkleri sırf sim gibi durduğu için kullanamıyorum

Selam :) comfort zone'u ben de almak istiyorum ama diğer aya artık nude tude a gelecek olursak şimdi 12 tane rengi var, bunların sanırım 6 tanesi simli, ama koyu renkleri hariç bütün renkleri ben üst üste sürmek durumunda kalıyorum açık renk makyaj yapacaksam. yani öyle aşırı pigmenti yok, o yüzden de 'ben simliyim!' diye bağırmıyor asla. rengini göstererek sadece aydınlık bir görünüm veriyor çok seviyorum

comfort zone un renkleri de çok güzel umarım alırsın :) teşekkür ederim ayrıntılı cevabın için bir sonraki indirimde alınacaklar listeme aldım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…