Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
golden rose dipliner asla asla vazgeçemeyeceğim bir ürün. sürümü bu kadar rahat olan başka bir liner yok bence. oriflame' e gelince fark ettim ki her ay bir şeyler alıyorum. bari satış temsilcisi olayım dedim. bu far da favorilerimden. tam benlik bir alışveriş yapmışsınız :KK16: . güle güle kullanın.

tşk ediyorum :) ben bu diplineri aldım fakat sürmeyi beceremiyorum :KK43: sağ gözüme düzgün çekebilsemde sol gözümü hiç yapamıyorum ya :KK43:

ne önerirsinz

tşk ediyorum :) ben bu diplineri aldım fakat sürmeyi beceremiyorum :KK43: sağ gözüme düzgün çekebilsemde sol gözümü hiç yapamıyorum ya :KK43:

ne önerirsinz

benim iki yöntemim var belki birisi size uyar. önce kredi kartı, market kartı gibi bir kartı istediğim açıyla göz kapağıma yerleştiriyorum. liner' ın ucu gözkapağına paralel olacak şekilde ( tam paralel değil de, en sivri yeri hafif yan değecek gibi ) kartın üstünden ince ince çiziyorum. fazlalık kartta kalıyor böylece. bir de alt kirpiklerimin bittiği yerden yine eğik şekilde çekiyorum ( kartsız ). önce dış konturunu belirliyorum. sonra üstünü çiziyorum.

bunlar çok çok ince olmuyor tabi. daha ince çekmek için bunlar lazım : ucu kesik fırça ve krem liner.
$liner.jpg eli çok alışanları kastetmiyorum ama genelde herkesin gizli sırrı bu.

benim iki yöntemim var belki birisi size uyar. önce kredi kartı, market kartı gibi bir kartı istediğim açıyla göz kapağıma yerleştiriyorum. liner' ın ucu gözkapağına paralel olacak şekilde ( tam paralel değil de, en sivri yeri hafif yan değecek gibi ) kartın üstünden ince ince çiziyorum. fazlalık kartta kalıyor böylece. bir de alt kirpiklerimin bittiği yerden yine eğik şekilde çekiyorum ( kartsız ). önce dış konturunu belirliyorum. sonra üstünü çiziyorum.

bunlar çok çok ince olmuyor tabi. daha ince çekmek için bunlar lazım : ucu kesik fırça ve krem liner.
Eki Görüntüle 333427 eli çok alışanları kastetmiyorum ama genelde herkesin gizli sırrı bu.

teşekkür ederim böyle denicem mutlaka :KK34::KK34:

affinitone fondotenden memnun musunuz ? doğal duruyo mu? ben çok kapatmayan doğal duran sivilce yapmayan bir fondoten istiyorum öneriniz var mı

En son alinanlar... Make up forever high defination fondoten,City color lipgloss, Nars super Orgasm allik, Nars copacabana Illuminator.

Son düzenleme:
abartmıyorum gerçekten ilk defa katalogtan aldığım her şeyden çok memnun kaldım. önce resim.

$Fotoğraf0366.jpg

oriflame'den marcel makyaj paleti. renkleri tam benlik. gördüğünüz gibi rujları hemen denedim, fotoğraf için bekleyemedim. ben renkleri yoğun rujları pek kullanamam. paleti de farları için almıştım çünkü ruj renkleri çok yoğun ve koyu gelmişti. ama tam tersine yumuşacık bir parıltı ve hafif bir kızıllık veriyor dudağa. hemen orijinal boyutu varsa almalı.

oriflameden hediye bir set bu beyaz paketliler. geçen ay 100 puanlık sipariş verince 10 tl' 4 ürün alma hakkı kazandım. köpüren temizleyici, tonik, peeling özellikli maske ve yuvarlak kavanozdaki de nemlendirici krem. çok gerekli değildi ama 10 liraya bu kadar ürün bence kaçırılmazdı.

yine oriflame'den iki parfüm. mirage ve dancing lady. dancing lady' yi aldığım için gerçekten çok memnunum. ama mirage da çok başarılı bir koku. e tabi kokular çok tartışılacak şeyler değil. beğenmeyen illa ki vardır ama ben çok sevdim.

oriflame' den yine nude yani renksiz dudak kalemi. diyorsanız ki "rujum sürdükten sonra dağılmasın, dudak çevreme yayılmasın ama her ruj için de ayrı renk dudak kalemi almayayım" e buyurun bu ürüne.

bir de lorealden lash architecht 4D maskara aldım. bunu da duty free' de indirimde diye almıştım test edemeden. dolgunluk vermiyor ama uzatıyor. fırçası biraz uğraştırıyor. eh yani. belki de en yanıldığım ürün bu.

bir de soloticadan quartzo lens aldım. o da bugün geldi bu oriflame ürünleriyle birlikte. bunların dışında bir de alexa kolye aldım ama zincirleri çok karışmış, ayıramadım. arkadaşlar inşallah daha iyileri herkesin olsun. bazen alan var alamayan var resim koyunca üzülüyorum, açıklama yazarken üzülüyorum. bunlar öyle aman aman pahalı ürünler değil ama yine de 1 kuruş bile yoksa yoktur. allah alamayanlara kat kat iyilerini versin.

arkadaşlar bişi sorucam
sephora mağazaları cep telefonu ve mail veren müşterilerine önceden indirimkleri bildirmiyor muydu?
herkesin haberi oluyor gidip bir sürü şey alıyorlar bana ne mail geliyor ne de cebime sms

bu konuda bilgisi olan var mı?

X