Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

dior fondoteni araştırıyorum bu aralar
yüzümde kalıp gibi durmıcak ama kapatıcılığıda iyi olucak birşey arıyorum
tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle tavsiye ederim Dior un fondotenini :)
Bende gören arkadaşlarımda denediler hatta sonra herkes çok memnun kalıp aldı :)
Ben yüzümü çok fazla makyaja bulamak istemiyorum, bu fondoten hem çok işe yarıyor hemde piyasadakilere göre çok çok kaliteli :) Valla bence düşünmeden alın :) Ben yurtdışından almıştım, yüzünüzü çok güzel göstericek demişti satan kız :) Haklıymış walla :))

Kesinlikle tavsiye ederim Dior un fondotenini :)
Bende gören arkadaşlarımda denediler hatta sonra herkes çok memnun kalıp aldı :)
Ben yüzümü çok fazla makyaja bulamak istemiyorum, bu fondoten hem çok işe yarıyor hemde piyasadakilere göre çok çok kaliteli :) Valla bence düşünmeden alın :) Ben yurtdışından almıştım, yüzünüzü çok güzel göstericek demişti satan kız :) Haklıymış walla :))

ay hemen almak istedim siz böyle söyleyince :KK52:
yalnız çok pahalı ya şu aralarda alamam :KK50:

Çok saol :) Bende çok beğendim :) Gitti gidiyordan aldım ben, bir sürü rengi vardı, ben bunu beğendim :) Ama diğerlerinide alıcam çok sevdim :)

tam istediğm tonlar
renkli makyaj sevmem
göz makyajında kahve ve siyah tonlarını kullanırım
yapısı ve kalıcılığı nasıl acaba
kusura bakma çok soru sordum :KK1:

tam istediğm tonlar
renkli makyaj sevmem
göz makyajında kahve ve siyah tonlarını kullanırım
yapısı ve kalıcılığı nasıl acaba
kusura bakma çok soru sordum :KK1:

Mrb :))

Sor tabiki, hiç problem değil :) Pardon, geç geri dönüyorum :)

Valla bende dün kozmetik mağazalarında kendimi kaybettim, bi satış danışmanı vardı, hangi marka nasıldır, neyin neyi iyidir, herşeyi anlattı saolsun :)) muhteşem bi satıcıydı :)

Dior un fondoteni evet çok pahalı ama ben 4-5 sene önce almıştım mesela, hala kullanıyorum, çünkü çok boya badana gibi boyamayı sevmiyorum yüzümü :) Onun için uzun süre gidiyor :)

Sorduğun far paletinide gittigidiyordan aldım, evet kullanışlı ve renkleri çok güzel ama o paleti alırken bide beauty uk diye bir marka keşfettim onun far paletlerini aldım, açıkçası ondan daha çok memnun kaldım :) Hatta bir tanede anneme aldım :) Jelatini açmamıştım diğerleri bitince açacaktım ama annemde bütün gün farın dağılmadığını, gözde çok uzun süre kaldığını söyledi :) Bende dayanamadım açtım, hakikaten hem sürmesi kolay hemde gözde uzun süre duruyor, renklerinede ayrıca bittim :)))
Fiyat / Performans açısından muhteşem bir ürün, fiyatı çok iyi piyasa fiyatlarına göre :)

Dünkü satış danışmanı benefit in bi ürününü sürdü yüzüme, pürüzsüzleştiriyormuş, çok beğendim ama satın almadım henüz :) Alıp kullanınca yazarım yorumumu :) Kullanmadığım ve emin olmadığım birşeyi önermek istemem :) Ama izlenimim çok olumluydu, dior pahalı diyorsan eğer onu düşünebilirsin :KK66:

ama far paletleri muhteşem :))) bide bir sürü hediye yollamışlardı yanında :) Pek sevindim :)

[QUOTE=hazal_88;27192842]Mrb :))

Sor tabiki, hiç problem değil :) Pardon, geç geri dönüyorum :)

Valla bende dün kozmetik mağazalarında kendimi kaybettim, bi satış danışmanı vardı, hangi marka nasıldır, neyin neyi iyidir, herşeyi anlattı saolsun :)) muhteşem bi satıcıydı :)

Dior un fondoteni evet çok pahalı ama ben 4-5 sene önce almıştım mesela, hala kullanıyorum, çünkü çok boya badana gibi boyamayı sevmiyorum yüzümü :) Onun için uzun süre gidiyor :)

Sorduğun far paletinide gittigidiyordan aldım, evet kullanışlı ve renkleri çok güzel ama o paleti alırken bide beauty uk diye bir marka keşfettim onun far paletlerini aldım, açıkçası ondan daha çok memnun kaldım :) Hatta bir tanede anneme aldım :) Jelatini açmamıştım diğerleri bitince açacaktım ama annemde bütün gün farın dağılmadığını, gözde çok uzun süre kaldığını söyledi :) Bende dayanamadım açtım, hakikaten hem sürmesi kolay hemde gözde uzun süre duruyor, renklerinede ayrıca bittim :)))
Fiyat / Performans açısından muhteşem bir ürün, fiyatı çok iyi piyasa fiyatlarına göre :)

