Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Her duştan sonra durulamadan kullanırım saç uçlarını güçlendirmesi ve kolay tarama için.[/QUOTE
gördüm ama hiç almaya cesaret edememiştim faydasını gördünmü saçlarında? Saçlarımı anca uzatmaya başladım uçlarındaki boyalar yüzünden kestirmekte istemedim açokcası
Schwarzkopf GLISS OIL NUTRITIVE sıvı saç kremini çok uzun zamandır kullanma alışkanlığım var, saçımı tararken ve düzleştirici kullanırken saçlarım kırılacağından koruyucu ve onarıcı olarak etkisi oluyor. Eskiden saçlarımın özellikle uçları kırıktı, üstlerde uçuşan kırıklar vardı ama uzun süredir gür sağlıklı. Şimdi taramada kolaylık sağladığı için ve koruyucu olarak kullanıyorum.

Her duştan sonra durulamadan kullanırım saç uçlarını güçlendirmesi ve kolay tarama için.

gördüm ama hiç almaya cesaret edememiştim faydasını gördünmü saçlarında? Saçlarımı anca uzatmaya başladım uçlarındaki boyalar yüzünden kestirmekte istemedim açıkcası

$20140727_004752.jpg Bunlarda benim bayramlıklarım :) Watsons indiriminden faydalandım :21::21:

Bunlar da benim aldıklarım

Elseve bakim yağını çekmeyi unutmuşum netten indirdim .bu yağı anlatmama gerek yok sanırım :)

Flormar el kremi : kokusu çok güzel nenlendirmesi de gayet iyi

Flormar kapakli allık fırçası yumuşak kılları var surerken acitmiyor ve cok rahat sürülüyor kapaklı olmasi da hijyenik açıdan tercih etne sebebim ,cok memnunum

Flormar terracotta allık 43 numara , cok begendim tatli bi pembelik ve aydinlik veren yumusacik bi allık , kalıcılığı da gayet iyi :)

img1-b3305d4e-b7d9-41cc-b980-a1383a08596a.jpg

CAM02662.jpg

CAM02664.jpg

CAM02663.jpg

CAM02665.jpg

CAM02666.jpg

Maybelline colossal kajal göz kalemi aldım.. evet koyu pigmenti siyah fakat bulaşma yapıyor... reklemlarda abartıldığı kadar mükemmel değil...

Eklentiler

• imagesXEA1HNI1.jpg
    imagesXEA1HNI1.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 183

Missha perfect cover bb krem, bu kaçıncı bilmiyorum :) en sonunda büyük boy aldim , lilakutu yaninda cyrene saç bakim kremini hediye göndermiş tsk ediyorum :))

Maybelline colossal kajal göz kalemi

Maybelline rockec volum express rimel çok memnunum waterproof olmamasina rağmen akma yapmıyor çok dayanıklı hacim vermesi ve simsiyah yapmasi da diğer artısi

X