Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar sahibindene çok uygun fiyata, kullanamadığım yeni makyaj malzemelerimi koydum. Şurdan bakabilirsiniz:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar sahibindene çok uygun fiyata, kullanamadığım yeni makyaj malzemelerimi koydum. Şurdan bakabilirsiniz:

canim kadinlar kulubunun bit pazari bolmune acarsaaann daha cok alicin olur bende dhilll :)) fotolarii konu acip koy:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maybelline Dream Matte Mousse Foundation 30 Sand-Köpük Fondöten

Parama kıydım tam 6 tane aldım çünkü artık satılmıyor

Maybelline Dream Matte Mousse Foundation 30 Sand-Köpük Fondöten

Parama kıydım tam 6 tane aldım çünkü artık satılmıyor Eki Görüntüle 1056449

Bayılıyordum bu fondötene. ((
Amaaa maalesef ivory tonunu yıllar önce kaldırdılar.
Geri kalan tonların hepsi tenime koyu geldi.
Keşke birkaç tane alsaymışım demiştim ben de.
İyi yapmışsın yani sen.

bu rimelin reklamını çok gördüm
kullanınca yorumlar mısın
Bence güzel.Fiyatıda gayet uygun 12tl.Dolgunlaştırdı benim kirpiklerimi.

Bu bb göz altı rollanumu =? Ben de alacaktım ama bir de işe yaramaz o kadar para vermeyeyim dedim

Bu fondaten den memnun musun ?

En sevdiğim ruj renkleri bu konuda zzevklerimiz aynı
Kedi rujlar avondan 5.5tl uygun bulunca aldım favori renklerimi.En çok tercih edilecek renkler bence bunlar.
Göz altı bb rolonu alırken hiç ümidim yoktu.Eve gelip deneyince bayıldım.Ben gerçekten göz altından çok şikayetçiyim.Bunu beğendim.

Benim de göz altı morluklarım var onda sordum ne kadar kalıyor yüzde . ya bi öncesi sonrası foto koyar mısın fikir olsun bana çok m. ettim:26:

Benim de göz altı morluklarım var onda sordum ne kadar kalıyor yüzde . ya bi öncesi sonrası foto koyar mısın fikir olsun bana çok m. ettim:26:
canım tabiki çok etkili değil ama kullandığım diğer ürünlerden daha iyi.Sana asıl color correct ti galiba o paletleri öneririm canım.Sarı rengi morluklara sürüp üstüne makyaj yapınca kusursuz oluyor.Tülün şahinden izle bak renklendiricileri.Foto koymiyim kuzum nefret ediyorum morluklardan.aman kalsın o halim

Bumu göz altı için allık felan da var galiba nereden bulurum ki ben bunu

Bumu göz altı için allık felan da var galiba nereden bulurum ki ben bunu
Evet canım bu.Flormar ve avonda var bu ürünler.Flormarda cc crem şeklinde de var ayrıca.yeşil renk kızarıklıklara ,turuncu morluklara,kırmızı gri ve kahverengi alanlara yazıyor bak canım.Tülinde izleyip öğrendim bende bunları hep.

Son düzenleme:
bu dus jelini cook merk edyrm kokusu cok hos kaliclihi konsnda bilgisi olan var mi ?

benim tenimde hiç bir koku kalmadığı için kalıcılığı konusunda bişey diyemiyorum açıkçası
ama kokusu da çok ağır geldi bana, bir de banyoda nemle birleşince boğulacak gibi oluyorum. bi daha almam

Bu ay bunlari aldim

Eklentiler

• $1397121442611.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 52
Emily mavi göz kalemi.loreal fondoten.flormar beyaz pullu oje golden rose galaksi oje.maç factor ters duran ruj Pink brandy.Avon parlatici ( yatik duran.) mac perfect kirmizi ruj.oriflame sweeden ruj en üst en sağdaki.pastell pembe rimel. Maybelline rocket maskara.golden rose tüp ruj.yeşil kutudaki de eyeliner .markasiz

bunlarda benim ,mac,sephora,olay,max factor,maybelline,flormar,clinique alışverişllerim..
mac kaş farı ve fırçası ,cliniqye pudra,max factor köpük fondoten,sephora makyaj temizleme mendili olay kremi,mac ruj ve dudak kalemi,flormar bronz pudra,max factor. göz kalemi,mac kirpik kıvırma aparatı,,,maybelline rimel..

Son düzenleme:

bunuda duydgumm iyi olduu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…