Dünkü satış danışmanı benefit in bi ürününü sürdü yüzüme, pürüzsüzleştiriyormuş, çok beğendim ama satın almadım henüz :) Alıp kullanınca yazarım yorumumu :) Kullanmadığım ve emin olmadığım birşeyi önermek istemem :) Ama izlenimim çok olumluydu, dior pahalı diyorsan eğer onu düşünebilirsin :KK66:

ama far paletleri muhteşem :))) bide bir sürü hediye yollamışlardı yanında :) Pek sevindim :)[/QUOTE]

uzun uzun yazmışsın üşenmeyip çok teşekkür ederim:KK54:
bende şu an estee lauder double wear fondoteni var
ama sanki onu sürünce cildim boğuluyormuş gibi hissediyorum
kalıcılığı çok iyi onunla aynı kalıcılıkta ama daha hafif yapılı bir ürün arıyorum
sanırım dior işimi görür
estee lauder ada çok para verdim dioru şimdi alırsam içim yanar biliyorum:KK52:
far çok kullanmam
kahve yada siyah kalem sürüp dağıtırım genelde
bi tane farım oriflameden aldım ama hiç kalıcı değil malesef
bir tane hem kahve hemde siyah tonlarını içeren güzel farım olsn istiyorum dediğiniz diğer markada aklımda olsun :KK34:

Rica ederim, hiç problem değil :)
Aslında bende mümkün olduğunca makyaj yapmamaya çalışıyorum ama yapıncada kaliteli ve cildime zarar vermeyen ürünleri kullanıyorum. İçeriklerini iyice araştırmadan kullanmıyorum :)
Fondoten çok sürmediğim için dediğim gibi yıllardır dior u kullanabiliyorum :)
Bu ara niyeyse far paletlerine ve maskaralara merak saldım bende, nerde ne varmış radar gibi geziyorum :)) hem mağazalar olsun hem internet olsun :)

Dediğim markadan memnunum, kahve siyah tonlarında far paletleride vardı, alıcam bi iki güne bende :) Aklında olsun tabi, alırsın ihtiyacın olunca sende:)

Canım sana roosmann bir diye mağazada satılan çok hesaplı ve kaliteli bir ürün söyleyeceğim eğer yaşadığın şehirde varsa bir bak derim ben.bu mağazada Alman ürünü olan Rival de loop diye bir marka var onun standa göz bazı diye satılıyor, ben keşfettiğimden beri onsuz far sürmez oldu .ilk keşfettiğimde 3.5tl iken suanda 8 tl civarında satılıyor.çok ince olarak göz kapağına sür ve dağıt üzerine far kalem ne istersen uygula müthiş canlı ve kalıcı oluyor.9 saat durduğunu bilirim gözümde farın

Far bazımı kendim yapıyorum. Mac inkinden iyi oluyor :))

$secil2786.jpg
yaz boyunca elf amerika sitesinden %50 indirim bekleyip emelime ulaştım arkadaşımın katkılarıyla tabii ki :)

$m1840760_P492007_princ_hero.JPG
$Adsız.png
bunlar da dün misspera da bulup aldığım fred farrugia ürünlerim, henüz gelmedi haliyle ama büyük bir merakla bekliyorum muhtemelen Türkiye'deki son summer kit i aldım :s

.

Merhaba...:KK3:

Uzun zaman bu tarz alışveriş yapmayınca almalara doyamıyorum... :18:bakalım nerde duracağım

en son Gratisi kendimce yağmaladım :KK1: bundan önce bi watsonsa girdim ama ne hikmetse hiçbirşey almadan çıktım... :emir_bebek:
bunlarda gratisten en son aldıklarım...

Birde Fotoğrafta olmayan internette çok meşhur NUDE doğal şampuanımda var, kadraja sığmadı, onunla ilgili yorumumu saç bakım başlığına yapıp linkinide buraya eklerim...

Soldan sağa;

heart.gif
Bee beauty
Likit el sabunu (sabah kullanıyım dedim kapağı bozuk çıktı değişime gidecek :KK43:) bunu değiştirmeye giderim elimde üç beş ürünle ordan çıkarım, olan yine keseme oldu yani :KK14: kokusu güzel ambalajı hepten güzel ilerde dokmeli şampuan veya saç kremimi boşaltır öylede kullanırım diye bu boyunu aldım...

