Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım bodyshop ın kendi mağazaları var, ankaradaymışsın sanırım? ankarada armada, ankamall,cepa, karum, bilkent ankuva ve kızılay ykmde var canım. kaydirigubbakcemile5

pilarcığım makyaj malzemelrini ve markaları çok iyi tanıyorsun yazdıklarından anlaşılıyor bu aldığın markalar biraz pahalıda ama inan birkaç türk markasıda eskisi gibi değil artık kaliteli şeyler yapıyorlar.ben çok fazla gözaltı kapatıcısı kullandım en son pastelin kapatıcısını aldım harika birçok pahalı markaya göre çok iyi dizayn edilmiş çok iyi kapatıyor.birde she nin makyaj ürünlerinde fiyatları nasıl onu soracaktım sana

canım she ojeler 1 gibiydi, parlatıcı 7ydi sanırım, ruj da 5 gibi birşey tam hatırlamıyorum. toplam 14 ödedim sanırım oje+parlatıcı+ruj a.
benim huylandığım şey cildimde makyaj malzemelerinin iyi durması dışında cilde herhangi bir zararı olmaması uzun vadede. her sabah aynada gözümün altında kaz ayağı oluşuyor mu diye inceleyen biriyim de malesef. max factor kapatıcı aldım mesala görünüş olarak o da çokk iyi, ama estee lauder daha iyidir cildim için diye 1 düşünce var kafamda. küçükken mesala liseye başladığım yıl kafayı concealera takmıştım annem izin vermiyordu küçüğüm diye. kendim gittim parfümeriye concealer istedim kadın bana flormarın stick concealerını verdi klava: ve ben onu yaklaşık 1 yıl kullandım senağlama bugünkü 1-2 kaz ayağı çizgimin sebebi o büyük ihtimalle. geçenlerde shiseido standında concealer bakıyordum, sticklere bakarken kadın gördü, cildiniz stik kapatıcı için çok genç daha, size hiç uygun değil kesinlikle sıvı bakın dedi, ki şuan 20 yaşındayım o zamanlar 13 yaşındaydım. bilinçsiz uyuz insanları koyuyorlar görevli diye. :mymeka: 25 yaş altı arkadaşlar uzak durun stik kapatıcılardan senağlama

aaaaaaaaa bunu sölemen çok ii oldu bende o flormarın kapatıcısını kullanıorummm ne aliim sölermisinnn benimde çocukluumdan beri gelen küçük top gibi şeler var gözümün altında yağ bezesi diolar ama doktorlar bulamadı ne oldunu gözümede çok yakın bişi yapamıolar kapatıcı kullanıorum bende

cnm küçük toplar dediğin beyaz çokkk minik sivilce gibi böyle nokta nokta şeyler dimi? kapatıcı hangi marka olursa olsun stik alma canım, sıvı olsun. bide flormarın bnm kullandığım stiği böyle sertti, ruj gibi birşeydi. hangi akla hizmet aldım bilmiyorum yani. kalitesi hakkında hiçbir fikrim yok ama görünüş olarak 'maxfactor masterpiece concealer' güzel baya, kapıyor morlukları. 'estee lauder double wear' da çok güzel. clinique kötü, çizgilere doluyor daha da belirginleştiriyor göz altı çizgilerini. :1shok:

canım yok böle şeffaf halak halkalar yani içi beyaz deil o yağ bezeleri gibi deil off of o dediklerin ne kadardır çokmu pahalıdır?

yaw onuda aldım saten o civarlarda ii olsun dedim amann ablam 27 yaşında o kullanır ama heralde dimi ben kendime yeni alsam

canım yani inşallah yanlış yönlendirmiyorumdur, ama ben clinique alırkende tekin acardaki adam gösterdi bana, kapaklı birşeydi ben stik sandım (fırçalıymış aslnda=)) 'yok stik istemiyorum' dedim. adam 'stik değil bu fırçalı, zaten sizin yaşınıza asla stik vermem' demişti. o yüzden herkese de söylüyorum stik almayın diye, inşallah doğrudur bildiklerim. Şeniz

morluklar için göz kremi arıyorsanız the body shop vitamin c eye reviver ı tavsiye ederimma.s

the body shop un e vitaminli kremi bende işe yaramadı,c eye reviver biraz daha iyi ,ama o da morlukları tam gidermedi.şimdi neutrogena nın göz kremini aldım.bakalım onun faydası olacak mı.:uhm:

asla vazgeçemediğim maxfctr pudramdan aldım,sanki tenim için yaratılmış :Saruboceq:
bide kuaförden geldim şimdi saçımı yıkadıktan sonra serum sıktı , mis gibi kokuo tararken yımışacık yapıo bide parıl parıl partatıo..ama besleme özelliği yok sadece bu işe yarıo kaydirigubbakcemile2 dayanamadım aldm kaydirigubbakcemile

bu arada saçımı süper bi kızıla boyadı ,kızıl saçlılar topiğinde var resmi ilk görenler siz olucaksınız :asigim:

Son düzenleme:
arkadaşlarr göz altın daki halkalar için ne kullanıyosunuzzz loriallın göz altı kremini kullanıyorum bi işe yaramıyorrrrrr

benim de iyi bir gözlatı kremine ihtiyacım var.. yardımcı olursunuz mu ? the body shop'tan genelde memnunsunuz sanırım.

arkadaşlarr göz altın daki halkalar için ne kullanıyosunuzzz loriallın göz altı kremini kullanıyorum bi işe yaramıyorrrrrr

bende kullandım loreali ama bı ıse yaramadı burdakı arkadasların yazdıklarını okuduktan sonra sımdı neutrogenanın goz kremını almaya karar verdım...

Kızlar bunlarda benimkiler göz kalemleri ve dudak kalemim golden rose diğer göz kalemi avonun çok güzel yağlı bir kalem rahat sürülüyor toz far avon ve cilassics 5li pırıltılı göz farı,köpük fondoten avon rimel
oriflame eyeliner.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…