Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hanımlar bu da benim vazgeçilmezim :) hiçbir ürünü bitene kadar kullanmazdım daha evvel :) kaç kutu bitti üstelik :)

6690-30

en son aldıklarım..

$Görüntü629.jpg

Turuncu-kırmızı tonlarında mat beyaz tenime hiç yakışmaz sanmıştım ama çok güzel oldu :)
$daybuyday-flormar-pretty-compact-blush-on-p111.jpg
Cecile pembemsi bi rengi var çok hafif ve ışıltılı
$8698438003049.jpg

$the-Balm-Sexy-Mama-Translucent-Powder.jpg
veee watsons magic lip balm pembeee :)))

$secil2782.jpg
$secil2763.jpg

Adana'ya 2. Gratis açılmasına hala inanamayan bünyem 3 günde 2 kere gitti mağazaya :)
essence far bazı pek sevilmese de ben sevdim sanki.. sadece farını pek beğenmedim, oje nude glam hazelnut pembe ışıltılı ten rengi..

$images.jpg $BeautyUk-Disco-Far-Paleti-ve-Eyeliner__66360785_0.jpg $images (1).jpg $n-dior-diorskin-nude-fluide-foundation-spf10--031-sand--sivi-fondoten-by-christian-dior-95557.JPG $images.jpg $BeautyUk-Disco-Far-Paleti-ve-Eyeliner__66360785_0.jpg $images (1).jpg $n-dior-diorskin-nude-fluide-foundation-spf10--031-sand--sivi-fondoten-by-christian-dior-95557.JPG yves rocher - sebo specific - Duşta yüzümü bununla yıkıyorum, gerçektende ciltteki yağı olduğu gibi alıyor :)

yves rocher - maskara

BeautyUk - Disco far paleti - Renkleri çok hoşuma gitti, sürüşü çok kolay, çok kaliteli :)

Christian Dior - Dior skin nude - Yıllardır bu fondoteni kullanıyorum, daha üstüne tanımam :)

.

Bendende bir merhaba... :KK3:

aldığım bir çok ürün var. ufak bir paylaşımda ben yapıyım dedim...

benzer bir konuya en son dört yıl önce yorum yapmışım... :KK30: linki burada http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...lerinden-sikayeti-olan-var-9.html#post2144518 okuyanlara belki faydası olur.

şu sıralar seyahat boyu ürünlere takmış durumdayım... gözüme çok güzel görünüyorlar :KK52:

işte bunlarda yeni satın aldığım ve çok memnun kaldığım cicilerim...
:KK9:

Vazgeçilmezim açıcı ve bakım yapıcı Gliss saç bakımım, sıradan tüm renklerini deneyeceğim kararlıyım... evimde birde pembesi var(kolay tarama) :nazar:

Saçım banyoda öyle çok karışıyorki, onu açabilen tek ürün Elidor saç kremi, bununda her rengine kefilim, kullanıpta memnun kaldığım tek saç kremi markası Elidor... :KK16:

Konazol eczane ürünü medikal şampuanım... :KK16: buda candır, saçımda bazen kaşıntı problemim oluyor, haftada bir bunu kullanıyorum önden normal şampuanla kirini akıtıyorum üstüne bunu sadece diplere az miktar uygulayıp köpürtüyorum ve üç beş dakika bırakıyorum, durulayıp saç kremimi kullanıyorum ve bitti. sonuç sağlıklı pırıl pırıl saçlar aman :nazar: nazar değmesin...

İsana duş kremim, daha buna sıra gelmedi, ama kokusu mis :KK54:

AVON argan yağı, satışını yapan arkadaşımdan almıştım, yanisi saçlara özen göstermeye devam, benimki gibi röfle üstüne röfle gelince her türlü ihtimama ihtiyaç duyuyorlar...mecburum yani :KK14: daha üç kere denedim, ama şahane... yumuşacık ve kolayca taranan saçlara sahibim... tavsiye edilir :nazar:

Dalanın zeytinyağlı minik boy nemlendiricisi, güzel bir ürün cildi parlatıyor, ele kola dirseklere hatta baktım baya güzel en son şakaklara bile uyguladım... :KK54: marketten almıştım, insanın karşısına nerde neyin çıkacağı belli olmuyor...

Rossman hastalığından aldığım rujum(bu firma ocağımızı batıracak :KK19:)... rival de loop no: 21 mademosille, hoş bir rengi ve minik pırıltıları var, rengide çok kullanışlı, elim buna alıştı diğerleri makyaj çantasında yatıyor :KK31: ucuz ve güzel e daha ne olsun...

son ikiye bıraktığım benim göz bebeklerim...:KK28:

gratisten laf olsun diye aldım minik boyda bir el kremi bu ama kokusu muhteşem, bamboo kokusuymuş, uzun bir sürede ellerden gitmiyor, canım sıkıldıkça sürüyorum, yolum düşerse annelerede alıp kendimede stok yapacağım... at çantaya heryerde kullan :21: fiyatıda birbuçuk tl...

sona dudak kremim kaldı adı İSOKEİLİT... ürünü dermatolog olan arkadaşım tavsiye etti, dudaklarım çatır çutur kurur, ne yaptıysam olmadı,faydasını gördüğüm tek üründe bu oldu arkadaşıma duacıyım müthiş güzel bir ürün :KK28: eczaneden satın aldım ilk sorduğunuzda olmuyor ama depodan getirtiyorlar... fiyatı 20 tl... dudaklarında kuruma ve çatlama sorunu olan tüm bayanlara tavsiye ederim... zatenki doktor önerisidir...

şimdilik bu kadar gün içinde yolum Rossman dolaylarınada düşecek, eminim kendimi tutamayıp üç beş şey daha alacağım... :18: bakalım kısmetime neler olacak?

yorumlarınızı ilgiyle okuyorum, yazan/paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür :KK54: umarım benim mesajımda faydalı olur...

hoşçakalın :KK3:

.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 543316 Eki Görüntüle 543315 Eki Görüntüle 543317 Eki Görüntüle 543318 Eki Görüntüle 543316 Eki Görüntüle 543315 Eki Görüntüle 543317 Eki Görüntüle 543318 yves rocher - sebo specific - Duşta yüzümü bununla yıkıyorum, gerçektende ciltteki yağı olduğu gibi alıyor :)

yves rocher - maskara

BeautyUk - Disco far paleti - Renkleri çok hoşuma gitti, sürüşü çok kolay, çok kaliteli :)

Christian Dior - Dior skin nude - Yıllardır bu fondoteni kullanıyorum, daha üstüne tanımam :)

dior fondoteni araştırıyorum bu aralar
yüzümde kalıp gibi durmıcak ama kapatıcılığıda iyi olucak birşey arıyorum
tavsiye eder misiniz?

En son aldıklarım :)

Ceceli 11 numaralı glosstan 2. alışım .
Sürdüğümde herkesten iltifat aldığım bir rujdur :KK31: Şiddetle tavsiye ederim .

$IMAG0943.jpg

X