heart.gif
Cotton Candy
30ml lik parfum; kokusu çok tatlı, sevdiğim tarzda bişey(şekerli, vanilyalı) hem kalıcıda... :21: iyiki almışım aklıma estikçede püskürtüp duruyorum:KK54:

heart.gif
Benri el kremleri
,
vallahi fiyatı yüzünden almayanı dövüyorlar (2tl) evde el kremi bolluğu var, kullanmasamda arkadaşlara hediye götürürüm zihniyetiyle aldım, :KK17: biri çilekli diğeri hindistan cevizli kokulu, ikiside çok hoş kokuyor... alınır

heart.gif
Aromanice duş jel
i, henüz açılmadı, ambalajına tav olup aldım, nette bir iki iltifat yorumuda okumuştum, Vanilya kokusu nefis :KK16: sıra bakalım ne zaman gelecek(pek duş jeli kullanmam, hakiki beyaz sabun hacı şakirden vazgeçemiyorum :KK17:)

heart.gif
Daha öncede bahsettiğim minik el kremlerinden yine aldım, bambulu olanın kokusu çok şokella :KK16:üstelik el tarafından hemen emiliyor, yağlı yapış yapış bir yapısı yok, ben çok severek kullanıyorum, bu sefer şeftali aromalı olanınıda aldım, annelerede dağıttım bayıldılar, fiyatıda çok uygun(1,5tl) dikkatimi çekti gratis bu aykı ürün tanıtım kataloğuna bu minişleride koymuş :KK9:

heart.gif
Cecille deodorant
kampanyadaydı, yanına bu ojeyide hediye koymuşlar, bence kokusu çok ama çok güsell :81: çokta kalıcı, fiyatıda 5.5 tl olması lazım.

ojeyi saymazsam ki oda promosyondu, hiç makyaj malzemesi almamışım, aslında baktım ama aldım :KK17: cilt bakım ürünleri beni daha çok cezbediyor, yine fotoğrafa sığmadığı için koymadığım kulak çubuğu ve makyaj temizleme pamuklarıda var,

.........................

Şu ürünü ayrı yazmak istedim... fiyat/performans açısından bence süper. Ama promosyon yapmak için mevsimi yanlış diyorum, bu üründe Gratis kataloğunda vardı, ordan ilgimi çekti zaten, fakat ürün bence yazın kullanmak için, içerikteki çam özütleri vücudu serinletiyor, mevsim zaten kış, ısınalım derken üşümeye hiç niyetim yok :KK19:ürünü keşke yazın farkedebilseydim, neyse denemek için birer kere kullandım ve kalanını yaza saklamayı düşünüyorum... :KK28:

heart.gif
Fraternikus set;
bu güzel ve çok kullanışlı su geçirmez torbasının içinde ayak/bacak kremi ve duş jeli olmak üzere üçlü bir ürün ikide harika ötesi eldiven çıktı içinden :nazar: özelliklede bu eldivene bayıldım, bir kerede kullandım, kese işlevini fazlasıyla yapıyor, vücut scrublarıyla kullanılırsa ölü deriyi çokta güzel arındırır.. fotoğrafı çekerken farkettim, ürün üzerinde nereye kullanılacağına dair minik birerde çizim varmış :nazar: bence harika bir düşünce, niye bizim yerli firmalarımız bunu yapmazki? ürün orjinal Alman malı, herşey bir tarfa Almanlar bu işi gerçekten hakkıyla yapıyor :128: kış bitsin yaz gelsin diye sabırsızlanmama sebep olan bir set, yazın ayaklarım cayır cayır yanmıştı, serinletici ayak kremini en çokta bunun için merak ediyorum :KK1: bacak için olan serinletici kremide ince kılcal damar varisi olanlar bence kullanabilir... ürünün fiyatı kalitesiyle kıyaslanırsa şaka gibi 11,90 tl :KK9:

bu kadar...

:KK3: hoşcakalın

Faydalı Not: Geçmiş sayflarda kalan bir çok mesajdaki fotoğraf linkleri çalışmıyor, kendi tecrübemi paylaşıyım forum arkadaşlarına faydası olur eminim,
ben fotoğraf yükleme sitesi olarak fotos-hochladen neti kullanıyorum, resim yüklemesi basit, çok pratik ve fotoğraflar için süre kısıtlaması yok, tavsiye ederim...

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 551441
colours parfüm seti 19.90
loreal dream touch blush 02 allık 19.90
bioblas hediyeli 9.90
duş jeli 2.00
küçük el kremleri 1 er lira
rexona 3.90
arko gliserinli el kremi seti 8.90
:KK16:
ayrıca gabrininin göz kalemini aldım 2 liraya tavsiye ediyorum kalıcı ve yumuşak uçlu

$brown sugar.jpg $Candy Shop.jpg $lemon aid 2.jpg

beauty uk 'in rujunu aldım ; brown sugar :) çok tatlııı, uzun süre kalıor dudakta, çok sevdim :)

beauty uk 'in candy shop allığını aldım,

benefit 'in lemon aid kapatıcısını aldım :)

:KK36:

bunların hepsini yenımı aldın ne kadar tuttu merak ettım en cokta ruj almıssın galıba... gule gule kullan..

X