Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben bir ara kullandim , evet güzel temizliyor , kirpiklere faydalı da ama göz altina kadar iniyor yağlar ve orayi temizlerken göz altini yıpratıyorum o yüzden en iyisi suya dayanıklı degil de normal rimel almak , bebek sampuaniyla hemen cikiyor , ve suya dayanikli olmayn rimellerin performansi daha iyi oluyor ,küçük bir bilgi

ben birkere suya dayanikli bir rimel alacaktim ama satici kiz tavsiye etmedi icindeki silikonun kirpikleri kirdigini söylemisti ve bende suya dayanikli olmayan aldim ve simdiye kadar hicbir kullandigimda bir problem yasamadim gerci ben zaten cok rimmel kullanamiyorum

ben birkere suya dayanikli bir rimel alacaktim ama satici kiz tavsiye etmedi icindeki silikonun kirpikleri kirdigini söylemisti ve bende suya dayanikli olmayan aldim ve simdiye kadar hicbir kullandigimda bir problem yasamadim gerci ben zaten cok rimmel kullanamiyorum
Evet kirpikleri kırdığı doğru,
Aynen ben de suya dayanikli olanları kullandigimda pek çok sorun yaşadım önceleri cazip geliyordu ama eksisi artisindan fazla , suya dayanikli olmayanlar cok daha iyi

Evet kirpikleri kırdığı doğru,
Aynen ben de suya dayanikli olanları kullandigimda pek çok sorun yaşadım önceleri cazip geliyordu ama eksisi artisindan fazla , suya dayanikli olmayanlar cok daha iyi

sonra cikarmasi ayri dert ki ben suya dayanikli olmayan bile kullansam birtürlü söyle kirpikleirmi dökmeyen birtane bulamadim :KK14:

bende dün,saçlarım feci yıprandığı için bir sürü saç ürünü ,VS kabuki fırça,el kremleri ,lorealin rimeli,diplinerı vs vs..aldım.
1620484_1430071020568392_288077609_n.jpg

Son düzenleme:
sonra cikarmasi ayri dert ki ben suya dayanikli olmayan bile kullansam birtürlü söyle kirpikleirmi dökmeyen birtane bulamadim :KK14:
maybelline volum express falsies black olani denedin mi hiç , siyah dantel desenleri var üzerinde iki üç yıl önce falan almistim tekrar almayı düşünüyorum bende hiç dökülme yapmamisti , maybeline one by one olani kullandim ama o da döktü :KK43:

Geçenlerde dermokozmetik ürünlerine yöneldim ve sanirim cilt bakımında artik dermokozmetikden vazgecmem :)

$bioderma-sebium-al-correcteur-30ml.jpg $123oz.jpg $Bioderma Sebium Hydra.jpg

La roche posay effaclar yüz temizleme jelim
Bioderma sebium hydra nemlendiricim
Bioderma sebium al correcteur, hem nemlendirici hem kapatici hem de cilt tonunu düzenleyici, bb krem gibi birsey ama cok daha fazlası .

Son düzenleme:
Ben de en son flormar'dan bb krem ve pudra aldım..

Bir de gratisten kolanya aldım. Kolanya ama kokusu süper ve çok kalıcı :))))
$IMG_0791222.jpg
$IMG_0792.jpg
$IMG_0793.jpg

Resimleri telefonda oldugu icin ekleyemiyorum ama en son:

The Balm - Meet Maat Nude Far Paletini
Mac makyaj temizleyici
clinique 3 asamali setinden deneme boyu
Benefiten the bronze of champions kitini
Eli Saab isiltili bir vucut losyonu
clarins tester yüz jeli
Zoeva karistirma ve konturleme fircasi makyaj malzemesi degil ama birde sac düzlestirici

maybelline rocket volum mavi renkli olan cok iyi denemenizi tavsiye ederim. makyaj temizleyicidede en son aldigim nivea goz makyaj temizleyici fakat butceye gore cliniqte cok iyi diyebilirim. bende aldiklarimi eklemeye calisicam:KK31:

bende daha once baya foto eklemistim ama yine de indirimden uzak duramadim cok bisi almadim ama sadece

Maybellien den 2 tane kalem eyeliner,The Balmdan transparan pudra(yedekledim),rimmelden guzel bir nude ruj makyaj bukadar gerisi dus jeli vucut kremi benri makyaj pamuklari da iyi oldu dogrusu :)

gratis indirimine karşı koyamadım ben de :KK70:
perfect purity ağız çalkalama suyu
neutrogena yağsız nemlendirici
lee stafford kuru şampuan
birer tane de cımbız ve törpü aldım.

