Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben de bugün bunları aldım :21:

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 141
  • 2.jpg
    2.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 133
  • 3.jpg
    3.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 143
Bunlarda benim en son aldıklarım:)
image.jpg
Kiko'nun krem rengi farına bayıldım.
Deborah'ın mat ruj serisinden tercihim gül kurusu renginde oldu çok memnunum.
Max factor false lash effect efsane zaten. Dior pure poison yeni bebeğim, eski göz ağrılarımdan:)

20150212_232209.jpg
5 dakikada topladığım malzemeler: Loreal in bu yağından memnunum boyalı saçlar için olanı kullanıyorum yumuşak tutuyor saçlarımı.
Maybelline nin çeşitli serilerini denedim daha önce ama bunu ilk defa aldım. Bakalım sonuç nasıl olacak sabaha ve dirty work yüz maskesi. Aslında jel gibi gül kokulu. Cildimde 10 dakika falan tutuyorum. Buz gibi oluyor suratım :63: ama sonrasında verdiği yumuşaklık hissi beni memnun ediyor.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Jean Paul Gaultier Classique Edp
Maybelline Baby Lips Cherry Me
Blistex Medplus stick lipbalm
Greenland strawberry lipbalm
Loreal True Match Fondöten
Clinique all about eyes göz altı kapatıcısı
The balm far bazı.
elseve mucivezi saç bakım yağı ama bundan Türkiye'de yok sanırım yurtdışındn aldım bende.
dove roll on, sanırım bu da henüz Türkiyede yok.

Eki Görüntüle 1421426 Eki Görüntüle 1421427 Eki Görüntüle 1421428 Eki Görüntüle 1421429

The balm far bazı.
elseve mucivezi saç bakım yağı ama bundan Türkiye'de yok sanırım yurtdışındn aldım bende.

Jpg'nin edtsi çok kalıcı ve mis kokuludur.
Kazağım yıkandıktan sonra bile gitmemişti koku. Kıyafetlerde daha da kalıcı.
Senin aldığın edp sanırım. O nasıl? Edt ile kolu farkı olabilir mi acaba?

Jpg'nin edtsi çok kalıcı ve mis kokuludur.
Kazağım yıkandıktan sonra bile gitmemişti koku. Kıyafetlerde daha da kalıcı.
Senin aldığın edp sanırım. O nasıl? Edt ile kolu farkı olabilir mi acaba?
Edpsi için çoğu kişi herkes daha yumuşak ve güzel kokar der. Bende Edpsini daha çok sevmiştim.
Vanilya'nın tatlı kokusunu onda daha fazla aldım:) Edt olanla nota farkları var sanırım. Ama kokuları benziyor. Bunuda denemeni tavsiye ederim.

The balm far bazı.

bu loreal yağın türkiyede satılanından farkı ne acaba?
güle güle kullan aldıklarını.

bu loreal yağın türkiyede satılanından farkı ne acaba?
güle güle kullan aldıklarını.
Türkiye'de satılan 2 çeşitte vardı birde bu vardı. Sanırım buda yıpranmış saçlar için olanıydı.
Birde yurt dışında hala eski halinde satılıyor cam şişede yani.
Teşekkür ederim:)

Sonunda mac kinda sexy mağazalara gelmiş hemen aldımm. Birde uzun zamandır merak ettiğim mac studio fix fluid fondöten aldım.
image.jpg

• tumblr_nkr1r9dEk31s8gzfzo1_540.jpg

Bende bugün gratisten bir iki bir şey aldım , yarın makyaj malzemelerimi tamamlamayı düşünüyorum hazır biraz indirim varken..

Monoı saç bakım kremi durulanan yeni kullanıcam bakalım :KK49: essenin suya dayanıklı rimeli ilk defa kullanıcam onuda :KK12: Ojelerim zaten bitane indirim varken kaptım 3-5 tane :KK53::KK48:

Fondöten nasıl kapatıcılığı aydınlatması parlıyor mu akıyor mu kullanınca bilgilendirir misin ?..
Bugün kullandım, kalıcılığı çok güzeldi..loreal true match kullanıyordum ve 3-4 saat dayanıyordu. Mac ise tüm gün beni idare etti parlama yapmadı, ama mat bir görünümde vermedi sağlıklı bir görüntü veriyor. Kapatıcılığı çok güzel. Kısacası ben çok memnun kaldım alışverişimden.

Bugün kullandım, kalıcılığı çok güzeldi..loreal true match kullanıyordum ve 3-4 saat dayanıyordu. Mac ise tüm gün beni idare etti parlama yapmadı, ama mat bir görünümde vermedi sağlıklı bir görüntü veriyor. Kapatıcılığı çok güzel. Kısacası ben çok memnun kaldım alışverişimden.
Teşekkür ederim cevabın için uzun zamandır mac fondöten almayı düşünüyordum , sadece göz altı kapacısı ile artık pek yürümüyor makyajım :KK51:

X