Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
poison girl Şeniz
bodyshop seaweed serisine bayılıyorum, sürekli de söylüyorum :lepi:

peki canım o neutrogena göz kremi nasıl, kullandın mı hiç? baya bir insanda görüyorum da, acaba morluklara falan iyi geliyor mudur CADIARZU

canım benim de morluklarla başım dertte denemediğim marka kalmadı.inşallah bu iyi gelir.
kullanınca sonucu bildiririm.

morluklar için göz kremi arıyorsanız the body shop vitamin c eye reviver ı tavsiye ederimma.s

kızlar kapatıcılığı çok iyi olan ve en doğal duran fondöten hangisi
hangisini tavsiye edersiniz

ben bodyshopda baktım o ürüne, kadına sordum ne işe yarıyor diye, morluklara iyi gelir mi dedim, e vitaminli olanı gösterdi morluk için. bende e vitaminlisi var zaten bir işe yaramıyo ama. c vit. geçirdimi senin morluklarını? bide ne kadar sürede canım?? a.s.

pilar canım john friedanın hacim veren saç spreyi nasıl
bi ara şampuanını kullanmıştım beğenmiştim,ama şu anda bioxcin kullanıyorum,çok dökülüyor çünkü saçım
saçlarımda çok ince telli bu saç spreyi nasıl önerirmisin

canım daha yeni aldım hiç kullanmadım. bu hacim serisi de yeni gelmiş zaten. ama iyi olduğunu umuyorum yani şampuanı ve saç kremi mükemmeldi. :1rolleyes: kullanınca yazarım. Şeniz ayrıca yine böyle sabitleyici şekilde köpük vardı, ona da bak istersen, ben köpük hiç sevmiyorum o yüzden bundan aldım.:1hug:

ben 1 haftadır kullanıyorum ve farkı gördüm gerçekten ama benim zaten hafif gölge gibiydi morluğum ilerlemesin diye deneyeyim dedim bir de gece yatınca yatağa sürüyorum böyle masaj yaparak rahatlatıyor çok ama çok ileri morluklarda işe yaramabilir belki ama benimkiler 1 haftada geçirdi

dentin canım çok umutlandırdın beni valla :lepi: kesinlikle alıp denicem. bi kurtulsam şunlardan başka birşey istemiyorum valla :dilcikar:

dentin canım çok umutlandırdın beni valla :lepi: kesinlikle alıp denicem. bi kurtulsam şunlardan başka birşey istemiyorum valla :dilcikar:

umarım işe yarar sende de canım.. bende bir de şu içinde mavi jel olan göz maskesinden var the body shop un şişlik olduğunda soğuk kompleks çok iyi geliyor yerimseniben ama e vitaminlinin işe yaramamasına çok şaşırdım CADIARZU benim c vitaminlisini almamın bir nedeni de antioksidanlar içermesiydi.. a.s bir de kremi masaj yaparak uygulamak çok önemli o bölgedeki kan dolaşımını stimüle edersen doku daha iyi beslenir ve morluklar kaybolur :lepi:

kızlar kapatıcılığı çok iyi olan ve en doğal duran fondöten hangisi
hangisini tavsiye edersiniz

arkadaşım ben max factor colour adapt kullanıyorum.çok hafif bir dokusu var.fondoten ama pudra özellikli.maske gibi durmuyor yüzde.ince bir yapısı var.ben bunu sürüyorum üzerine pudra falan sürmene lüzum da yok.sadece bunu sürmen yeterli.tavsiye ederim

cilt kusurunuz pek yoksa ve hafif fondoten ariyorsanız kesinlikle helena rubinstein - color clone öneririm
yüze doğal bir ışıltı veriyor asla maska gibi durmuyor :lepi:

bodyshop c vitaminli göz kremi için panoraya gittim.
panorada bodyshop yokmuş :1shok:
ben de sephoradan bunları aldım. kaş rimeli cidden işe yarıyor, siyah kaşlarım şuan kahvemsi hihoyyyt

bu şeker şeyleri dün aldım hepsi golden rose %50 indirim vardı daha önce hiç kullanmadım ilk defa deniyorum. bugun farımı ve allığı sürdüm allığı zaten karambole almıştım hiç beğenmedim farında sadece koyu mavisi ve beyazı güzel diğer lacivert ve açık mavisini sevmedim. lıp glosslar çok cici çok şeker kokuyolar hiç beklemiyodum ama kalıcılarda. minik kutudakide simli krem far.

brcin arkadaşım bende almıştım köpük far golden rose ama memnun kalmadım ben.aldığım gibi çöpe yolladım.ya elimle sürsem güzel durmuyo,fırçayla sürüncede çok sıvama duruyo.inşallah sende öyle olmaz

herkes aldıklarını güle güle kullansın pilarcım o eyeliner fırçası mı ? bir de kaça aldın acaba ?

evet canım eyeliner fırçası, 20 ytlydi. başka eyeliner fırçaları da var sephoranın, ama en rahatı, kolayı bu geldi. sositososito inglottan da duraline sıvısı alcam, birsürü eyeliner yapcam :roflol:

arkadaşlar mrb ben yeni katıldım aranıza ama bu bölüme bayıldım.aldıklarınızı birbirinize söylemeniz ve tanıtmanız çok güzel,hele piların aldıklarına bayıldım.the bodyshopları nerden alıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…