Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Geçenlerde dermokozmetik ürünlerine yöneldim ve sanirim cilt bakımında artik dermokozmetikden vazgecmem :)

Eki Görüntüle 1008968 Eki Görüntüle 1008969 Eki Görüntüle 1008970

La roche posay effaclar yüz temizleme jelim
Bioderma sebium hydra nemlendiricim
Bioderma sebium al correcteur, hem nemlendirici hem kapatici hem de cilt tonunu düzenleyici, bb krem gibi birsey ama cok daha fazlası .

canım bende bioderma sebium jel kullanıyorum 2 li almıştım . memnun musun la roche posay mi dersin yoksa bioderma sebium jel mi cildim akneli ...

bende dün,saçlarım feci yıprandığı için bir sürü saç ürünü ,VS kabuki fırça,el kremleri ,lorealin rimeli,diplinerı vs vs..aldım.
1620484_1430071020568392_288077609_n.jpg

bögürtlenli kremi merak ediyorum eee norwegian formullllll hastayım kendisine :KK70:
ama böğürtlenlisini denemedim canım

bende paylaşayım eksik kalmasın.hepsini çok seviyorum sadece missha biraz yağlı geliyo doğru tercih mi bilemiyorum...

Misshashop'tan aldığım ürünler az önce geldi :KK8:

The Style Aqua Gel Tint parlatıcı
4d mascara
veeee Perfect Cover BB Krem 27 numara
:KK9:

hayirli olsun cnaim missha nin rengini netten nasil sectin ya ben karar veremedim bir turlu

Teşekkür ederim canım. İnternetten araştırdım bloglardan okudum ve esmer buğday tene en iyi 27 numarası olduğuna karar verdim.Tam da isabet olmuş :KK1: eğer açık buğdaysan 23 beyaz tenliysen 21 tavsiye ediyorlar. Süt beyazı tene ise sanırım 13 idi.

Teşekkür ederim canım. İnternetten araştırdım bloglardan okudum ve esmer buğday tene en iyi 27 numarası olduğuna karar verdim.Tam da isabet olmuş :KK1: eğer açık buğdaysan 23 beyaz tenliysen 21 tavsiye ediyorlar. Süt beyazı tene ise sanırım 13 idi.

yani soyle aslinda bugday tenliyim ama yuz herzaman vucuttan daha acik tonlu oluyor.yazin yanincada esmer oluyorum iyice.saclarim falan koyu kahve siyah yaz da geliyor acaba kis icin koyu rengini mi alsam sonucta missha beyaz gosteriyor biliyorsun.memnun musun ?bende gunes lekleri var cil gibi bide burun kenarinda ki gozenekleri de kapatiyor mu?

yani soyle aslinda bugday tenliyim ama yuz herzaman vucuttan daha acik tonlu oluyor.yazin yanincada esmer oluyorum iyice.saclarim falan koyu kahve siyah yaz da geliyor acaba kis icin koyu rengini mi alsam sonucta missha beyaz gosteriyor biliyorsun.memnun musun ?bende gunes lekleri var cil gibi bide burun kenarinda ki gozenekleri de kapatiyor mu?

o zaman sana tavsiyem 23 no olacaktır. benim pek bir beklentim yoktu açıkcası sadece kızarıklığını aldı :44: Aşağıdaki resimlere göre karar ver canım.

Bu önceki hali

Bu da sürdükten sonra

canım bende bioderma sebium jel kullanıyorum 2 li almıştım . memnun musun la roche posay mi dersin yoksa bioderma sebium jel mi cildim akneli ...
Biodermanin jelini kullanmadim ama la roche den acayip memnunum , sivilceleri iyilestirdigi gibi rengini de soldurdu ve artik sivilce çıkmıyor, özel dönemde çıkıyor tabi ama jel rengini solduruyor .
Ama jeli kullandiktan sonra iyi bir nemlendirici gerekli , nemlendiricim biodermanin ve la roche den sonra yüzüme sürer sürmez bir rahatlik hissi veriyor .
Sivilce problemim kalmadi diyebilirim .
Hi bir de benim gibi sivilceye yatkin bir cildiniz varsa cildi nefes aldirmayan fondötenlerden uzak durmak gerekiyor.
Biraz uzun oldu ama umarim yardimci olabilmişimdir.

