Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$cecile-anti-wrinkle-fondoten-05.jpg

En çok severek kullandıgım fondotenlerden bitanesi . Güzel bir dokusu var hem kapatıcılığı iyi hemde çok doğal duruyor. Yüzü canlı ve sağlıklı gösteriyor. Fiyatına göre bu performans süper :KK16:

burasi aktif oldugu icin buradan sormak istedim kizlar aranizda "estee lauder double wear" kullanan varmi cok merak edyiroum bu fondeteni aslinda beyadir fondeten kullanmiyorum ama youtube deki videolar sagolsun aklima girdi bi denemek istiyorum. Tavsiye edermisiniz?

Lorac Pro paletini aldim :)

güle güle kullanın nerden ve kaça aldınız acaba?

estte lauderi ben bir kaç kez denedim kapatıcılığı ve kalıcılığı oldukça yüksek ama doğal makyaj seven birini hoşuna gitmeyecektir. Çünkü yüzünüzde fondöten olduğu belli oluyor. ilk sürüldüğünde yüzüm sanki donmuş gibi olmuştu ancak zamana vücut ısısıyla yumuşuyor.

güle güle kullanın nerden ve kaça aldınız acaba?

estte lauderi ben bir kaç kez denedim kapatıcılığı ve kalıcılığı oldukça yüksek ama doğal makyaj seven birini hoşuna gitmeyecektir. Çünkü yüzünüzde fondöten olduğu belli oluyor. ilk sürüldüğünde yüzüm sanki donmuş gibi olmuştu ancak zamana vücut ısısıyla yumuşuyor.

ebayden aldim kargoyla yaklasik 50 €.

yok zaten o fondetenden vazgectim normalde pek fondeten kullanmam zaten merak iste :) Youtubeda video bakmaya baslayalidan beri makyaj masrafim arti. Renkli nemlendirici almayi düsünüyorum

son bir ay içinde aldıklarım
sol baştan
orilflame deodorant, flormar nemlendirici vücut kremi, joaquin cortes parfüm ,missha perfect cover bb krem (yine yeni yeniden :KK1: ) ,aktardan aldığım kayısı çekirdeği kremi , nivea çilekli dudak nemlendiricisi , elseve sıvı saç kremi (sevmedim ama gliss daha iyiydi :KK43:( ) , themra jojoba özlü saç bakım yağı

Son düzenleme:
$esteealdiklarim.jpg
Estee Lauder Pure Color Crystal Pink(Çok hafif pembe ruj), Envy Lipstick Rouge(Kırmızı ruj), Double Wear Wear Concealer 02 Light-Medium(Doğal gözüken Göz altı kapatıcısı), Eye Shadow(Far renkleri çok hoş duruyor) çoğu makyaj çantası içinde hediye olarak geldi. Estee nin kremlerini kullanıyordum, makyaj malzemelerini de beğendim.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406122561.281806.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406122575.352106.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406122590.582353.jpg

Lancome nin gece gündüz göz güneş duş jeli temizleme suyunu allık ve pudrasjnı aldım diorunda farını

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Her duştan sonra durulamadan kullanırım saç uçlarını güçlendirmesi ve kolay tarama için.[/QUOTE
gördüm ama hiç almaya cesaret edememiştim faydasını gördünmü saçlarında? Saçlarımı anca uzatmaya başladım uçlarındaki boyalar yüzünden kestirmekte istemedim açokcası

X