Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar flormarın mat ekli farı m10 yada m11 i kullanan var mı varsa uygulamalı gösterebilir mi koyu gri siyaha yakın bi far arıyorum da ama mat olucak birde çok siyah istemiyorum kullandıklarınız varsa önerilerinizi bekliyorum

canım bende aynı senin aradığın gibi bir far arıyordum..mat ve gri siyaha yakın.aradığımı golden rose silky touch matte eye shadow 214 numarada buldum.foto yükleyemiyorum oyüzden koyamadım ama beklentini karşılayacağını garanti ederim.

ve cok memnunum : )

Eklentiler

• $2011-12-19 13.19.16.jpg
    $2011-12-19 13.19.16.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 40
tabii yazabilirim ;Dior crayon eyeliner 597 kullanmaya basladim ve cok memnunum kulanimi cok kolay yumusak ve cok basaramasamda makyaj yapmayi ben dahi kullanabiliyorum kolayca : )Dior cannage 002 whisper grey cok guzel..:) Dior nude glow summer powder alligim 002 sunset henuz kullanmadim..Calvin Klein euphoria guzel bir koku,Hugo guzel bir koku ama asil favorim GIorgia armani Acqua di Gioia va Chanel Chance kesinlikle..

yelizber bunlar harika görünüyor! keşke daha açık neler resmettiğinizi anlatsanız.

yazdim birseyler umarim guzel bir paylasim olmustur begenmene sevindim tesekkurler..simdilerde bende makyaj yapmak ile ilgili videolar izliyorum ki aliyoruz ama uygulamak zor oluyor benim icin ama okuyorum makyaj yapimi ile ilgili yazilari da..kocaman gozlu gorunmeninin sirrini cozmek uzereyim : )

yazdim birseyler umarim guzel bir paylasim olmustur begenmene sevindim tesekkurler..simdilerde bende makyaj yapmak ile ilgili videolar izliyorum ki aliyoruz ama uygulamak zor oluyor benim icin ama okuyorum makyaj yapimi ile ilgili yazilari da..kocaman gozlu gorunmeninin sirrini cozmek uzereyim : )

:KK52: http://www.kadinlarkulubu.com/kontakt-lens-gozluk/488344-circle-lens.html başlığına bir bakın. ben çözdüm kocaman gözlü görünmenin sırrını. makeupgeeks.com diye bir site var. bu kadın da çok iyi makyaj teknikleri öğretiyor. siz de beğendiğiniz siteleri yazabilir misiniz?

:KK52: http://www.kadinlarkulubu.com/kontakt-lens-gozluk/488344-circle-lens.html başlığına bir bakın. ben çözdüm kocaman gözlü görünmenin sırrını. makeupgeeks.com diye bir site var. bu kadın da çok iyi makyaj teknikleri öğretiyor. siz de beğendiğiniz siteleri yazabilir misiniz?

:KK19: tesekkur ederim Ginchy,makeup sitesini inceleyecegim..benim henuz kesfettigim bir site yok maalesef ama buldugumda mutlaka seninlede paylasacagim ..tekrar tesekkurler:KK19:

kızlar youtubeda gossmakeupartist diye bi adam var,harika videoları var makyajla ilgili,ingilizce biliyosanız bi göz atın :KK52:

Teşekkür ederim rujlar müşterilerimin fakat ben sağdakinin rengini daha çok beğendim (Orfilame Ruby Red )
Benim cevremde calısan kız az olunca satan yok eskiden bir arkadasım satıyordu kücük parlatıcısı vardı kırmızı özerinde kız resmi var onu severek kullanıyorum oda az kaldı:KK17::KK17:

$bugunn.jpg

MAC, MAC dediniz kk olarak, gittim MAC fircalari aldim. Yilbasi kampanyalari varmis, 4 fircali sete $ 50 verdim. Fircalarin boyutulari standart, ama saplari kisa. Setin bir de kucuk, seffaf makyaj cantasi vardi, ama resmini cekmeyi unutmusum. :44: Ilk MAC urunum. Zaten makyaj konusunda cok acemiyim, ve cok az makyaj malzemem var.

Sephora;dan seftali rengi allik aldim. Ilk Sephora urunum.

Su kucuk tupu de MAC verdi, hediye, denemelik maskara.

Son düzenleme:
X