Misshashop'tan aldığım ürünler az önce geldi :KK8:

The Style Aqua Gel Tint parlatıcı
4d mascara
veeee Perfect Cover BB Krem 27 numara
:KK9:
Ay inanmiyorum ben de missa perfect cover aldim birkaç gün önce :)
Bu ürün dermokozmetik değil ama cildi nefes aldiran sivilceleri iyilestiren , ciltteki kizarikligi gideren harika birşey :) , fotoğrafını eklerim die çekmiştim , ekliim ben de :))
Güle güle kullanin :)

$CAM02256.jpg

Bioderma al correcteur dan cok memnunum ama rengi bana koyu geliyor :KK43: çok üzüldüm :KK43: , missha dan 21 numara aldim ve ikisini karıştırınca istediğim tonu elde ediyorum :) , missha da gozenekleri kapatmadigi için güvenle kullaniyorum

Eklenti şeklinde göZüktüğü için tekrar yüklüyorum , öbürünü silmedim çünkü ceza aliyorum sonra :)
küçük pakettekiler de tester gondermisler sağolsunlar :) , diğer renk seçenekleri

tam benim almak istediğim ürünler kullandınız mı acaba memnun musunuz?

bende watsons-gratis indirimine kapıldım.

maybelline jel eyeliner aldım sırada sürmesini öğrenmek var :KK70: birde black drama rimelini aldım. 315 rich plum rujunu aldım.
neutrogenanın yağsız nemlendirici kremini, tek adımda makyaj temizleyicisini, hızlı sivilce kremini birde el kremini aldım.
garnierin makyaj temizleme suyunu aldım.
gratisin gartise özel maskelerinden aldım. birde loctaine miydi neydi kiprik bakım maskarasını aldım.
misshanın cho bo yang bb kremini aldım.
bu ay hafiften battım :KK70: daha almak istediklerim var ama onları da anneler günü indirimine bıraktım.

Ooo maşallah güle güle kullanin hepsini :)
Black drama maskarasindan ben cok memnundum bu arada :)

Aldıklarımi kullandim evet , hepsinden ciddi manada memnun kaldım.Biodermani sebium serisi yağlı ciltler için, sivilce probleminiz de varsa bunları öneririm.

Tek sorunum al correcteur rengi bana koyu geldi :KK43:

Biodermanin jelini kullanmadim ama la roche den acayip memnunum , sivilceleri iyilestirdigi gibi rengini de soldurdu ve artik sivilce çıkmıyor, özel dönemde çıkıyor tabi ama jel rengini solduruyor .
Ama jeli kullandiktan sonra iyi bir nemlendirici gerekli , nemlendiricim biodermanin ve la roche den sonra yüzüme sürer sürmez bir rahatlik hissi veriyor .
Sivilce problemim kalmadi diyebilirim .
Hi bir de benim gibi sivilceye yatkin bir cildiniz varsa cildi nefes aldirmayan fondötenlerden uzak durmak gerekiyor.
Biraz uzun oldu ama umarim yardimci olabilmişimdir.

Ay inanmiyorum ben de missa perfect cover aldim birkaç gün önce :)
Bu ürün dermokozmetik değil ama cildi nefes aldiran sivilceleri iyilestiren , ciltteki kizarikligi gideren harika birşey :) , fotoğrafını eklerim die çekmiştim , ekliim ben de :))
Güle güle kullanin :)

teşekkürler tatlım bende bioderma sebium kullanıyordum memnunum ama sivi,lce soldurma gibi güzel bi özelliği yoktu..nemlendircim var bu jelde almam lazım tam adı nedir canım acaba internette fiyatı nedir ?
bi soru daha missha perfect cover daha mı iyi diğerinden ben milky beige rengini bulamadığım için signature real complete aldımm kullanan var mı ?

teşekkürler tatlım bende bioderma sebium kullanıyordum memnunum ama sivi,lce soldurma gibi güzel bi özelliği yoktu..nemlendircim var bu jelde almam lazım tam adı nedir canım acaba internette fiyatı nedir ?
bi soru daha missha perfect cover daha mı iyi diğerinden ben milky beige rengini bulamadığım için signature real complete aldımm kullanan var mı ?

La roche posay effaclar purifying foaming jel canım , eczaneden aldım 40 tl fiyatı

Signature kullanmadim ama bloglari cok gezdim , karışıklıklari kapatiyormus bir de perfect coverdansa daha glow bitirişi var signature nin...bloglari çok inceledim , ama kapaticilik perfect cover in daha iyi ve iyileştirme özelliği de olunca Tercihim ondan yana oldu, yüzünde hicbirsey yokmuş gibi ,rahat, cildinin nefes aldığını hissediyorsun :) bi de kırışıklık problemim henüz yok :))

Perfect cover çok sattığı için gelir gelmez bitiyor , lila kutu da , missha shop ta missha.com da orjinalleri satılıyor , bi bak istersen numaralari geliyor

dün aldıklarım
nars orgasm allığım var. birde yanına daha bronz içerikli bir allık daha alayım dedim.
nars sin.
resim tam rengi verememiş.böyle pembe değil. .
daha bronzımsı pembe bir ton
loreal absolut cellurar.
saç bakımı için aldım. ve sephora allık fırçam
970615_1434970676745093_492853277_n.jpg

Son düzenleme:
X