Ama kızlar fişte lee stafford'a indirim yapılmamış, ne yapmalıyım, yarın fişle gidip söylesem düzeltirler mi? Bi de kredi kartıyla ödeme yapmıştım acaba sorun olur mu?

gratis indirimine karşı koyamadım ben de :KK70:
perfect purity ağız çalkalama suyu
neutrogena yağsız nemlendirici
lee stafford kuru şampuan
birer tane de cımbız ve törpü aldım.

Ama kızlar fişte lee stafford'a indirim yapılmamış, ne yapmalıyım, yarın fişle gidip söylesem düzeltirler mi? Bi de kredi kartıyla ödeme yapmıştım acaba sorun olur mu?

fiş varsa sorun olmaz diye düşünüyorum bendede indrim olmamıştı anında fark edip söyledim düzeltmişti. le stafford eger küçük boysa indirim yoktu orjinal boyda indirim var.buarada kuru şampuan nasıl memnunmusunuz? kızlar konuyla alakalı degil ama makyaj altına sürebilcegim yaglı ve hassas cilde uygun nemlendirici arıyorum öneri rica edicem.

Son düzenleme:
fiş varsa sorun olmaz diye düşünüyorum bendede indrim olmamıştı anında fark edip söyledim düzeltmişti. le stafford eger küçük boysa indirim yoktu orjinal boyda indirim var.buarada kuru şampuan nasıl memnunmusunuz? kızlar konuyla alakalı degil ama makyaj altına sürebilcegim yaglı ve hassas cilde uygun nemlendirici arıyorum öneri rica edicem.

bu akşam gittim, bazı ürünlerin fiyatları direkt indirimli olarak geçmiş, sorun yokmuş, alırken fiyatına bakmamıştım. Kuru şampuanı denedim ama henüz tam bir şey anlamadım açıkçası. yanlış kullanıyor olabirim. biraz hacimli olacak saçlarım diye beklemiştim ama pek olmadı :KK70:

Nemlendirici olarak La roche Posay Hydrane Legere öneririm.

Geçenlerde dermokozmetik ürünlerine yöneldim ve sanirim cilt bakımında artik dermokozmetikden vazgecmem :)

Eki Görüntüle 1008968 Eki Görüntüle 1008969 Eki Görüntüle 1008970

La roche posay effaclar yüz temizleme jelim
Bioderma sebium hydra nemlendiricim
Bioderma sebium al correcteur, hem nemlendirici hem kapatici hem de cilt tonunu düzenleyici, bb krem gibi birsey ama cok daha fazlası .

tam benim almak istediğim ürünler kullandınız mı acaba memnun musunuz?

bende watsons-gratis indirimine kapıldım.

maybelline jel eyeliner aldım sırada sürmesini öğrenmek var :KK70: birde black drama rimelini aldım. 315 rich plum rujunu aldım.
neutrogenanın yağsız nemlendirici kremini, tek adımda makyaj temizleyicisini, hızlı sivilce kremini birde el kremini aldım.
garnierin makyaj temizleme suyunu aldım.
gratisin gartise özel maskelerinden aldım. birde loctaine miydi neydi kiprik bakım maskarasını aldım.
misshanın cho bo yang bb kremini aldım.
bu ay hafiften battım :KK70: daha almak istediklerim var ama onları da anneler günü indirimine bıraktım.

Doğmamış bebeğime johnson baby şampuan ve bebek yağı aldık :)))))
Kocimle kendimize de colgate ağız çalkalama suyu ve palmolive duş jeli aldık:)

gülegüle kullan. şu kilko neden türkiyede yok. keşke istanbula şube açsa.
bir allığını gördüm arkadaşımda müthişti

Kiko müthis bi marka, o magazaya girdigimde kendimi kaybediyorum gercekten
Mac kalitesinde, sadece yari fiyatina. Paketleri falanda cok benziyor zaten mace.
Hangi allik acaba merak ettim.
Instrigamda bi bayan satiyor türkiyeye kiko ürünleri, bi kac gün önce denk gelmistim.

Mac kalitesinde, sadece yari fiyatina. Paketleri falanda cok benziyor zaten mace.
Instrigamda bi bayan satiyor türkiyeye kiko ürünleri, bi kac gün önce denk gelmistim.
kesinlikle.
instrigamım yok.. ama arkadaşımda var. rica etsem bana özelden satış yapanın adını yazarmısın..çok iyi oldu bu..

yazsana instagram adını buraya lütfeeeen :KK31:

X