Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dsc05951cq5.jpg

ben de bugün bunları aldım kızlar.
pilar,dila ve annembirmelek sizlerde iyi günlerde,güle güle kullanın aldıklarınızı a.s.

rujun ve ojenin rengine bayildim canim cok güzeller güle güle kulln

ya kızlar ceciledede %25 indirim varmış:1rolleyes:
acaba şu far paletlerinden alsammı:eek:
pilarım yaa senin bugün aldığında çok güzel görünüyo ay napsam bilemedimdelikafadulden
yine alışverişim geldi sanırım:roflol:

white musk seti de vardı sanırım canım indirimde, losyonuyla falan birlikte set olarak, çilekli seri vs çok güzel kaplara koymuşlar yaa, 25 e falan geliyordu hemdee :asigim:
kaçırmayın valla delikafadulden

oyoyoyy süperrrhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt teşekkürler tatlım senelerdir vazgeçemediğim tek şey white musk :)
bu arada buranın düzenli olması için tabiki elimizden geleni yaparız :nazar:

ya kızlar ceciledede %25 indirim varmış:1rolleyes:
acaba şu far paletlerinden alsammı
pilarım yaa senin bugün aldığında çok güzel görünüyo ay napsam bilemedimdelikafadulden
yine alışverişim geldi sanırım:roflol:

ay canım bir rengi daha vardı bu paletin onu alsam mı diye düşünüyorum bende şuan :asigim: çok beğendim :asigim: 1saat olmuş süreli şimdilik iyi durumda sürdüğüm gibi :roflol: bodyshop ın tekli farlarını beğenmiyordum ben bunu da o yüzden çok istekli almadım ama çokk beğendim tavsiye ederim yerimseniben
Şeniz
0601qqtz1.png

bunlar :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
plarcım annembirmelek gamzeli hepinizin cicileri çok güselll güle güle kullanın dermokil maske benimde dikkatimi çekti loreal rimeli aldığım gün gördüm fiyatını unuttum ama annembirmelek yorumlarını bekliorz canım bu konuda

ay canım neyse ben hafta sonuna kadar bekliyim bari atlamıyım hemendelikafadulden
karar veririm olmassa:lepi:
canım bu arada 255. sayfada 2554.mesajı yanlışlıkla editlemiştim senin fotoyu silermisin sana zahmet:eek:

ImageShack - Image Hosting :: 007gu9.jpg
kızlar bunlar rujlarım:) resmi ekleyebildim mi bilmiyorum

gamzeli güle güle kullan canımkaydirigubbakcemile5

pilarcım çok hoş olmuş makyajın bende bayıldım far paletinin renklerine:teytey:

kızlar ilkokulda yaramazlık yapınca ayrı sıralara oturturlar ya bence bizide öyle ayrı ayrı başlıklara gönderip aynı başlıkta olmamızı yasaklamalılar :roflol::roflol:

dudaklarımın kenarları garip şekilde yırtılıyor. eczaneden bişeyler almaya gitmiştim bakın ne aldım geldim.:roflol: termal su Şeniz referansım pilar.sordum acaba nasıl diye. ya zaten ben bişey sorup almadan gelsem-tatlicadiarzu- ama adam sıktı yüzüme bayıldım. bitanede dudak kremi aldım ama bu tedavi ediciymiş. öyle dedi. işte böle:eek:

1002215tg4.jpg

kızlar aldıklarınız çok güzel,güle güle kullanın.pilarcım the body shop ta indirim ne zamana kadar?en kısa zamanda gidip ben de almalıyım o farlardan.

ImageShack - Image Hosting :: 009ii2.jpg
bunlarda farlar sanırım becerdim:):) whiterose saol cnm:)

kızlar aldıklarınız çok güzel,güle güle kullanın.pilarcım the body shop ta indirim ne zamana kadar?en kısa zamanda gidip ben de almalıyım o farlardan.

canım sordum da kız biz de bilmiyoruz dedi, yeni başlamış ama. sitesine baktım sitesinde hiç yazmıyor yüzde50 indirim diye, herzaman yazardı oysa. süprizzzzz Şeniz

almagester canım sıksana spreyi bi yüzüne hehe :roflol: çok hoşuma gitti benim, hatta abime de sıktım zorla delikafadulden

gamzeli güle güle kullan canımkaydirigubbakcemile5

pilarcım çok hoş olmuş makyajın bende bayıldım far paletinin renklerine:teytey:

kızlar ilkokulda yaramazlık yapınca ayrı sıralara oturturlar ya bence bizide öyle ayrı ayrı başlıklara gönderip aynı başlıkta olmamızı yasaklamalılar

dudaklarımın kenarları garip şekilde yırtılıyor. eczaneden bişeyler almaya gitmiştim bakın ne aldım geldim termal su referansım pilar.sordum acaba nasıl diye. ya zaten ben bişey sorup almadan gelsem ama adam sıktı yüzüme bayıldım. bitanede dudak kremi aldım ama bu tedavi ediciymiş. öyle dedi. işte böle

1002215tg4.jpg

cnm güle güle kullan öncelikleŞeniz
dudakların için blistex medplus ı tavsiye ederim benim de dudak kenarlarım hep yırtılır yemek bile yiyemezdim ama blistex medplus ı kullan göreceksin hemen iyileşecek mavi yuvarlak kutuda cnm geçmiş olsuna.s.

pilarcım sorma adam dediki gözünüz açık bile sıksanız bişey olmaz dedi. amann dedim ben normal değilim tutar bende alerj yaparkaydirigubbakcemile3 gözüm açıkm sıktı veee cidden bişey olmadı. salak gibi markette yüzümü okşayarak gezdim durdum bayıldımdelikafaduldendelikafadulden

ya pilar sen beni batırcan mı yaaa. ne diye indirim var dedin öffff. ya kendimi canavar gibi hissediyorum-tatlicadiarzu-

almagestercim tüm yollar kozmetiğe çıkıyo bu topiktedelikafadulden
Allahtan ekmek almaya çıkıpta almamışsın bunları:roflol:
iyi günlerde kullan bebişimŞeniz

X