Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Marka essence
Rimel
Eyeliner pen
Eye pencil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1395654752480.jpg
    $1395654752480.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 43
Gercekten mi cok sevindim :) ben ilk defa kullanacagim sacim cok yaglandigi icin Gratisteki bayan bunu tavsiye etti umarim ise yarar :)

Evet canım çok ciddiyim zaten banyo anında farkını anlayacaksın, kremli gibi bir şampuan, ipek gibi oluyor saçları insanın daha duştan çıkmadan. :)

cok güzel ürünler almissiniz kizlar. süper!!! kullaniyorsaniz cok güzel. benim standard makyaj malzemelerim vardir onun disina cikamiyorum.
ama görünce hepsini begendim.

Eki Görüntüle 1055779
Garniar göz rolunundan ümidim pek yoktu eve gelip deneyince bayıldım.Bu arada sigara kullanmıyorum ama dişlerimin rengi açılsın diye diş pastasını bu şekilde aldım.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1055779
Garniar göz rolunundan ümidim pek yoktu eve gelip deneyince bayıldım.Bu arada sigara kullanmıyorum ama dişlerimin rengi açılsın diye diş pastasını bu şekilde aldım.
Bu bb göz altı rollanumu =? Ben de alacaktım ama bir de işe yaramaz o kadar para vermeyeyim dedim :KK31:
En son aldıklarım unlar :KK12::KK12:

Bu fondaten den memnun musun ?
Eki Görüntüle 1016814
En son bu üçünü aldım.Kıvamları çok güzel.Pembeleri açık koyu iki renk aldım, kırmızıyı da daha uygun diğer giysilerime aldım.
En sevdiğim ruj renkleri bu konuda zzevklerimiz aynı :21::21:

Bende 2 gün önce aldım ama koyayım gene de :KK1:

tumblr_inline_n3oby90Y381ri8ekj.jpg

Nivea selülit tüm vucud için kremler , Altın sarısı far , pembe ve fuluu altın rengi oje :KK55:

X