Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Nişantaşı body shop kapanmış ağlayacaktım bugün senağlama bodyshop ları görünce fena oldum kafamçokkarıştı

pilar, annembir melek ve dila06 hepinizin aldıklarına bayıldım güzel güle kullanın:içelim::içelim: buarada pilarcım sınavının iyi geçmesine sevindim. darısı başıma

sanki bu dönem her şeyi almalıymışım gibi geliyor. ikinci dönem dersten kafamı kaldıramıcam senağlamasenağlama artık sizden bakar sene sonuna alırım Şeniz

sınavım iyi geçti ben de kendimi ödüllendirdim :jeyyar:
pict6508kv6.jpg

pict6520dc6.jpg

bodyshop ayak serisi :eek:
bodyshop far seti (renkler burda çıkanlardan birazcık daha koyu gibi)
bodyshop kirpik kıvırıcı
ve uriage termal su (la roche posay alcaktım ama kadın ısrarla bu daha iyi dedi, la roche posay nin 2 katı magnezyum içeriyormuş uriage)

candym benim güle güle kullan güzelliğine güzellik katsınlar inş.:Saruboceq:
termal suyunu kaça aldın merak ettim bende ilgileniyorum galiba:eek:
sen bir hafta sonra sonuçları yazarsın şifa olsun hadi bakalım:dance:

pialrım güle güle kullan aldıklarını canımŞeniz
ya bende dermokilin maskesini merak ediyorum sonuçları paylaşalım:lepi:

bugün satıcı bayanda en çok maskesini beğenıyorlar dedi.bende merak ettım alayım dedim bakalım kullanayım bir süre yazarım kızlar.evde kil maskesi hazırlayamayağım için bunu denemek istedim...a.s.

makyajımı çıkarıyordum ki aldıklarımla birşeyler yapmaya çalışiyim dedim :lepi:
far paletinin pembe ve lacivertiyle, rengin karıştığı yerler mor oldu tabi haliyle :lepi:
0601sku1.png
-
0601qeu3.png
-
0601cpz1.png

piloşum çok tatlı olmuşsun her zımanki gibin =) Şeniz

afferim güzelime benim dersine çalış, hepsinden geç işalla! =))

benim de çok ödevim var yau =:-)a015:

candym benim güle güle kullan güzelliğine güzellik katsınlar inş.
termal suyunu kaça aldın merak ettim bende ilgileniyorum galiba
sen bir hafta sonra sonuçları yazarsın şifa olsun hadi bakalım:dance:

ay canım benim :eek: Şeniz
termal su 50ml 11 ytl, 150ml 21 ytl, 300ml 33 ytlydi canım. benim aldığım 150 ml, 300 çok devasa geldi. delikafadulden
bide sordum makyaj altına mı üstüne mi nereye sıkiyim diye :lepi: kadın krem vs sür makyajını yap en son bunu sık yüzüne dedi, kalıcılığı da arttırır dedi. :1rolleyes: şimdi sıktım serinletme etkisi var orası kesin :roflol: su gibi, hiç yapış yapış rahatsız edici birşey değil. laelaelaelaelae

pilarcigim makyajin cok hos olmus canim ya ck güzel yapiyorsun maasallah
bodyshopun far setini kaca aldin renkleri cok güzel görünüyor....

sinavinin iyi gecmesinede sevindimŞeniz

herkese teşekkürler, çok şekersiniz :asigim:
huli canım bodyshopda bazı ürünlerde yüzde 50 indirim başlamış, 50den 25 e düşmüştü bu set :teytey: frambuaz serisi vardı yaa bayıldım onlarda da yüzde50 vardı, kocaman body butter 15 ytl olmuş, ama yves rocher frambuaz setim daha çeyreğine bile gelmedi, alamadım o yüzden
senağlama

huli canım bodyshopda bazı ürünlerde yüzde 50 indirim başlamış, 50den 25 e düşmüştü bu set :teytey: frambuaz serisi vardı yaa bayıldım onlarda da yüzde50 vardı, kocaman body butter 15 ytl olmuş, ama yves rocher frambuaz setim daha çeyreğine bile gelmedi, alamadım o yüzden
senağlama

yapma ya süper alıcaklarım vardı benimde
white musk parfüm
göz çevresi için krem
allık
ve eşime jöLee

inşallah denk gelir bunlarada :Saruboceq:

pilarım far tonların çok güzel uymuş bayıldım:asigim:
bende koymak isterdim ama bugün geç kaldım ölesine bişi yaptım ama yarın koyarım inşallah :lepi:
bu arada body shopta indirimmi var delikafadulden
bi bakalım o zamanaa:icecream:

white musk seti de vardı sanırım canım indirimde, losyonuyla falan birlikte set olarak, çilekli seri vs çok güzel kaplara koymuşlar yaa, 25 e falan geliyordu hemdee :asigim:
kaçırmayın valla delikafadulden

mrb kızlar aranıza yeni katıldım maşallah ne güzel malzemeleriniz var öle beni de özendiriyosunuz:)bende inşallah birazdan malzemelerimi koymayı deniycem:KK70:

pilar,dila ve annembirmelek sizlerde iyi günlerde,güle güle kullanın aldıklarınızı a.s.

Son düzenleme:
güle güle kullanın kızlar cok cici şeyler almışsınız :)
AnnemBirMelek emily göz kaleminden yrn bende alcam inşş siyahı akmıo de mii :)

senağlama

aaaaaaa süper ya acaba burdaki bodyshop ta da varmidir indirim bakmam lazim kaydirigubbakcemile5
güle güle kullan canim benim Şeniz

sınavım iyi geçti ben de kendimi ödüllendirdim :jeyyar:
pict6508kv6.jpg

pict6520dc6.jpg

bodyshop ayak serisi :eek:
bodyshop far seti (renkler burda çıkanlardan birazcık daha koyu gibi)
bodyshop kirpik kıvırıcı
ve uriage termal su (la roche posay alcaktım ama kadın ısrarla bu daha iyi dedi, la roche posay nin 2 katı magnezyum içeriyormuş uriage)

pilarcım dükkanı ne zaman açıosun cnm CADIARZU
şaka bi yana :roflol:
çok tatlı görünüolar kaydirigubbakcemile5
ayrıca makyajına da bayıldım :eek:

kızlar yeni forumumuzda ayrıca bide tüm makyaj malzemelerimiz konusu yapalım diyorumm, isteyen tekrar çeker koyar, isteyen söyler taşırım fotolarını o başlığa delikafadulden daha güzel olur bence, daha düzenli hihoyyyt

X