Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım sence hangisi daha iyi noir tease m bombshell mi?
resimdeki vücut spreyi sanırım.fiyatını öğrenebilirmiyim?
Noir Tease daha güzel kesinlikle canım. Evet ben vücut spreyi aldım, makyaj çantasıyla birlikte vücut losyonu,duş jeli ve vücut spreyi hepsi toplam 69 liraya gelmişti indirimdeyken. Ama şuan tekli satış fiyatı 52 tl olması lazım vücut spreyinin.
Bombshell bana çok fresh ve maskülen geliyor. Ben feminen kokuları seviyorum daha çok.

Noir Tease daha güzel kesinlikle canım. Evet ben vücut spreyi aldım, makyaj çantasıyla birlikte vücut losyonu,duş jeli ve vücut spreyi hepsi toplam 69 liraya gelmişti indirimdeyken. Ama şuan tekli satış fiyatı 52 tl olması lazım vücut spreyinin.
Bombshell bana çok fresh ve maskülen geliyor. Ben feminen kokuları seviyorum daha çok.

Victoria Scret'ın mağazalarından mı alıyorsun sen parfümleri?
Yoksa netten mi?
Parfümler mağazalarında var değil mi?

En son birkaç gün önce aldıklarım....;

37112618251976467.jpg
3600522366270.jpg
1.jpg
20140912161923

ELSEVE
Arginine Sprey 3X

ELSEVE

Kırılma Karşıtı Sprey

MAYBELLINE NEW YORK

Hydrasupreme Ruj 421/345 PlumShine

L'oreal Paris
Loreal Paris Superliner Blackbuster Eyeliner

Son düzenleme:
En son rimel aldım avon bu
zira bir makyajda 4 ayrı rimel kullandıgım için bana son vuruşlar pek önemli :)

simdilerde mac bordo ruj almayı düşünüyorum

En son Sigma e30 pencil kalem blending e 40 birde real techniques in bi setini ve süngerini aldım Sigma yanında seyahat boy e25 göndermiş :)
1418153701289-588450050.jpg

Merhaba kızlar.bana antiagingli göz altı kremi önerir misiniz?? Çizgilerim çok yoğun değil ama iyi bir krem arıyorum.neler önerirs i niz??o_O

mac eye lıner
ve nyx taupe.
mac eyelinerı daha öncede kullanmıştım. araya başka markalar girdi. geçenlerde elime geldi. dur yine alayım dedim.
kullanışı gerçekten diğerlerinden kolay. o yüzden tekrar aldım.
bunun rengi resimde açık çıkmış.
koyu bej rengi.sütlü kahve tadında :)
kontur için kullanıyorlar genelde. göz farıda oluyor. ama ben kontur için aldım. bloglarda çok kullanılan bir ürün.
1456082_1539252529650240_8179817622195978730_n (1).jpg

yılın rengi marsala ya benzer ruj ve oje baktım. çok pahalı markalara gitmedim. çünkü koyular bana çok gitmez. bir kaç kere süreceğim o yüzden.:)
ha rujdan bahsediyorum bu arada.
koyu renk oje sürerim o ayrı.:)
neyse sonunda flormarın yeni serisinde marsala çalışmışlar. çok güzel bir ton ,matve kalıcı. essense inde ojesini aldım uygun o renge. sonuç aşağıdaki resim .)
10891432_1541782526063907_2796530898579237811_n.jpg

Son düzenleme:
yılın rengi marsala ya benzer ruj ve oje baktım. çok pahalı markalara gitmedim. çünkü koyular bana çok gitmez. bir kaç kere süreceğim o yüzden.:)
ha rujdan bahsediyorum bu arada.
koyu renk oje sürerim o ayrı.:)
neyse sonunda flormarın yeni serisinde marsala çalışmışlar. çok güzel bir ton ,matve kalıcı. essense inde ojesini aldım uygun o renge. sonuç aşağıdaki resim .)
Eki Görüntüle 1351190

rujun rengi çok güzel, güzel güllerde kullanman dileğiyle :)

X